Električna struja i ostala pitanja

Update… Box je testiran 3 dana na režimu 0-24, sve radi odlično, box troši ukupno 90,6w, glavno svjetlo troši 42w (60V 0,7A), pomoćno svjetlo troši 30,6w (34V 0,9A) i ventilacija troši 18w (12V 1,5A) ukupno 4 venta trenutno, moguće nadograditi još 2 venta za miješanje zraka u slučaju potrebe…

Još samo da nabavim odgovarajuću kutiju i box može lagano poštom prema našem @ZEN-CBD-farm

Prema dogovoru u paket ću ubacit i samoljepljivu reflektirajuću foliju, i nadam se da će te ovaj box godinama lijepo služiti, a ako gdje zapne, ja sam uvijek tu, živio brate… :wink::sunglasses:

PS… Ako još netko želi napraviti ovakav sličan, a može i full drugačiji DIY box, slobodno se javite u inbox, ako želite da vas ja vodim kroz proces sastavljanja i podešavanja vašeg boxa…

Odlično kolega :clap
Za sad veliko hvala kaj si mi sastavil to onako kak se spada. Spasio si me muka po Mateju :dankpepe:
U zahvalu ću ti još poslat naših proizvoda od ove sezone :peace:

1 Like

Unaprijed hvala na poklonima, brate ja sam napravio najbolje što sam mogao obzirom da smo bili malo ograničeni sa opremom, tipa umjesto Sunnon-a (24V/220V) su morali ići 2 dobra PC venta (zajednička snaga im je cca pola sunonove, jbg…) i tako smo improvizirali s još par stvari pa je to ustvari super ispalo da smo se uspjeli snaći, a nadograditi se uvijek može, ja sam uvijek tu ako šta zatreba, nema beda, tako da laganini chill i čekamo testiranje navog boxa :v:

PS… Nisam još nabavio kutiju, ali čim nabavim pošaljem… :wink::sunglasses:

@ZEN-CBD-farm budući da je “pila” stigla na odredište, čekamo dojmove o obavljenom poslu i o samom projektu, jesi to zamišljao baš tako ili je bolje/lošije od očekivanog…

Boxić je tu​:partying_face::partying_face: nisam očekivao da će u živo biti tako dobar. Eno ga još radi samo da ga gledam i divim se :grin::partying_face::blush:
Stvarno odlično obavljen posao, više od očekivanog
Jedva čekam stavit sjeme na klijanje

Drago mi je da si zadovoljan, ako gdje zapne tu sam da pomognem, živio brate :wink::sunglasses::v:

Novo u ponudi kod crescience
FLUXshield Silver upgrejdani :muscle:
Plave diodice dodane za još bolji spektar

FLUXshield Silver - cSpec Enhanced

Uglavnom zvjer za prostore 60x60

Navalite groweri i ne zaboravi kod uzgoj.org za popust :ok_hand:

Ps…kod mene su već dva u košarici​:wink:

2 Likes

Odličan panel, kolika je cijena sa popustom za 1?

99€ je i popust 5%,naci 94 i kusur
Crescience kvalitetom nadmasuje sve

3 Likes

Boga mi nadmašuje i cijenom sve, npr za 100€ kupiš 2 Zeusa xt znači 240w i može se bez problema izvući 1g/w sad ono što mene zanima je dali ima netko tko je sa fluxshiedom izvukao više od 1g/w i koliko više, osobno ne planiram trenutno kupovat panel nijedan i ničiji, jer nisam pri parama, ali volio bih znati za budućnost…

1 Like

Ako sam izvukel 108g od 60w ispod fluxshielda silver…pa racunaj…skoro 2g po wattu,malo je falilo…al mislim da i ide 2 2,5 sigurno
Kolko para tolko muzike :grin:

1 Like

Trenutno je znači nekakav dokazani omjer 2g/w kod 100w/100€, dok je Zeusu 1g/w ali za 100€ dobiješ 2x140w Max, čuj zasad su tu negdje pariraju u odnosu cijena/kvaliteta, ali svakako bih volio probati fluxshied u budućnosti, samo se nadam da će do tada pasti cijena…

1 Like

@Chilliman420 Di si ti visio 2 zeusa za 100 eura? Imam 308xt i košta 99 eura, a ona verzija 308 compact 60 eura, drajveri po 38eura. Možda griješim.Jel proklijao, jel Hans u akciji?

Xt je na akciji na led-tech.de
Usporedba je bez drivera za oba board-a rađena…
Jest ali kad je proklijalo uhvatio me teren do 15.10. sam na Braču pa sam biljčicu poklonio, a kad se vratim Hans kreće u napad na automate a moj fridge box udomljava jednog finog kupusara Somanga, tako da bu bilo veselo u oba boxa, s tim da će Hans pokidat 2 automata u 60x80/90/100cm (nisam siguran za širinu ali za 2 je taman) , visine hvala bogu ima tako da će biti kidalica prava :v: