Imam općenita pitanja o curanju i prodaji CBDa

Pozdrav svima,

Pošto sam novi u CBDu (ovo mi je prva godina) zanima me gdje radite testove za CBD? Trebao bih nekakvu povoljnu opciju s obzirom da mi je ova “plantaža” koju imam već pojela jaaako velik dio novca za ulog.

Također, kad curate biljke? Koliko ih pustite da se osuše? Trenutno su mi wet trimmane grane povješane po tavanu, kad se posuše planiram cvjetove skidati sa grana i eventualno još malo počistiti.

Puno stvari o uzgoju ne znam, pa bih molio ikoga ako može da mi pojasni ove stvari…
Thx :slight_smile:

1 Like

Pozdrav, ja analize radim u sloveniji, cijene su ti oko 70e po uzorku. Jbg to još moraš odradit jer bez analize ne možeš nigdje prodat… Koje sorte imaš?
Kjurat počneš kad su cvjetovi suhi i skinuti sa grana…

2 Likes

Thx na odgovoru.

Možeš mi preporučit nekog tko u Sloveniji radi te analize?
Imam Eletta Campanu.

Planiram curati u staklenkama, ali vidio sam da neki to rade i u plastičnim kantama. Koju metodu ti preferiraš?

@ratepS kako ti se pokazala Eletta? Meni nikako, dosta muskih biljaka, klijavost 50%… imas kakve slike?

Kod mene je isto bilo cca 50% klijavost i cca 50% muških. Imam slike:

Ne znam zasto ali imam toliko neke nade u nju ali stalno me izdaje :smiley:
Stvarno veliki hedovi, drago mi je vidjeti kako izgleda zapravo. Ubacio sam jos sjemena neki dan, vidjecemo, javim rezultate.

1 Like

@IndicaLover
I meni je bila malo zeznuta za uzgoj, pogotovo sad pri kraju.
Samo da testovi pokažu THC <0,2, bilo bi super…

Inače, u 5. mjesecu preživjela je najgoru tuču što sam vidio na našem području, oporavila se i donijela solidne rezultate…baš me zanima da nije bilo te tuče kako bi izgledala…

1 Like