Koje rizle (papiriče) koristite za motanje

Uglavnom smoking crna rolica :frula:
I nek spuste cijenu više, 2 € su.

3 Likes

Gizeh. Odlične su. Ima 5 metara nakon tih 5m, ima namotano još za barem 4 pljuge

3 Likes

Gizeh king size :slightly_smiling_face:

2 Likes

Smoking delixe rolls :slight_smile: al su preskupe postale tako da našo na ebay- Moon kompanija tako da feedback nabacim čim stignu :smiley: 120kn me koštalo 24 rolice i 10 kingsize s tim da dolaze jos free uzorci pa treba isprobat

3 Likes

o.c.b slim unbleached :call_me_hand:

2 Likes

Smoking rolica crna s filterima, ili smeđa unbleached. Probal na desetke razlicitih rolica, king size itd., al smoking mi je nekak najbolje pogodil s filterima, bas onak kak hocu :rofl:

4 Likes

@grandpriest Ma za tebe je dobar i novi zavjet, onaj mali plavi :joy::joy::joy::stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ko je sve motal s njim? :see_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil:

5 Likes

Crne smoking…

2 Likes

Smoking crne king size, ali zadnje vreme crna rolica

5 Likes

Trenutno blunt :slightly_smiling_face:

6 Likes

Nisam čadil blunt 100 let. Oći f križ. :sunglasses:

4 Likes

Hahah​:grin::grin:

1 Like

imam jos 2 conea koja nikak da napunim

1 Like

Mene od tih blantova svaki put glava zaboli, 3 kese sam toga napunio u zadnjih nekoliko godina po različitim festivalima, a i prije 2 godine su zabranili prodaju tih blantova kod mene jer kao otrovni bili :sweat_smile:

3 Likes

Ja glavu neosjećam poslje :sweat_smile::joy: nepušim ih često al su mi ok :grin:za to da su otrovni prvi put čujem

2 Likes

Ja sam protiv kupljenih gotovih Bluntova i conova :stuck_out_tongue: Nijedan od tih sranja nisu napvljeni da se puši/uvlači u pluća pa ako I dalje u životu planirate DISAT razmislite o tome što stavljate u pluča !
NE PAMETUJEM :smiley:

Več govorim iz osobnog iskustva . Ako baš morate zapalit takozvani blunt kupite ljepo cigarilose ili cigare te napravite svoj :smiley: a ne ove kemije s ananasom bananom jagodom itd :smiley: :heartpulse:

3 Likes

Za bluntove sam čuo, da nisu zdravi, nikako… Pomoču pare (pegline), rastvorim one manje cigare i motam s tim listom!
Nisu jeftine, ali je gušt povremeno zapalit!

4 Likes

Vidis na to uopće nisam mislil. Teenks​:+1:

To Sam vam I ja gore napisal te male cigare se zovu cigarilosi :slight_smile: vec dugo nisam ih koristil ETO vikend prilika :smiley::slight_smile:

2 Likes

Baš to, ide vikend, ajmo se napušavat.
:frula: :rasta: :pusenje:
:rofl::joy::rofl::stuck_out_tongue_winking_eye: