Jesenska svečanost :D

:hugs:Svako dobro Uzgojaši :smiley:
:arrow_forward:Eto i mene konacno da stavim outdoor dnevnik, trebalo mi je malo dulje vremena jer ne nosim mobitel na site ne slikam ,ni ne kazem slike okolo, ali dosadašnje iskustvo mi govori kako bi bilo dobro vodit evidenciju te ćuti pokoji savjet od iskusnijih :slight_smile:

:one: Dr Greenthumb’s Em-Dog By B-Real
Cross - OG Kush x Chem#4
Rasla je u boxu topirana previše puta i pregnojena previše puta opče je čudo da preživljava bez ikakvih večih problema.
Presađena oko poćetka 8 mj te počela cjetat 25.8

:two:Growerschoice braindamage autoflowering*
Posađena 10.8 - presađena 25.8
Madam se sunčala malo pod zeusom u samom početku te je presađena u Đunglu
Još nije ušla u preflower

:three: Growerschoice Monkey glue autoflowering
Posađena 10.8 - presađena 25.8 ušla u preflower 3.9
Madam se također sunčala malo pod zeusom u samom početku te je presađena u Đunglu

Sve su mixane na istu shemu
:milky_way:Zemlja za rast : PotgroundH
:potable_water:Gnojivo za rast : Alga mic + activera
:milky_way:Zemlja za Cvat :

potgroundH
                         Perlit
                         HomeOgarden-Organske jagode peleti
                         Biotabs - startex, mycotrex, bactrex

BEZ tabova nemam ih više xD

:potable_water: :potable_water:Gnojivo za Cvat: orgatrex + traži se alternativa :smiley:
Zaštita :snail: PUŽOMOR :snail: !!!

:crossed_fingers:t2: Za sad ide sve super svaki savjet dobrodošao :*
Čujemo se kroz tjedan :*

4 Likes

Pozdrav Debeli
Ljepe biljoze :bud:
Jel imaš u planu neko gnojivo za cvat? Vidi na @Sponzor Organics Nutrients PK juice
https://www.organicsnutrients.com/hr/
Sretno do kraja :peace:

3 Likes

Super je biljoze,palac gore za dnevnik :vutra: :rasta: , formirali su se cvijetovi :peace:, sad krenut sa bloom ,več i jesi sa Orgatrex-om ,al treba jače . PK juice Organic bloom booster, od ON @Sponzor po sastavu je Extra produkat gnojiva.
Svaka nabavi kolce i nabij okolo grana da se imaju hedovi naslanjat , bude to bobmbonček .
U vezi topiranja i treninga sve je to super, glavno da se večina HST treninga napraviš do nekog 2-og tjedno pre flowera , ja kasnije previše ne trenirama samo razvlačim .Bacim tu i tamo koji super cropping na granama koje su pobjegle u vis , sve na feminiziranim biljkama pokazalo mi se jako SUPER,na hedovima koje sam cropal veličina, tvrdoča na MAX.
Nebi preporučio super cropping na Autoflower biljkama ,večina podnose loše , al prosurfajte nađite čvrstu genetiku , al da koštaju .Ti imaš super extra kvalitetu breeder-a Humboldt kaj više reći o njima samo riječi hvale :1st_place_medal: :bud: :legalize: Vidi ovu autoflower genetiku https://www.bcseeds.com/page/2/?s=auto&post_type=product , tu je negde i fem. Infinite Bliss ( o kojem sam pričal 45 % THC).Ludnica :rasta: :legalize: :vutra: :bud: :bud:

3 Likes

Prekrasne :seedling: :green_heart:
Sretno, s damama. :vutra:
:vutra:
:bud:

2 Likes

hvala decki i cure na savjetima :smiley: svakako ću polgedati što @Sponzor nudi makar nisam se nikada susreo s njima te neznam kakvi su im rezultati proizvoda al vrijedi probat.
@Green420 zao mi je jedino za humboldt da nije prije otišel van da izrate još veći , al do kraja flower mogo bi bit preko 2,5 m bez beda :smiley:

2 Likes

Sve ide super za sad , nikakve ekstra promjene :grinning:
nek samo pumpaju :fuelpump::fuelpump:

2 Likes

Samo nek je sunca. Odlično

2 Likes

:ok_hand:Lijepe curke :muscle::fuelpump:

1 Like

Evo mene Evo mene :hugs:
Sve super samo što :crossed_fingers:t2:nema sunca počelo je biti dosta light al nadam se na će izgurat do kraja :smiley:
Autosi lete

:one: Dr Greenthumb’s Em-Dog By B-Real

počelo ju nešto napadat pa moram to sanirat
!
:two: Growerschoice braindamage autoflowering

:three: Growerschoice Monkey glue autoflowering

!

3 Likes

Ola, ide al sporu pumpa. Javil se šećerko :yum::tongue:. Neznam kaj bi ono bilo, brijem neka gljivica možda, ja sam tak imal prije par godina na pola cvatnje u outdooru se javilo, šprical sa neemom al nije stalo, Sve su došle do kraja, budu i tvoja, više me brine klima . Bum čekiral kaj bi moglo biti, pa javim ak najdem.
:peace:

1 Like

Fino idu curke, polako al sigurno :ok_hand: :vutra: :biljka:
Ja sam pronašo dvije opcije kaj bi moglo bit. :one: Pregledaj biljku dal ima kakvih sičušunih gamadi. Kaže neki da su Leaf Minersi u pitanju

:two: biljka možda ima septoriu, ali to bi izbacio kao opciju jer na slici nemaš takve fleke i da ih je puno

Ako možeš naruči dalmatinski buhač on bi brzo riješio ako je neka gamad u pitanju.
Sretno dalje

2 Likes

Hvala man , budem cekiral svakako Al mislim da tih par listica otkinut za svaki slucaj da se ne siri dalje :wink:

1 Like

hvala man :crossed_fingers:t2:

2 Likes

Šteta, da je više sunca bile bi sekvoje, Humboldt savršen za imat biljozu 3 + metra​:arrow_up::arrow_up::arrow_heading_up::top::heavy_check_mark::sun_with_face:.
Budeš videl, osjetil kakav je to kvalitetan dim. Njam njam. pratim stari moj. :muscle:

2 Likes

Na krivom je mjestu, da ima više sunca već bi bila 1.5 m veća, od dana kad je otišla van. Poslje streča baš ne raste, kad on završi biljoza samo pumpa, nema enormnog rasta više​:+1:. Takv dim bu to videl buš.njam njam

3 Likes