Deficiti kod biljaka

Mala pomoć ovdje kaj imam mali Grow sve rađeno po psu plagron Light mix kompletan njihov program cvet ok fino mirisi sve uredu ali vidite listove

5A2A8B2C-6699-4CF4-BE07-70B5836E01D5

Šta je vaše mišljenje di sam sjebal ?

3 Likes

@Yaga88 teško je reći sad, trebal bi znat kaj si daval zadnjih 3 tjedna, hrana, voda. Si mjeril koji put pH kad si videl prve probleme. Ja idem redom eliminacije, ak nije pH kad zmjerim, idem na doze koje sam daval, pa možda svijetlo, ono govorim kaj može sve izazvat probleme itd i saznam tako di je greška . . Oćito došlo do locka, a ti hranil, ona nije papala. Fali tu Cal, Kalija, svega pomalo.Kak idu velike Amnezije?

4 Likes

@Green420 mislim da si upravu sve redom . Imal smo stanje na poslu i dao sam zadatak rođenom da to prati mislim da je od starta zajebal u zadnja dva tjedna da nije mjeril pH ovo ako je daval po rasporedu to je puno soli pa je vjerovatno došlo do locka . Nebi priznal frajer da ga koljes strašno bude sada dobil slamu sušenu kad me bude tražili . Velike idu dobro one će sad još malo biti gotove

4 Likes

Bok @Yaga88 . Mislim da ti je tu falilo mikronutrienata, reko bi Željezo magnezij i kalcij
Ph možda al ne vidom fleke koje inače budu od PH. Trebal si prije reagirat. Ja bi joj tutnuo Cal Mag i melasse pa spasi kaj se spasit da

7 Likes

Evo napokon sve saznal.
Biljke od starta defekt , pH nije mjeren a nutrijenti nisu bas bilo po mom rasporedu. Rođo je dobil crveni karton od sada neka kupuje :rage::rage::rage:

5 Likes

Ostavit nekom biljke da ti pazi i cuva a najvise hrani je isto ko pustit curu nimfomanku da ju lega vozi kuc…