Formiranje cvijetova

Pozdrav forumaši…sorry kaj sam tolko naporan sa pitanjima :v:

Pitanje je…sutra bude 14 dana od kad su pistilsi vani al se još ne formiraju hedići…to mi je malo puno a da ih još nema…
Dal da ju bacim na 12/12 možda ??

Tnx na odg…

Ps…pisal sam i fast buds čekam odg.

1 Like

Samo ti pitaj, zato smo tu. Sve je to OK razbu, sativasta je bude potrajalo punjenje. Vozi dalje, nikakvih 12 \12.

1 Like

Tnx na odgovoru Ok, ak veliš da je ok onda sam dalje pratim razvoj :v:
Ps sorry kaj sam vam naporan svaki dan s nečim :sweat_smile:

1 Like

Ako ti sve tak sporo ide i ak su pistile već počele smeđit, problem bi mogao biti i u korijenu. Kad se posuši zemlja probaj dić cjelu biljku sa zemljom i korjenom. Ak ide, vidi kakav je korjen, ak nejde nemoj siliti i čupati iz zemlje.
Edit: cvjetovi su ti več formirani. Samo vidim da pistile več smeđe a to nije dobar znak.
I ak hočeš ljepše poslikat bez HPS svjetla, stavi biljku van pa da se vidi jel su i trihomi počeli. Ili ako slikaš ispod HPS, nabavi sunčane naočale sa tamnozelenom lečom, oa preko te leče slikaj.

2 Likes

Budem probal dići kad se zemlja posuši​:v:…osim cvijetova ona raste dalje normalno nije se usporila ,stretch nije prestal …sve slikam preko naočala sa tamnozelenim staklom ( poliranim ) :wink:

Hvala na odg

1 Like

Danas sam ju probal dići i pogledat korijene nejde nažalost

2 Likes

Sad prati, dal se puni, ak se ne puni kak bi se trebalo imaš lockout na korijenu, pa biljka ne može do potrebnih stvari. Btw kako je curka? :v::green_heart:

2 Likes

Da, da daj slike nabaci , stavi van i poslikaj normalno na dnevnom svijetlu, ja mislim da ju topiš s vodom, imam neki takav filing. Korjen nikak da prodiše. Koliki su ti razmaci sa zaljevanjem, i kolko vode daješ, i kolki je pot litrara? :green_heart::green_heart::deciduous_tree:

1 Like

Jucer sam ju zalijal s 2 L vode i prije toga prošli petak isto s 2 L. Tak svaka 3 dana ju zalijem…jer počne treći dan već padat
Pot je 11L

1 Like

33.dan joj je dns
Prije 16 dana pistili su vani bili

1 Like

Evo i odg od fast buds

yeah, you shouldn’t worry as it’s a sativa-dominant and can take a little longer than usual but the all-mix is usually too strong for autoflowers so I would not feed your plant anymore. The all mix should contain everything your plants need until harvest, your plant is probably getting burnt tips because of the extra nutrients. What I would recommend doing the next time is either using only the Light mix and feeding Biobizz nutrients or filling the bottom half of the pot with the all mix and the top half with the light mix and only watering with plain water.

1 Like

Hm. Pričekaj još koji tjedan pa buš videl jel bude debljanja il ne. :clap::green_heart:

2 Likes

Meni zgledaju ko da su se poceli pumpat…al da pričekal budem pa budemo vidli
Hvala ekipa :v::v::muscle:

1 Like