Dostava sjemena u RH

Pozdrav svima, novi ovdje. Gdje kupiti sjeme a da ga dostavljaju u RH? Vidim Sensiseeds i Seedsman ne dostavljaju u RH :frowning: Trebam pouzdanog dobavljača.

Hvala.

2 Likes

Imas preko njih i sensi seeds i ostalo… Pod Samen

Šalju iz Austrije… Sretno s uzgojem :v:

1 Like

Svaka čast na brzini, much love :*

2 Likes

Hempatia.hr nudi razno sjeme. Iz Slovenije su pa me zanima da li je tko uzimao od njih?

1 Like

Jesmo uzimali, govorim u množini jer nas ima više koji kupujemo u tom šopu sjemenke.

2 Likes

Kupuj sjemenke koje su pakirane,tako da se ne mogu zamjenit sjemenke! Barney farm, Royal queen seeds,World of seeds i sl. Neka još neko doda breedere koji imaju slično pakovanje! Dali zaposleni u shopu ili dostavljači, uglavnom Sweeet seeds ima epruvetu na kartici,koja se može otvorit i zatvorit,bez pardona…

Kad malo vrtim dnevnike koje sam odradio,večina ih je proklijala. Sa Tropicanna poison sam od 4 sjemenke imao 4 fenotipa, što mi se rijetko dešava… Uglavnom,Royal queen seeds i Barney farm su najsigurnije!

A sjemenke možeš naručit i iz Hr. Kanabis.org i onaj shop u Osijeku ima RQS i to su preprodavači,o kojima ovisi kako ih skladište i sl. Za Hempatiju ne mogu reči ništa loše,od svojih početaka uzimam od njih i nikada problema, što se dostave tiče,a postotak klijanja dosta ovisi i o nama. Baš sam stavio na klijanje 2 Watermelon runtza i sjemenke su toliko male,kad sam skidao opnu,otkinuo sam kotiledone. Iči če dnevnik, tokom dana,pa ču tamo objasnit…

4 Likes

Exotic seeds dolazi isto dobro zapakiran :v:

2 Likes

Ja samo bushdoctor furam, brzo mi stigne paket za nekih 2 dana…

4 Likes

Također…makar zadnju pošiljku sam čekal dosta dugo al inače do mene unutar 3 dana

3 Likes

Hvala svima na odgovorima, :+1:

5 Likes