Grow Diary Purple Queen ,LSD ,Violator Kush, NL ,Organic Grow

Grow je protekel bez ikakvih velikih problema .Mix zemlje me izdržo skroz do kraja bez nekakvih prevelikih doza gnojiva.Odličan Mix prepoučam svakom Guano + Worm +Black +Fish od Guanokalonga i nema cici mici malo fali ovog malo onog .Mogu to reč nakon 2 odrađena grow-a sa tim mixom. Koristil
dvije bočice gnojiva ,makar Orgaterx izbacil jer je soil heavy .

Praktički svakih 14 dana Bactrex , 1x K2 u vegi i par puta u cvatnji + mellasa.
OVAKO NAKON TOG GROW U SLJEDEĆM SAM SMANJIL KOLIČINU GLISTEN JER JE NAPUCAN DUŠIKOM, pa je i LSD malo imal probleme i GUANO BLACK se može smanjit i izmješat ga kroz oba sloja. Guano Black pun je sa P i treba pazit ako kombinirate druga gnojiva, ja dajem K2 boost koji nema P, može i njihov Bloom jer sadrži N i K nema P. Ako kombinirate druga gnojiva pogledajte NPK.
Guanokalong je super gnojivo kad ga se prokuži, odradiš sve s 2 proizvoda i light zemljom.

Seeds:

Violator Kush - Barneys Farm , indika , THC 22 % , CBD 1,5 % , 60 dana flower

L.S.D. Barneys Farm , mostly indika, THC: 24 % CBD: 1.3 % , 65 dana flower

Northern Lights - 00 Seed bank , indika , THC- high 50-55dana flower

Purple Queen -RQS , mostly indika , THC 22 % 55 dana flower

Setup:
Bluberg iso Mix 125mm Silent, stupni vent

Lokacija/prostor:

Box 1X1x2 metra

Rasvjeta:

Mars Hydro Pro II 160 (355 W)
Hans 180W

Klima:
20 C noć dan do 30

Supstrat:

Zemlja-Guanokalong soil
Gliste (Worm Humus)

Gnojivo:

Guanokalong K2 bat boost, Guanoaklong- Fish , Black , Mellasa šečerne trske, Bactrex, Orgatrex

Voda (pH):
7,5-8,0

Klijanje išlo - sjemenke u vodu na 12 h pa u vlažnu maramicu -za 2 dana korjen vani , prebacivam ih u light mix od Plagrona

Soli izgleda ovak-Pola Tegle punim sa Guano comp. zemljom mješanom s prelitom 50-50% , na to sloj od 150 mg Guano Black-a, i do vrha punim pot sa miksom - glisnjaka, perlit , guano zemlje i guano fish 100 g po tegli .

Dan 4

Da zabilježimo presadnju- dobile Bactrex 0,5g na L vode
15 dana stare

Dan 20
Dole lijevo Purple queen , dole desno Violator Kush , gore lijevo Northern lights, gore desno - LSD

Dan 28
Paneli na 45 cm
Jučer zalijane svaka sa 1,5 L vode + 1ml/L mellase

Malo LST-a
Temp noć 20C , dan 24-26 C

Dole lijevo Purple queen , dole desno Violator Kush , gore lijevo Northern lights, gore desno - LSD

Dan 37 , prvi dan na 12/12
Temp dan 27-28C
Noć 18-22 C
PAneli na 45 cm

zalijevanje sa Orgatex-om ,sva sreca da sam stavil 1 ml/L , a ne 5 ml jer je LSD malo pecnut ostale OK.jak je supstrat tak da dalje lagano.

Hans prebačen na flower mod i stavljen na pola snage, pa lagano pojačavam kroz par dana.
Mars -flower mod

Nista previse za dodat za sad sve ide super, čekam pistile.

dolle lijevo Purple queen , dole desno Violator Kush , gore lijevo Northern lights, gore desno - LSD

NL 00seed

@grandpriest slinilo se
LSD

Violator Kush

Purple Queen

44 dan / 8 dana na 12/12

4-ti dan na 12/12 pokazale spol
Popunile box
Purple Queen luduje , slijedi ju NL
Ovaj dvojac desno pod Hansom isto pići , samo LSD neki slabi streć -ne voli nekak vodu ,a i vidim da ga orgatrex spekel po vrhu lisća ,ali sitno mini-mini, a dobil samo 1ml/L
Stupni vent simulira vjetar sve se lijepo gibaju ,ma uživaju

Sljedeće zalijevanje dodajem Bactrex taman će proć 16 dana od zadnjeg dodavanja

Temp dan 28-29
Noć 19-20
Paneli na 45 cm
Dole lijevo Purple queen dole desno Violator Kush gore lijevo Northern lightsgore desno - LSD

