Giveaway Carmagnola

Ovako, odlučio sam napraviti giveaway za sjeme carmagnole, sve što trebate napraviti je napisati zašto baš vi trebate dobiti ovo sjeme.
5 po meni najboljih odgovora osvajaju nagradu od po 10kom sjemena carmagnole sa računom i certifikatom za svako osvojeno mjesto!

Napomena:
Potrebno je upisati se u registar ministarstva poljoprivrede za legalan uzgoj.

Nadam se da će se na ovaj giveaway javiti osobe koje stvarno žele krenuti s uzgojem cbd-a.
Sretno svima koji žele ovo sjeme​:partying_face::partying_face:

Nagradna igra traje do 31.07.2022.

3 Likes

Super kolega, kapa dole.
Navali narode​:ok_hand::v:

3 Likes

Bratski je djeliti, pa tako s najboljom namjerom djelim sjeme drage mi biljke, skupa sa svom papirologijom koja je potrebna za legalan uzgoj… :v::four_leaf_clover::green_heart:

4 Likes

Budući da se još uvijek nitko nije kandidirao za nagradnu igru, uvodim jednu novost, tko se kandidira u vremenskom periodu do kraja ovoga mjeseca, uz sjemenke dobiva i besplatne full time konzultacije tijekom grow, nudim pomoć oko apsolutno svega što mogu učiniti za vas, a moglo bi biti i dodatnih iznenađenja uz sjeme ukoliko vidim da ste uistinu zainteresirani, oni koji ispune ove uvjete će biti zasigurno zadovoljni…

Napomena: možete registrirati vaš legalni uzgoj pri ministarstvu poljoprivrede i kao fizička osoba, nemorate biti OPG, ako vam je potrebna pomoć oko registracije uzgaja javite se slobodno…

3 Likes

Budući da je rok prišao a nitko se nije javio, nudim vam da se javite u inbox ako netko ipak želi sjeme Carmagnole…

1 Like

a i ako želite kompolti, tibor salashi, a i carmagnolu, ima i kod mene da se neko pokrije za neke probne potrebe, test, manji nasad, tipa parsto komada…no nije baš da su ludi svi za hempom, i ko pokuša, brzo odustaje, ostane na prići, snovima…

1 Like

Rado bi probo kompolti i tibora uzgojit, Carmagnola je okej ali cvijet je teško prodat jer dosta odstupa s thc-om…

1 Like

sve je teško…sve mora bit u regulama…ja sam čuo da i kompolti ko je ludjak u growu, zna doć na granicu, i malo preko…
no to nisu pravila već iznimke…
sadim 2 filda, na svakom ima karmanjole, jednu hranim smanjeno ali opet dam joj svega, drugu baš škrto hranim od početka do sad…jedna če bit ok valjda…

2 Likes

Je li carmagnola fem ili regularno sjeme?

Regularno je sjeme… :v: