CBD grow

Vec nekih 8 mjeseci postavljam CBD grow. Testirao sam gnojiva i sorte svo vrijeme, koliko mogu podnjeti ECa, stresa i da ostane u zakonskim regulativama. Postavljao prostoriju 25 kvadrata i napokon za desetak dana idem u nju. Indoor ostati do 0.2, a da nije CBG je jako teško. I dalje muku mučim ali sam koliko toliko uganjao pa krećem i nadam se najboljem :smiley: kad krene sve, biće redovne obavijesti.

IMG_20220114_205105

5 Likes

Sretno kolega, neka bude masno i slasno​:deciduous_tree::green_heart:

1 Like

Sretno u nastavku. Fino si to posložio :ok_hand: :+1:. Jedva čekam vidjet kad se razraste. Da vidimo kako to Mars radi. Koje sorte si stavio?

Breedovao sam tri automat sorte na bazi finole i jos nekih sorti, trebalo je vremena ali poprilicno stabilnu genetiku ispod 0.3 sam dobio. Ocekujem dzunglu, do sad sam probrao oko 7 fenotipova svake sorte ali vrijedice nadam se.

3 Likes

Ljep setup, drzim ti fige, by the way, kolega je sadio nedavno Exotic Pure CBG automata, i slao je od iste cvjetove na analizu u Austriji, i rezultati su bili skoro isti kao kod bridera na sajtu, tako ako budeš planirao u budućnosti ponovo loviti fenotipove, zbavi si tu sortu, a i isto vrlo dobra CBG sorta koju sam nedavno imao priliku probati je CBG Fenopure iz Švicarske.
Obe sorte, skoro pa nemaju THC levele, dok CBG Fenopure se ubila za preradu ulja zbog dobrog uroda iz svojih hibrid gena…

2 Likes

Hvala na prepurci Flo. Da, thc je definitnvo najveci problem i najmukotrpniji dio posla za CBD uzgoj. Zato mislim da cu iduci grow iz provjerenih klonova, a sa strane i dalje ganjam fenotipove. Prve slike su 15 biljaka, 4 sorte, 2 sam skinuo, 2 ostavio jos dvije sedmice. Problem su mi hedovi, masni su lijepi su ali su maleni, pogtovo na ovoj jednoj CBG sorti, razlika izmedju cvijeta (osims to su trihomi dosli na svoje) 4-6 sedmice ne postoji. Jako cudno ali krivim Mars koji pokriva samo centar kako treba, tu su hedovi definitivno veci. Takodje nisam jos nasao CBG niti probao da ima neki okus, svi su mi bljutavi, oštri, trihomi kao da su prazni.

Zadnja slika je veci grow prije koji dan, automati iz sjemena, bice dzungla malo sam uplasen :smiley: posadio sam ih kao SOG ali razmisljam ima li im smisla stavlajti mrezu za SCROG mozda, nisu topirani.

2 Likes