Dan 53 17 dana 12/12
Temp 27-29 C
noć 18-20C
Paneli na 40 cm

Purple Queen full luda biljka ,streč ogroman , prije 3 dana napravil lollipop - dan poslje pumpa dalje nije ni osjetila izdužuje se dalje ,jučer ju supercropp-al , danas pogledam hedovi gore nenedjebiva -Sve ostale biljke podigel na stiropore po 25-30 cm
Dns Lollipop na Violator-u i LSD-u .
Zadnje zaljevanje, Sensi cal - mag 1 ml/L, zalijevanje prije toga Bactrex , dajem ga svakih 14 dana po 0,5g/L
Da vas ne zbunim vrtim voda , svakih 2 tj. Bactrex .
kod Sljedećeg zaljevanja ću napraviti dressing 35g fisha, 65g blacka ,3 žličice mikorize, i 4L glistena -posipat po vrhu 1L mixa svakoj-isto napravil i u prošlom grow-u , makar mislim da ću LSD manit toga, njega ću sa PK čajem i K2 bat boostom ako zatreba , nekak mi je osjetljiv .

Zamjenil mjesta
Purple queen lijevo gore
Violator Kush -desno gore
LsD-lijevo dolje
Northen Lights-desno dolje

LSD

Violator Kush

Dan 62
26 dana na 12/12
Tem 24-28C
noć 19-21C
Paneli na 35 cm
Zadnje zaljevanje K2 Batboost 1 ml /L
Pumpamo, supercropping ,Šečerana

Dan 70 od toga 34 na 12/12
Temp dan 26-29C
noć nejde ispod 18C
paneli na 35 cm
Zadnje zaljevanje voda , prije 7 dana Bactrex. sljedeće zalijevanje lagano K2 batboost.
Purple queen najj šečernija puni se od dolje do gore skroz ali još prhko za razliku od Nl najjpunija tvrda , LSD krenul isto pumpa , Violator Kush tek sad krenul načičkal se i pušta dlakurde .

Violator Kush

NL

LSD

Purple Queen

Hi , ola, alo , aloha, Uzgojaši
Dan 78 , od toga 42 na 12/12
Laganini ulazimo u 6 tj cvatnje , da vas ne zbunim po danima cvatnje ulazimo u 7 tjedan ali računam od formiranja manjih cvitiča pa to zvući 35 dan real flower
Jučer dobile klopicu , ne pretjerivam imaju i u zemlji išel sa po 1ml / L K2 bat boost po prvi put.
Između voda , a svakih 14 dan Bactrex 0,5 g /L
Imam Orgatex , Rapunz. mellasu hm , još nebi ništa za sad daval, nek cuclaju sve iz zemljice , sljedeće zalijevanje kad bude, stavljal Bactrex ,a ak okrene neki deficit stavljam Orgatex
Paneli
Hans 35 cm -LSD(dole lijevo) se buni speckal ga hans, s NL(dolje lijevo) , imam stupni simulira super vjetar + 2 cip fana , ali hans prži na 35 cm,stavil LSD pod MArs nek odmori

MArs 35 cm
Violator Kush on nekak spor , čička se , laganini mod gore desno na slici
Ekipica 530 W LED-a , lijeve biljoze pod MArsom (Purple Queen- Gore desno), desne Pod hansom 180 W

Dan 87 ukupno 51 na 12/12
Pozdrav Uzgojaši ide sve po planu , pumpamo, šečerimo.
Temp 27C dan , 18-20C noć
Paneli
MArs 35cm
Hans podignut na 40 cm nastavil pržit Violatora kojeg sam stavil na mjesto LSD-a , a LSD pod MArs

Uprav zalijane Orgatex 2ml/L +i K2 bat boost 1ml / L, Bactrex 1g/L pošto sam ga dal zadnje prije 20 dana +

Purple Queen

Northern Lights

Violator Kush

LSD

Berba NL
pod nož 93 dana od toga 57 na 12/12

Pošto jedna biljoza manje, poigral se sa LSD-om i raširil ga na MAX

Harvest Purple Queen
Dan 102 , 66 na 12/12

Dan 106 ukupno , 70 na 12/12

Violator Kush -Barneys farm
Još malo i bližim se harvestu , jako ljepljivo i baš "Smrdljivo " smell na MAX

LSD Barneys Farm 106 ukupno 70 na 12/12

Violator kush

Harvest dan 110/75 na 12/12

HArvest
15 dana ukupno , 76 dana na 12/12 i 3 dana u mraku .
Opojna gadro LSD

!
dadadadadad|690x478

LSD 120g

Violator Kush 100 g

Northern Lights 85 g
Popušilo se skoro sve dok je došlo vrijeme updejta za smoke i harvest report :slight_smile:

Purple Queen 80 g

Uživajte kolege .Čast mi se družit s vama.
:420: :legalize: :vutra:

1 Like