Jesen je tu!

Seeds:
Dutch Passion, Power Plant
power-plant

**Setup:**COB’s,200w/4*50w,3500k, HLG 185H-C1050A,TT ex.fan, Monkey fan 14w

Lokacija/prostor:
Pirat 8080160

Rasvjeta:
LED 4*50W COB’s, cluO48,1212,driver:HLG 185H-C1050A, MarsHydro TSW 2000(posibile u cvatu)

Klima:
srednje-evropska.Temp 25C±,vlaga 60%

Supstrat:
Plagron grow-mix

Gnojivo:
Plagron alga grow &alga bloom, Plagron pure Zym, Plagron PK:13-14, Plantella kalcij za rajčice, Advenced Nutrientents Carboloàd.

Voda (pH):
8.0

6 Likes

:bud:Pozdrav Urbane, odličan strejn grow-al nisam, al čadio jesam, super sativica , ima i brzi flower za sativu pročito baš. Pa ti želim brzi grow, i debelo cvijeće :peace:

4 Likes

Ovde su proklijale sve 3.od 3.fem.
Dve su išle u pot juče (ljevi dve),a jednu sam piknul malo pre…prva,iza je OG#1,star
(isklio 4.9.,vega od 10.09.2020)… slike:

Hranio sam Ogija dosta,sad ču mu malo smanjit :wink:
:v:by UrbanGrower

2 Likes

HI, @UrbanGrower želim ti sreću, koliko će bit cura?
:peace:

3 Likes

Sretno kolega!
Bude to ko na slici :v:
Pratim

2 Likes

Ove ludače,svaki dan iznenadu strechom,
kojeg nisam očekival toliko od Big Bud Sensi cros reg., Stvarno se razbujala,na slici skroz u desnom čošku iza:

E, uslovi su isti.
Danas dobil u dar, potenciometar,da mogu noči lakše spavat…
Nisam još uspio “izolirat” VK125 vent.mada imam onu izolacijsku pjenu za studie.par komada po 1/2m2 …tt 100,sam izoliral tako.
U boxu 80.,se čeka,neočekivano-rođenje Power’c , Hoču taj strain,da razvalim :+1:

Imam taj “dimmer "

Jel ima ko iskustva!?molim za pomoč :pray:
:v:by UrbanGrower
A vent je VK125

3 Likes

Hvala frendu, potrudit ču se,sa svim znanjem,kojem sam pridobil tekom growova…
:v:by UrbanGrower,
Thanx Man!

Super ide Urbane, nisam koristil dimmer koji imaš ti.
Ovo žutilo na biljkama, jel to od panela kad slikaš? Ili kreće problemček sa željezom?
Al mislim da je do panela, svijetli jako pa se tako vidi. Na biljci desno gore je žuto, a druge 2 su ok kolko vidim, baci oko kad se ugasi svijetlo ili ugasi pa provjeri.

1 Like

Ali gle, do 2000w,a ti spajaš, niti 100w!
Nemoj me držat za jezik, nisam siguran, ali meni nije pomogao, ni kada sam probao sa drugim potrošačima!

3 Likes

Super su ti curke. :vutra:
Ovaj grow ti puno bolje izgleda nego ono prošle zime. Napreduješ :medal_military::ok_hand::clap::clap:

3 Likes

Hvala Vojko!

Sve od DP,su fem.,3 kom.Power Plant
OG1,je isto fem.od RQS.star je 40+dana,ako ne 45…
:peace: by UrbanGrower,

3 Likes

Gle, nisam siguran!
Samo sam ti htio prenjet svoje iskustvo, a za turbine postoji dimmer. Treba pogledat njegove specifikacije, pa usporedit!
To su oni, malo veči dimmeri. Kao daljinski i ima tri boje, kao jačina…

Ovako na prvu, sam našao ovaj video i takav ti treba!

Evo care, možeš ga spojit, plus na plus, minus na minus!
Ovaj si stavlja u kutiju, radi lakšeg rukovanja, jer dok struja prolazi, ne diraj ništa, osim plastike koja ga dimma!

Nemoj se zapalit :slight_smile:
Bitno je da dobro staviš. Mislim na in i out. Gledaj, gdje on spaja trošilo, a gdje dovod struje!
Za precizno rezanje plastike, ja koristim lemilicu. Ide ko kroz putar:)
2 Likes

Čestitam kolega postal si otac dviju curica​:partying_face::partying_face::partying_face:

3 Likes

Biljke su super zdrave!
Zamisli, da si ostavio još jedan OG?

1 Like

Kreče čarolija, biljke super Urbane, veliki napredak od kada smo se upoznali. Samo nastavi.

3 Likes

Gasoo,dali bi mogao…ubacit onog,osamljenog OGja,iz 80.,ke… nema mjesta…al siguran sam,da če biti ogroman
Dok ovi Power Plant narasu…moram ga topirat,al to če ga još više razbujat

1 Like

A što nisam taj video pogledao,pre,krsta,i to
električkog…tnx,budem nabavio kutiji,ima frend,od jednog električara, praznu dozu,a dozu za utič isto.barem bu varno!
Tnx,:v: By UrbanGrower

3 Likes

Gdje bi ga ubacio?
Od njega si napravi klonove za sljedeću turu!
Uzmi 8-10 jakih grana i zapikni ih u zemlju. Ako imaš kakvu kupolu, drži ih pod njom, dan, dva, a onda povremeno špricneš vode po listovima!
Možeš ga ostavit za majku ili sljedeći put, to napravi sa Power plant!
Nađeš strain koji ti paše i ostaviš ga i kloniraš!

3 Likes

Danas sam malo preuređival i jedan i drugi box.
100.tentu,sam makao onaj Huricane,
i stavil ga u čošak,da purnja po potovima i bilju odozdo,a zgoraj, sam postavil jedan jak vent.(80*80mm),7,5w,al je spojen na neki neoriginalni adapter(vent je iz kompa,ak se ne varam…)i puši ®
Bilje je super,u 6.00-7.00,ču jih nahranit.
Zadnji put sam utorak,ali nije dovoljno osušila zemlja…

A u 80.tentu, Power Plant-i polako napreduju, O.G.#3,nahranio sám ,2ml/l Plagron alga grow, pure Zym 1/1,cal-mag, Sensi(1ml/l).
Uzel sam 4.klona sa Ogija:(i u Jiffy tabs, natopljene u Biobizzov root-juice.
.

Za par sati, sam i propagátor dignul na jedan prazan pot od 5l.I pošpricam jih par puta,a otvore gore na propagatoru imam otvorené.Iznad prop.sam objesil lampu od 15w 5000k spektrum,(to nisam slikao,al budem, ujutro)…

Sve zásad ok,vlaga u 80/65%u tent100/70%… nešto ču smislit,za sniženje vlage u cvatu, mada mi dosad nije trebalo
To je za nočni up-date,
:v:by UrbanGrower,I ostanite zdravi,uz cannabis!Nema boljeg ljeka,dokazano nama,i ostalima!

4 Likes

Za klonove ti ne treba dodatno svjetlo!
Sve super!
Skini klonovima donje nodove. Dovoljno im je samo par fun listova, mada možeš probat i ovako… Ne treba njima puno ničega. Samo vlage u početku, a kad korjen krene, to je to! :+1:

Meni je vlaga, cijelo ljeto bila preko 80%. Bitno da je u boxu ventilator, da mješa zrak, a vlaga ti je ko u kući, ako ispuh baca u istu sobu!

2 Likes