Hermić?

Pozdrav raja, evo imam pitanje jedno, kako mi je tek druga sezona, a i nisam imao ne znam koliko biljki u 2 godine pa nisam ni imao hermica.

Opet, nekako mi prerano da vec pokaze spol, ali s jedne strane grane su kao jajasca, a s druge kao bijeli cvjetovi, bas nikad ovo nisam vidio pa ako moze objasnjenje.

Hvala unaprijed, slike ispod

Nije hermić, već obična muška biljka, spol ti je pokazala biljka na početku, a ne u toku cvatnje.

2 Likes

Nisam nikad vidio mušku biljku u ovom stadiju nikad, prošle godine sam ih micao cim bi imalo pokazalo jaja, al to je bilo tipa 30.6., nisam ni pratio jel pokazuje spol jer mi je izgledalo dosta rano za to
Obzirom da je sjeme fem. cudno mi da na 10 od te sorte vec 2 muske pokazu…

Čisto muško. Vidi di ti se otvorile vrečice (jaja) sa polenom. Očito te netko zaebo sa fem. Sad moraš obratit pozornost i na druge biljke od te sorte. Da je hermić imal bi pola pistila a pola jaja na biljci. A tu bi trebal maknut ak ne želiš imati sjemenarke na ostalima :v:
I muški su uvjek dosta veči od ženki. Tak je bilo kod mene prošle godine

1 Like

Ma meni je 99% bilo da nije zensko samo me mucilo to jer je fem. Sjeme, znam da nitko ne moze garantirat da ce svaka biti zenska, al da me potrefi na tako mali broj sjemenki jedna muska mi je ono…
Samo radi toga sam i pitao…samo mi sad nije jasno otkud prije, znam da muske rastu brze i budu vece obicno

Evo jos slika ako ce biti od pomoci

Jaoo štetaaaaa :sob:…jel ima pistila po njoj il samo jaja…,ja bi to čim prije uklonil da ti ne zaj… Ostale u vrtu…
@Flo pomagaj

I po meni je cisti hermic, ali evo pricekat cu nekog iskusnijeg da kaze misljenje.

Ti si poskidao jaja na svojoj i ide dobro sad?

1 Like

Da da najbolje pričekat flo-a,green-a il zen-a ,Jer ako nema pistila onda je muško čisto…jesam jesam od kad sam prvi put ugledal sam ih poskidal i od onda nit jedno novo nije izašlo…od danas je na 12/12 režimu pa budemo vidli daljnji razvoj