Je li muška ili ženska biljka?

Pozz… Je li muska ili zenska… Uzeo Sam ju sa City Seeda… Posadjena 04.05. Bio bih jako razocaran da je muska posto Sam je uzo preko shopa

1 Like

Pozdrav. Da imaš pravog mužjaka.Jajan
@Flo @Green420 Ajte vidite.
Daj nam reci ko je breeder? Strain?? Jesi li uzeo regularno sjeme ili Feminizirano? Ako nemaš više biljaka, ostavi ga i pokupi Pelud. Dobro dođe u budučnosti. Možeš pravit svoje sjeme.

1 Like

Muško :-1: , ako imaš još koje biljke , makni ovu odmah .

2 Likes

Evo od tu

1 Like

Odma je jedna do druge… U zemlji su… Jel kasno sada da presadjujem posto bi ostavi sjeme

1 Like

Ostavio bih ga za pelud…presadio sam ju 2 km od ovde druge… Sad zanima me kad je spremna za branje peludi I kako uopce ide procedura sa orasivanje?

2 Likes

@Mr.smokeallot
Hvala sto si se potrudio napisat mi sve ovo… Iduci grow se javljam pa ces mi obajsniti sta dalje. Hvala jos jednom!

2 Likes

To mi je jedna na zalost :pensive:ustvari imam jos jednu (bzvz kostica) Ali nju Sam otpisao posto su mi je puzevi napali… Al ako mozete isto spol reci? inbound8862825340199565067|375x500

3 Likes

A bem mu miša, feminizirano a baca jaje. Ava druga bi reko da je ženka. Mislim da vidim pistile.
Nju skloni sto dalje od muzjaka, ak češ ga ostavit za pelud. Ja bi ga ostavio, ipak je to skunk#1.

1 Like

Evo taman sam ti odgovaral. Odlično da si je mako. Za pelud ču ti pisat kasnije. Na poslu sam pa ne stignem.
Edit: Evo @Likan
Skupit pelud i nije neka filozofija, jaja na biljci se neče sve odjednom otvorit da bi bile zrele, kad vidis da se po koje jaje otvorilo, možeš počet skupljat pelud. Trebaš imat neku posudu sa finim dnom(da lakše streseš grančicu ili granu) i samo lagano tuckaš prstom po grani. Fino skupiš sa nekom karticom i spremiš u neku malu posudicu ili zip vrečicu i staviš u zamrzivač. Kasnije ako ce te zanimat, mogu tini napisat proces oprašivanja s tim peludom.

2 Likes