Besplatne igrice - Epic games

:hugs:Pozdrav EKIPSI​:hugs:
:nerd_face:Vidim da Nas I’ma dosta koji se vole igrati a Nema ljepseg nego dobit neku :video_game:igru​:video_game: for “free”

Epic games je platforma sa PC igrama slicna Originu,Steamu te ostalim gaming platformama.
Za razliku od ostalih platforma Epic vam nudi besplatne igre prema njihovom odabiru a one se mogu preuzeti u odredenom razdoblju.

Proslih godina su dali igrice u vrijednosti od 2000$
Neki od podjeljenih naslova su bili stvarno dobra prilika pritom mislim na:
GTA5, ARK, Civilization 6, Just Cause 4, Batman: Arkham Collection, Watch dogs te mnoge druge.
Igru nemorate instalirat mozete ju samo stavit u library te ju instalirat kasnije po vasoj zelji
(bitno da se doda library kako bi ju zauvjek sacuvali):partying_face:

3 Likes

Zakon, ja zgrabil GTA V. :muscle:

1 Like

Imate onu GTA 5 modifikaciju, https://fivem.net/

3 Likes

Još jedna free igra sa Epic games store!!!

1 Like

Pozdrav Ekipa :smiley:
:video_game: Za sve koji neznate ili niste znali https://www.gog.com/#giveaway Vam daje besplatni :smiley:
:bomb: Serious Sam: The First Encounter :bomb:
Igra je jako stara 20 godina te ako se ne varam napravili su je ni više ni manje Hrvati.

:arrow_forward:Sve što trebate je registrirati se na Email ili prijaviti putem Facebook-a te napraviti subscribe na giveaway
:timer_clock:Ostalo je jako malo vremena 5h ili manje pa se požurite

2 Likes

:video_game:Mali update :

2 Likes

Evo mene opet :smiley:
Ko još nije danas mu je zadnji dan za ulovit pa bar stavite u library
https://register.ubisoft.com/the-division/en-GB

2 Likes

Evo mene opet da Vam malo uljepsam vikend​:heart: ovaj tjedan nam Epic nudi stvarno dobre naslove pa preuzimite I zabavite se :partying_face::grin::video_game::video_game::soccer::gun::gun:

1 Like

:video_game: :joystick:
Watch Dogs 2 je zakon ,već ga prije jedan put dali free, ovaj roller koster uzimam svakak.
@Debeli moramo spucat tu CoD-aru napokon .
:joystick: :video_game:

2 Likes

Trebali bi kakav roleplay udarit na GTA5, imam server spreman, pa bom ako bude bilo interesa, javite.

2 Likes

Nisam dugo igral al je instalirana na kompu ,možemo probat , videl kod frenda kak idu na neku misiju pljačka neke banke , super ,fora :joystick:
Imaš War zone COD ,free je? Možemo zapucat.

1 Like

Ja nemam Al proucim cim se vratim s godinjeg :slight_smile:

1 Like

“RolePlay vam je jedna vrsta simulacije realnog zivota kroz virtuelni svijet. Rijec RolePlay znaci “igranje uloga”, sto znaci da se mi uzivimo u naseg karaktera u igrici i izvrsavamo sve radnje koje su moguce i u realnom zivotu. Sve radnje prvenstveno moraju biti dobro osmisljene, jer ako pogrijesite u RolePlay-anju onda vam propada vas RolePlay. Glavne osobine RolePlaya su da se uzivite i mislite. Naravno RolePlay je neophodan za igranje na nekom RolePlay serveru. Uglavnom, najpotrebnije je da se uzivite u vaseg karaktera i da mislite sta bi vi u realnom zivotu uradili na njegovom mjestu, u toj situaciji ili uopste u njegovom zivotu.”

Vutru uzgajat možete isto, uz to više vrsti strejnova, čak sam integrisao guanokalong gnojivo lol, no radi se i na mnogim drugim stvarima svaki dan, tak da funkcije na serveru rastu iz dana, isto više premium plugina kupljenih koristimo, tak da nije default GTA5, već fiveM verzija…

3 Likes

@Flo Idem vidit daj baci link di se radi acc.
Pisal gore za watch dogs 2 , al krivo sam rekel ,davali su jedinicu na Ubisoft-u .Nema više ,ali ima neke druge igre

Bitno je da imas instaliran GTA5 originalni, prvo apdejtaj ga, ako nisi, i onda odi na https://fivem.net/
skini client, instaliraj ga, i pokreni, za info servera cu ti poslati privatno poruku.

2 Likes

Koji Dan gotov godisnji pa svakak rokamo hehehe
Nek samo daju free to mi je najdraze :rofl::rofl::partying_face:

@Flo jebenic vidio Sam to I prije Al nisam nikad isprobal sve u svemu slazem prvom prilikom I join na server :grin: uvejk mi je bilo fora vozit ekipu s busom od stanice do stanice :rofl::rofl::rofl::rofl: na servreu je puno ljudi ili je private ?

1 Like

Server je u privatnom vlasništvu (ali je public, roleplay, sa verifikacijom i anticheat pluginom), sopstveni hardver servera:

• AMD EPYC™ 7702
  • 64 GB DDR4 RAM (ECC)
  • 2x 2,5 Gbit/s mrežne kartice na linku od 2 Tbit/s kod Anexia.com
  • NVMe diskovi

Ja između 15-25ms ping imam, i 60fps konstantno, no stalno se radi na optimizaciji, tak da… :ok_hand:
(Što je najbitnije, nemaš klinaca kao u običnom GTA5 di lete autima, i divljaju, ovo je više za roleplay predomišljeno sa pravilima itd, imaš likova, žive svoje uloge lol, nekada suze od smijeha plačem…) :rofl:

3 Likes

Jedva cekam al kolko vidim na epicu dali budu prvo Hitman 1 :smiley:

1 Like