Jesen je tu!

Hvala Lumen!Bit če to avantura prava,sad idu Powerce u final pot.pa ču malo jih treningom razbujati.Lst,i toping 1.,jer joj vrijeme…a poslje,možda i drugi put.Stremim ka tome-da prebacim na cvat što prije…
Zbog velikog,80.dana starog OGija!
Sve u svemu,ako prije završi big bud u 100.tentu(Poweri su u Pirat80),cu ubacit taj OG,jer bude mjesta .
Peace,i ostanite high &healhy!
By Urbangrower

2 Likes

Urban grower najprije pohvale za cob panel sa aktivnim hladjenjem, naime pin hladnjaci doduse hlade bez troska od tri kopjevke godisnje a kostaju toliko da bi cjelo stoljece morao ih koristiti da bi dosao na 0! Uz to temp. im nikada nije ni blizu onih 25C koje gledamo na datashitu, nasi aktivni pc hladnjaci dosegnu 35 C kad je i temp okoline u tom rangu, marketinski trikovi.

ovi rade i kostaju 1,3€, a ovi ne rade
Ovako hladim coblje a s ovim pcb kucna radinost jednog elektronicara, radi najbolje!
Nema pravila kod kineza niti cijena ista znaci! Neke sam rastavio i barem konektore iskoristih.
Ovo je najsigurnije ali postoji caka, moras znati izracunati, ja neznam, sin matematicar mi ih je izracunao. Brijem ih ponovno na cobove montirati, to se ne kvari. A postoji sansa da ce ti decki u cipoteki izracunati, plati pivo za ekipu iz smjene! Svi ventici moraju biti isti.
Dodao bih jednu mudru koju zapamtih sa rolitupa, " u vegetaciji biljka tolerira, u cvatnji reagira" dakle slobodno presadjuj u vegi!
Biljke su ti super!

3 Likes

Super sestavljeno.Sretno majstoru,što dobio zlatne ruke :slight_smile:
Super cob,goniš ga 150w(3*50w predpostavljam)…a za dimmere si u pravu,sad sam našao za11€,novi,uštekaš u zid,vent u spravu,i imaš 5,6 stopenj.
Moram pogledat po Uzgoju …imas koji dnevnik?izvini sto sam zbunjen malo,nema se za šitpu,pa varim perje i trima 10%,onda znaš jačinu joxa…:slight_smile:…lol
Jedva čekam big bud,ona če prva završit.ona,ili bigger bud.og ide polako,al če dobit sad PK,pa da ga boostnem malo…
Hvala na kompimentu za cob.
Sve što je ogrodje-okvir vezava drivera,pričvršivanje kablova,moj rad,.
a zasluge neču pobirat…kupil sam povezano sve iz Srb.pogodno,i kupil.
Jest bilo u stanju,da sam zalemio žicu tu i tamo…al sestavio ga je neko drug .
Isto se slažem,aktivni mi trose 12w,svi su isti brand,jačina,vezana na “domači proizvod-Horoz firma”,nikad čuo,pa pogledo na net…ali dobro hlade,meni temp u boxu,24,25°C.
Pasivni ,moras hladit- clip fanovima!
Pozz drug,i samo piši budan sam ko sova :slight_smile:

1 Like

Da ti ne odgovaram u galeriji. Tako je, bloom, PK i Carboload. Sljedeće zaljevanje vodu i enzime! Ako ne pokazuju nikakve znakove, nastavi tako…

2 Likes

Danas,13.11.2020,svi Power Plant-i izklili,

:v:by UrbanGrower
Sve pet,čak me MarsHydro TSW 2000,svako jutro iznenadi ,danas Bilje u njemu:ispred 2*OG.kush,iza Big Bud Sensi reg.(ženska je, ženska jeee​:blush::wink:,)a desno iza-Bigger Bud, BSB,nju ču morat dobro "očistit"lišča i grana ispod 3/5biljke.
Jako je gust:

I Big Bud

OGija:

5 Likes

Ma skratio sam ja na tri noda.al obrezano ličšče,tak da imaju vlagu non stop, ventilaciju upaljenu,a klonovi če danas pokazat,dali jim je ok,il če biti mrtvi.Ali
kako sam stručno to odradio,mislim, da neče Biti probléma.

I sa poklopcem
Vidjet čemo, hoce li preživit par sedmica…
:v:By UrbanGrower

Eto, nastavljam sa pričom,4.stariji kloni,dobili korijen :smiley::smiley::smiley:,eto kako to
izgleda:

Moram jih presadit u tegle od 3.l,jel nemam prostora u 80.ki tentu:
Ima ko savjet?jel ok 3.l teglica?jel imam u 80.ki mamu(OG#3),a narasao je…i tri Power Plant DP,eto I njih:

Dragi moji, savjet dobrodošao,imam jedan seedling box(neaktivan trenutno,al ga sestavim za 15min,ima led žarulje e27 5kom.od 5,7’5,10,13,15w…2700k,3000k,3500k,5000k…
Šta da uradim?Nisam računal na dod.klonove.Više-manje bilo=dali če uspjet?.. uspjelo je,.imam 1.klon OG mame.
Mogu ja sad klonove u male saksije,pa u seedling box,visina boxa je 50-70cm.
Ili ču biti “primoran”-nabavit tent 12060120-za takve stvari…mogu ga dobit za 300kn.
Kako da presadim klonove?sa Microrizzu bi bilo najbolje?
Onda moram u shoop,da uzmem barem onu 6g vrečicu,sempler…
:v:by UrbanGrower,ako sam što zaboravio,zapisat ču…stay healthy & high!

5 Likes

Nastavlja se priča sa Power Plant DP,3.fem.
Danas dobile root-juice Biobizzov,mala doza, par kapi alga growa Plagron.

Klonovi,prvi 4.napojeni su u Jiffy tabs,žive, ali ne puštaju kroz mrežicu-korijen… špricam jih par puta dnevno,dodal sam još 4.cutta,klonova,manje,iz "depilacije"iz 100.
ke.vlaga 60%, temperatura 24°C,…sve o svemu ok, radit ču LST tehniku,da što pre šaltam na cvat.
:v:,Puno vas pozdravljam,by Lovetogrow
Stay healthy and high,my true familia di grassa;

2 Likes

Imam isti taj

Ja sam spojio grijač(200w),malo ga smanji. Ovisi o uređaju kojeg češ(turbinu) dimmat! Ovaj malo smanji, ali čisto malo, tako da nije tako jednostavno. Nemoj si zeznut turbinu!
Rađe još pričekaj!

3 Likes

Pa ovaj dimmer neka bi bio do 2000w…
Sad…ja imam vent 63w,80 Iz zida, mislim,kad bi od maxa, barem za 30%smanjil,ja sretan.što da zeznem turbinu?jer ne bi više radila?

2 Likes

Misliš,da mogu pokvariti VKja,ak ga spojim na regulator?
Sori,ak glupo zvuci?!…
:v:by UrbanGrower

1 Like

Hvala Smoke!
I ja pokušavam, growe pojednostavit,jer posle sve one same odrade :+1::seedling::green_heart::seedling::v:
Neka nas Bog čuvo, dok se ne legalizuje

2 Likes