Koji MarsHydro primerniji za m2?

Zdravo Ekipa!
Zanima me,pošto "širim"svoj prvi box Pirat 80.,sa još jednim Pirat 100.Pa bi volio, da dobijem koje mnenje,u biranju svetla. biram među TSW 2000, "kockasti"model:3630-large_default
Ovaj jedan, ili dva SP 150:za m2!
3173-home_default
Koja bi razlika bila u efikasnosti,odnosno,na konačni produkt:densi buds…
Svako mi mnenje znači!
Hvala,i Happy growing!
:v:by UrbanGrower

2 Likes

Cini mi se da postaru isto mozes platiti racun, ili napravi narudzbu privatno (dadnem ti majl od ovog sto radi kod led-techa) i posaljes im novac postom ili putem banke na racun, i to je to, cim pare stignu, oni posalju paket…

3 Likes

Marshydro nisam koristio, no kolega ima, i razlika izmedju moji i njegovih hedova:

Kod mene u akciji Zeus, a on se odlucio za Marshydro, isto gnojivo smo koristili, tak da skoro pa 0 razlike osim rasvjete.

Pročitaj temu ovu:

Inače ako si ozbiljno zaintresiran, mogu pitati ovog jednog iz led-techa da ti napravi dobru cijenu za 2 zeusa i drajverom od 240w, dovoljno za tvoj prostor, za 170-180€ :slight_smile: (za isto takvo nešto ćeš platiti 350+ eura pa nadalje kod spiderfarmer ili marsa).

Ovdje imaš uvid u moj uzgoj ispod zeusa:

3 Likes

Moja opcija je Zeus to smo i pričali ,al kažeš da te zeza za naplatu ledtech, imaju opciju master card i paypal .Linkaj karticu visa na payl pal ,pa probaj tako ili uzmi nečiju karticu od frenda koji ima master stavi lovu gore i kupi Zeus .Flo ti ima kontakt ,vidim da je spomenul , dobiješ pravo svijetlo za 200 eura :sun_with_face:
Pogledaj gore samo tu ogromnu razliku u hedovima ,sve jasno lega BOG ZEUS (Samsung LM301B ili H ):sun_with_face: :peace:

Ovo su svi naćini plačanja sa led tech-a ,vidim da ima i pouzeču kada primiš paket ,no treba ih pitat dali to vrijedi za tvoju državu.

1 Like