Critical somango & frends

Oj, veselo, veselo, naravi vesele MI smo svi.
Nemamo mi veze sa rastaboot-om kolko ja znam. On je ubaćen u platformu foruma, a mi to neremo mjenjat samo njegovo ime. Ispravi me Flo ako griješim.
Pozdrav

2 Likes

Može se mjenjati, ali samo treba sjesti i prevesti 40 000 rečenica :smiley:

3 Likes

Jutrek vrtlari! Critical cvijeta ! Prijateljica jos ne.
Hvala na razumjevanju glede opustanja.
Steta za prevod, lirika pati.
Sto se uzgoja tice jako sam zadovoljan , mikroproleterijat udarnicki izvrsava planove, listovi pokazuju kako im dodavanje klope u ovom trenutku moze samo skoditi. Mislim se u dodatni trosak baciti, pro bloom booster kanim kupiti, dvojim izmedju klasicnog i super koncentriranog ali vjerojatno necu pogrijesiti uzmem li bilo koji od njih.
Muhe i dalje lete, dan dva nakon oprasivanja nema ni jedne a onda nova generacija uzleti. Probat cu trik sa duhanom, dobrim se pokazalo jedino zaprlja zidove boksa.

Druga prijateljica takodjer napreduje, smanjen je intezitet svijetla i zivnula je ( nic od forsanja , pojacao sam lagano dva puta po 5% i blokirala se) Ljepse je svijetlo i bolje se vide svijetli vrhovi lista, valja miks supstrata, ph i dodane bakterije. Vega i dalje.
Toliko za danas, ne zaboravite zimske gume montirati na autima.

4 Likes

Frend stavi one tablete protiv komaraca, i onemugučil buš im let. Nema mazanja stranica boxa. Probaj nebuš požalil.
Ljepo ti svjetli HPS​:ok_hand: vidi se da Kritična uživa.

2 Likes

@Mr.smokeallot, tnx za ideu mada ispuh mi je vanka a novi bb izvlaci sve pa i temp dok je bez filtera za zrak. Upravo narucen Nemagol sto ga je @Flo preporucio i saka duhana skuhana, s tim cu veceras poprskati. U malom boksu je puno bolja situacija!

micica moja :smiling_face_with_three_hearts:

4 Likes

Vakcinišeš jednom supstrat sa nematodima, i pospeš gore po zemlji perlita da bi suzbio mušice koje se kote iz larvi, inače ćeš se ganjati tako sa njima u krug, i naravno kakve ljepljive trake oko biljke staviti…

3 Likes

Tnx, Flo! Prskanje duhanom kao da ih je otjeralo, nema mrtvih po podu. Zaljevao danas i vidjeh nesto hoda po povrsini tla, neznam mozda vec haluciniram ali kao kuglica mi je izgledalo, mozda je samo musica bila. Perlit i zute trake moram jos nabaviti. Sutra ponovo zaprasivanje neopitroidom. Nematodi nadam se dojdu do sljedeceg zaljevanja.

1 Like

Brojanje dana cvatnje pocinje ispocetka! Dakle dan 1.
20.11. 2020
Sinoc je palo tusiranje, folijalni dodatak cvatnji, hesijev boost i ghe fulvic, pola litre poprskano u tri navrata. Montiran novi filter zraka, stari je uredno odradio 4 godine, isto kao i prvi bb 220-280m3. Miris jos nije kritican ali montaza zahtjeva prazan boks a pitanje je dal ce cure htjeti vanka! Ide i druga hps zarulja, nesto jaca i zutija od ove a taman namjestio puhator na CT

Zasto takva montaza? Zato jer ovako mogu dizat ili spustat lampu a da se ne iskilavim sa promjenama izo cijevi i . Tako to mora biti, ventic je 280mA i bez izo cijevi huci kroz CT.

4 Likes

Uploading: IMG_20201123_195800.jpg… !

1. Dan , ulovljene na spavanju! Cobna iluminacija fotosejsn
    @Flo hvala na savjetu glede perlita, mrtve brojim prstima jedne ruke! Ono sredstvo jos nije stiglo :sunglasses:
    Promjenjena zarulja, malo je jaca, nadam se nekom strecu prijateljice, za sada slabasno a niti jede niti pije.
    Kriticna ok, zalio sinoc s 1L aqva naturale, odozdo, ceka se “sredstvo” i kuha se big plant,pumpicom pa cu prijeci na odozgo. Temp 18C-25C, vlaga 55-37, maestral 2 bofora, sunce 250W, zastitni faktor 20 :slightly_smiling_face:
    Lennon jos nic, 6 sjemenki od dva dilera i corak , fuck piramid seeds,palac dolje!
    Toliko za danas, over.
3 Likes

Sumnjam, da je do seed banke!
Prije če biti do dobavljača, da su stare ili zamjenjene…
Ja sam si uzeo od Bulk bank seeds, White widow. Gledao sam, da uzmem najčešći strain i taman sam naručio, kad su i oni naručili. Čekao pet radnih dana

2 Likes

Fala na preporuci @Gasoo. Medjutim kostica u proizvodnji kosta 1cent, pakiranje jos 2, prodaja 7-9,6€ . Zar tu nema mjesta za povrat neprodanih sjemena nakon 2 godine za dilere? Sjeme im je najjaci biznis, polen ameri prodaju za 500$ ( vidio na rolitupu). Nismo li vidjeli povlacenje cjelih serija automobila sa trzista zbog nedostataka? Brendiranje nosi i neke odgovornosti. Ovako ispadaju fuseri a fusere se na stup srama postavlja. S punim pravom sirim istinu, dobar glas se daleko cuje a los jos dalje, Piramid seeds prodaje staro sjeme. Piramid je brend za izbjegavanje! Moj novac je pravi, sutradan su na s njime osli u ducan ili birtiju ili banku. Bas zbog brenda i visoke cijene (Lennon i Nefertite su im najskuplje sjemenke) odabrao sam njih a dobio sipak. Onda nema razumjevanja za prevaru. Piramid vise nece s mojim nofcekima graditi lazno povjerenje kod konzmenata i kad god bude prilika objavljivat cu svoja iskustva, antireklama. Linda prodaje po 2€ kosticu pa s tom cjenom i ne ocekujem klijavost ni 50% a do sada nisam cuo da su ljudi prevareni.

Covjece pa prevod je takva katastrofa, mjenja smisao recenice, jos jedan los proizvod.

2 Likes

Ej pozz, daj se javi brederu direkt ,dokumentiraj sve i pošalji im u email-u .Ja koristim 3 banke sjemena i nisam imal previše problema ,al kad je bilo problema , javil sam im se sa slikama sjemenaka na klijanju koje nije izašlo , i dobil uvjek još sjemena.
Barneys farm mi je poslal jednom 5 strejnova od svake po 3 komada :legalize: .

2 Likes

@Green420, javio sam najprije kanabis org. kod njih sam do sada kupovao sjemenje a nakon njih pisao mejl i piramidu naznacivsi 1. Kanabis org. kod kojih sam kupio Nefertite 3kom i Lennon 3kom. A potom i serijski broj otisnut na paketicu kupljen u zg a doslo iz Italije, nisu se udostojili odgovoriti, naveo sam da sam hobista i kupujem male pakete 1-3 kom . Brend Barneys farm ocito ima sluha za svoje klijente, piramid nije dosao na tu razinu.
No nastavimo u revijalnom tonu, ta nisam sama negativa. Stiglo sredstvo - Nematoden :slightly_smiling_face:

u pravi trenutak, ide danas u potove zajedno sa big plantom! Ako sam dobro shvatio paketic je za 5-25 tegli, drzat cu se prve brojke .

3 Likes

Hay pipl ( jedna nosata glumica-pjevacica iz sad-a imala je hit song prije pola stoljeca, pipl,pipl…pipl, Barbara S. se zvala, brijem da su ju nosati jako voljeli kad je tako stupidna pjesma dosla na rang listu ili je nepotizam uradio svoje) nebitno al mi palo na pamet.
Moje cvijece zelim pokazati

cob citizen 1206 3500k 90cri + far red rade cjelodnevni ciklus, cree je firma , jeftilen 1,3$ tolko i vrijede, naime radit ce svoje i dugo samo ako ne prelazi 350mA inace kao i kod kolega ode u cuspajz za par mjeseci. Ako kupujete onda dojclandeza kupite, osram , kostaju par puta vise ali rade kako je navedeno u cjelom rasponu ampera i traju! Mozda ce koji od kolega biti zbunjen sa far red , ta njih reklamiraju kao spavanac ledice, mozda to i rade, ja nisam dosao do tog zakljucka medjutim sigurno rade u procesu fotosinteze. Sinoc montirane, vidjet cemo napredak koliki ce biti za sedam dana. 6 cobova 3500 , pokrivenost fantasticna, kolicina crvene u naj naj a biljka stagnira. Samo jedno moze biti, previse plave u spektru. Sad ih tretiram tako da je crvenih fotona ista kolicina kao i jucer i do sada a cobovi su smanjenog inteziteta. Nadam se da sam dobro objasnio.
Fotke i iz cvijetnog hps boksa
sinoc se kemijalo, bloom pola doze, fulvic 3/4, caj od big planta i smedeg secera kuhan 48sati za kriticnu a reciklirani slavol za prijateljicu, za sada rekao bih razlike nema. Mali boks odnosno biljka u njemu presla je na hesi, potaknut objasnjenjem @Flo rijanovim , mada i njoj sam dao slavola (nece biti na odmet) a dodah i zyme nek se seceri secere!
@Flo kad smo kod secera , zasto se ne koristi glukoza ili fruktoza, vocni seceri koje koriste vinogradari, pa nije valjda da je to meni prvom palo na pamet? Mozda i nas admin @Green420 (jesam li dobro rekao ili je funkcija neka druga) nesto znade o tome, ne zato jer je iz vinogradnog kraja vec mu je struka u fahu koji biologiju poznaje ili grower @Mr.smokeallot i taj svasta znade i sapce biljkama na uho, ha zasto melasa a ne glukoza?

1 Like

Postoji razlog zašto se šečer ne stavlja(nisam siguran) , ali u organskom uzgoju, koristi se melasa ili smeđi šećer, da nahrani microbe, koje onda hrane korjen!
Tako sam ja to shvatio, gledajuči youtube:)
Nego, jel se pale far red prije COBova ili u isto vrijeme?
15 minuta prije i 15 minuta poslije, a COBovi rade 11.5h. To im dosta znači kod buđenja, jer ih svjetlo ne obasja odjednom!
Meni se stripovi pale postepeno, kroz 15 minuta, isto tako i gase. Ne mogu 100% tvrdit, da je to pravilno i da nešto donosi, ali siguran sam, da im ne smeta!
Ovi Optic paneli, svi imaju imitaciju zore i sumraka i LED industrija ide u tom smjeru!

Za B driver si bio u pravu!
Kad dugo radi na jačoj snazi, kod naglog dimanja, odu diode.

Sad rade sve, kad sam na driveru smanjio volte. Imaj na umu, da se ti paneli ne gase već više od godine dana, tako da još jedan grow, da izdrže, pa idu ove nove sa lm 301h diodama. Cri 90 nisam htio uzimat!

1 Like