Fan listovi

Pozdrav forumaši!
Danas ju pogledal i vidim da ide crveno po petiljkama fan listova…čital sam da može biti do svijetla,hladnoće,vrućine,genetika ( to nije sigurno)
Dobiva samo vodu
Zadnja dva dana kod mene su minusi po noći pa me je strah da se nije možda smrznula malo( u boxu je bilo 17.7 stupnjeva najniže)
Svijetlo držim na 45 cm
Max temperatura u boxu 28 dok nije ispuh upaljen

Do čega bi to moglo biti? Hvala na odgovorima :v:

2 Likes

To ti je prvi znak gladi, nahranis biljku sa 0.5 dozama ponovo, pa preskocis…

3 Likes

Ok…sljedece zaljevanje dobiva,danas je dobila vodu još…hvala na odg :v:

1 Like

I magnezij obavezno. Kod manjka magnezija se isto rade takve petiljke

1 Like

Najbolja stvar za magnezij i kalcij:

3 Likes

Molim pomoć!!
Tri žuta fan lista ima
Jel joj fali N?? Najviše mi na to zgleda
Sutra ju zaljevam pa da odma znam dati ako joj fali jer sam mislil samo vodu

1 Like

Prije će biti da je manjak mikro nutrijenta: mangan ili željezo u kombinaciji sa magnezijom a i fali malo potasiuma, vidi se na tim flekama u žutim listovima, može samo to biti ako si do sada dozirao pravilno grow, ak nisi, onda je pitanje čega nije gladna :sweat_smile:
Za fixat to biobizz predlaže veće doze topmaxa u kombinaciji sa acti verom i njihovim cal/magom, tonu para potrošiš na ništa… :smiley:

3 Likes

Opet ne slikaš cjelu biljku, da vidimo s kojeg djela biljke je list i nisi trebal trgat nek prije poslikat, da vidimo. Može bit svašta.

2 Likes

@Flo doziral sam samo sa malim dozama po 1ml bloom 2ml,vecinom samo vodu destiliranu joj dajem
@Green420 znaam, sorry za slike

1ml grow, 2ml topmax, 2ml bloom, rokas sada kroz svako zalijevanje, valjda su nutesi iz allmixa vala do sada potroseni, i osijeci te zute listove, i lolipopaj biljku da ti doljni hedovi se isto napumpaju:

2 Likes

@Flo još joj danas nisam dal ništa,danas bi ju svakak trebal zalijat nije dobila od subote ništa
Ne bude joj smetal lolli pošto je automat?

1 Like

Ma samo rokaj burazeru, samo nemoj topirat automate, a sve ostalo možeš raditi kod njih…

2 Likes

Nadam se da sam dobro napravil ,sve od ispod sam pošišal i nutra i još sam joj grane malo napel
Sad više nejde van boxa :sweat_smile:

I zalijal sam ju sa 3L vode…u svaku litru 1ml grow i bloom 2 ml i topmax 2ml

2 Likes

Samo se igraj sa lollijem i takvim stvarima sa autosima i u takvoj cvatnji, meni se nije nikad dobro pokazalo.Još da imaš Alg a mic i Acti veru (antistress terapija) od Biobizza, pa da već kad napraviš takav stres s tim popraviš situaciju bilo bi top. Ti stresirani autosi koje sam defoliral nikad nisu napunili hedove do kraja ostali su prozraćni, neki su samo ko vegetirali prestali punit hedove. A ti k tome imaš jednu biljku, i nek se podrka nebuš nike bral. Promisli prije jako dobro neg kreneš neke radit. Gladna je, hrani svako zalijevanje kak veli flo, pa ak krene reagirat preskoći hranu. Sretno dalje

180 automata, sve i jedan prošao šišanje (lolipop), pa nikakvih problema ;D

Mixas @Green420 lolipop (cistis prve listove dole) sa defoliranjem (koje se radi skroz na kraju predzadnja 2 tjedna), obje tehnike su skroz razlicite, cak i imas swazii tehniku koja se radi na 22 danu cvatnje, mada je to za fem biljke vec…

2 Likes

Najbitnije je da ne lolipopaš iza 21. Dana čiste cvatnje
Gledaj da na 14. Danu radiš loli a na 21. Danu makneš fanove koje misliš. Sve kaj poslje rezuckaš ne završi najbolje

1 Like

Ja se nebi htel upletat u raspravu…nisam ju mislil lollipopat nit ništa,al pošto je flo rekel iskusnjara,slušal sam ga…bumo vidli kak bude nadam se najboljem​:v:
Al se opet moram i s greenom složit jer kolko sam čital svi pišu da automatima smeta sve…
Od jučer nikakve promijene nema osim još više trikoma :grin:

Ljudi su super topirali automate po vutri forumu, osiječu prvi stem prve grane, unakaze biljku, ubiju boga u njoj, pa dobiju na kraju urod, a prije je autoflower genetika stvarno bila užas, pa se bralo uvijek, isto tako na autoflowering forumu likovi majnlajnaju automate, ja uvijek ponavljam svima za automate iz svog iskustva (a do sada sam sigurno preko 1000 automata uzgojio):
9 max 15l potovi
da ne topiraju
i samo jedan lolipoping

I čim ti stigne led panel, zamjeni tu hps lampicu da se ta biljka udeblja :wink:

3 Likes

@ZEN-CBD-farm :grimacing::grimacing: onda sam zakasnil 25.dan cvatnje jučer bil…jaooo​:pensive:
@Flo cim stigne mjenjam :v:

Bude sve dobro, prva ti je, bude te nagradila. :green_heart::green_heart::green_heart:

1 Like