Auto Anubis - Piramide seeds

Izgleda, da bu ipak Anubis, izašao :fountain:
Blue cheese se primio, a ostavit ču obje, dok se Anubis ne primi… Ako sad bacim Cheese, nebu se Anubis primio…
Iz mog skromnog iskustva, iči če, gurnula je klica opnu na površinu, preko noći!
Drugu sjemenku, veču sam posijao uz rub i ako se primi super, ako ne bit če jedan Anubis. Ionako je box manji, a New York City ga je prerasao, bez problema. Zato če iči duplo manje zemlje 2,3 L.
Javim, kad bu Anubis za slikat :+1:
Grijač ih drži na 25°

4 Likes

Prati se, :green_heart::seedling:

2 Likes

Anubis se neda…
Skinuo sam ljusku, ali je opna ostala, pa sam ju pustio, preko noći, malo pošpricao vodom i otišla i opna… Vidi se, da su stare sjemenke. Da nisam započeo dnevnik (i napalio se na autoflover), već bi one u vrtu bile!
Ne znam, koliko bi mu zemlje dao???
Njega sam uzgajao, ali sam ga bacio na pola puta.
Bio sam kupio novi box, a ormare nacjepao!
I prvi automat New York City, samo je bio veči i bila su dva…

Bio je malo tvrđi od zadnjeg, ali ovaj zadnji je jačeg dima i to za dosta…
Sad gledam na YouTubeu, frajer išao u Kanadi kupit sjeme i kupio sjeme, koje je gmo i nemože se klonirat??? Ima neku oznaku, nisam čuo, ali kako su se samo sjetili…

3 Likes

Anubis se neda, mamicu mu, imao je dvije opne. Ljusku i dve opne… Prvu sam skinuo za drugu nisam ni znao, da postoji :joy:
Ali, drži se…

Izašao je prije dva dana, spiganih kotiledona. Sad fun listovi rastu, pa če ju oni izvuč!
Mislio sam, da nema šanse, ali neda se govance malo…
Davao samo Tarantulu i Vodoojuice. Piranha se potrošila i sumnjam, da ču ju uzimat!
Sad bu ona uzela zalet, pa javim situaciju…
Temperature 26°
Svjetlo 24/7
Vlaga oko 60%

4 Likes

Update:
Opet promjenio naslov!
Anubis se neda i nakon 24h u vodi, 48+h u maramici i preko tjedan dana borbe oko proklete opne, spiganih kotiledona, izvuklo se govance, mam…

Stripovi su na najslabijoj snazi, a ova e27 full spektar 80w (35w) če biti za početak.
Režim svjetla : 24/7 za sada
Temperature 25°
Vlaga: 50-70%
Javim kad uzme zalet!
I da, potić se fino grije na podnom grijaču!

3 Likes

Dva stripa, ali na 50% snage. Jedan strip bi vukao 100%…
Nije ti bitna oznaka LCM, lakše če ti biti za objasnit, kad pogledaš razlike između drivera.

Update:
Nemam previše za prijavit. 20/4 je režim svjetla. Temperature su uvijek oko 25°, a Anubis se polako razvija!

Možda ostane u ovom potu. Savjeti su dobro došli. Samo, da ne naraste ko New York City!

2 Likes

Trenutno stanje!

3 Likes

Auto Anubis polako raste!
Našao sam neka stara svjetla, pa ču dodat, barem jedan, nazovimo ga strip
2×20w full spektar.
Temperature :25°
Vlaga : 50ak%
Svjetlo :full spektar E27 i 2 stripa (Samsung lm301b diode) na minimumu…

3 Likes

ljepo ti ide taj anubis, A skoro si ga otpisal :biljka: :frula:

3 Likes

Evo i Anubisa, brojim mu 10ak dana. 2 puta sam zalio. Potić je od litre i neču veči, jer mislim, da bu ovako dovoljno velik!

Rasvjeta je još uvijek full spektar E27 lampa. Iznad su stripovi na 500ma. Čisto, da je bolji spektar, a i paše joj…
Polako skidam Buddhe, pa če i drugi dnevnik, malo zaživjet!
Malo sam uranio, ali bolje tako, nego obrnuto!
Anubisa treniram samo savijanjem listova. Neču ga dirat, samo mu dat više svjetla. Složit ču ovu full spektar lampu uz stripove. Ne može škodit…
Ne mislim stavljat ove stripove, gore. Nekog su ludog spectra cca 14.000k. Uopće se ne sjećam, zašto sam to uzimao. Idu ovi Samsung lm301b i ova lampa, koja je unutra!

3 Likes

10 dana?? Kaj si mu turbinu neku ugradil​:rofl:
Još nisam videl biljku od desetak dana da bi bila tak razvijena. Prije bi rekel 20ak. Sve u svemu odlično juri

3 Likes

Onda je 20 dana :grinning:
Sad je i on krenuo! Da bude 10g, samo neka je kvalitetno, mada bude i više!

3 Likes

Super ti je prinova, naj nic mjenjat, vidis da joj pase!

3 Likes

Update:
Ništa nisam mjenjao, Anubis piči ko blesav. Počeo je cuclat više vode, pa sam ga i nahranio. U 0.5l vode, 0.5 ml Vodoojuice i Tarantule+ par kapi TnTa

Od treninga neču ništa radit, osim savijanja listova, ispod grana…

Temperature su oko 21-25°
Vlaga oko 50%
Svjetlo još uvijek e27 full spektar i stripovi sa malo veče udaljenosti. Za sada joj paše…
I da, stoji na grijaču za reptile, koji održava temperaturu…
Nakon 2 dana

3 Likes

Update:
Više, manje je sve isto, osim što Anubis raste, rapidno :grinning:

Donje grane su došle u razinu, glavne grane. Samo savijanjem, listova ispod vrhova…

Nisam siguran, ali oko mjesec dana je u igri. Koji dan manje…
Temp: 21-25°
Vlaga: 50-60%
Svjetlo:Full spektar E27 i Samsung
lm301b stripovi na 30% snage

1 Like

Update:
Zakuhava se situacija. Anubis je postala žena!

Malo se brzo osuši. To bu svaki dan, zaljevanje, jer je u niti litri zemlje…
Uspio sam, savijanjem fun listova, da su vrhovi na istoj razini

Sad ulazi u najdraži mi period!

4 Likes

Ovi automati brzo napreduju. Pogotovo, kada ih se ne dira…
Trenutna situacija

Maknuo sam 4 velika fun lista i to je sve. Savijao sam listove, dok vrhovi nisu bili u ravnini. Jedino, glavni vrh je malo iznad svih, a glupo mi ga je cropat, htio bi da dođe do kraja, bez treninga!
Pot je od litre, napunjen malo iznad pola i odlično šiba…
Po vrhovima bi rekao, da je sativa dominant, ali trebala bi biti Indika, mada mi je to manje bitno!
Stripovi su na 30% snage i ostavit ču ovu e27 lampu uz stripove, jer joj paše!

Vlaga se popela na 92% i kako je manji box, stavio sam pc ventilator, na ispuh i pala je na 50%

2 Likes

Extra, baš je lijep automat i to u litrici tegle. Sretno dalje

1 Like

Update:
Anubis se fino puni. Malo ga zeza mali pot, pa me ujutro dočeka žedan

Krenuo sam sa Fosfor plus, uz Bloom, Boost i par kapi Cal/maga. Atamijev čisti koncentrat…

Svjetlo sam malo poravnao i za sada, sve pet…
Temperature 20-25°
Vlaga 30-40% ventilator na izlaz se pokazao bolji od ovih manjih turbina za kupaonicu i sl. (duck vent)

Došlo je do manjih promjena. Maknuo sam stripove i stavio HLG 100V2 (90w) 3000k

4 Likes

Ide mali ko veliki :+1: :+1: :bud: :biljka: :peace:

2 Likes