Koji PK Juice preporučujete?

Pozdrav,
Trebala bi mi preporuka za PK Juice, nekako volim naručivati s hempatie i oni imaju od organicsa, od Millsa, od bio nove, od plagrona, od canne, atami, hessi itd

Koji se vama pk pokazao kao najbolji?

1 Like

Pk juice je sopstveni produkt… ako sadis organski, pk boosteri nisu potrebni, vec moras znati napravit si mix topdressa sa sastojcima koji u sebi imaju potasiuma:
vulkanski pijesak
guano
organski kompost
itd…

2 Likes

Organic rules!!! :green_heart:. :muscle:

1 Like

Po meni PK Juice i nije toliko potreban u organskom uzgoju, ali ako baš želiš koristit (i ja sam imao tu želju prije par godina) onda možeš uzeti od tabsa bananu PK 5-8 (NPK 2-5-8), uz napomenu da naš sponzor @Organics_Nutrients ima identičan proizvod tj identične omjere NPK (2-5-8)…

2 Likes

Spomenuti PK juice od organics-a radi dobro samo uz Power Plant. Isprobano prošle sezone, radi dobro ali puno nofčeka se potroši na to.

2 Likes

Ja još nisam isprobao njihov pk, a sudeći po tom koliko imam ovog od tabsa, neću ga još dugo probat jer ga slabo i koristim, jbg…

1 Like

Ja ti koristim u outdooru za cvat, ove produkte
Guano prah NPK 1-10-1

Palm ash tree PK 1-30, ne sadrži N

Evo ti PK bombe kad ih umiksaš, topdresaš ili razmutiš u vodi, kako želiš.
Imaju čak i vulkanski pjesak koji ti je Flo spominjal, možeš sve preko šopa u Hrv. :+1:

3 Likes

Ja sam dobio od frenda nešto tog pudera pa ću moguće topdressat kad mi biljka napokon uspije i dođe do cvatnje, a Palm Ash je potrošio pa mi nije mogo dat… :rofl:

2 Likes

Volim njihove proizvode miksat, odlične rezultate daju . Vidim imaju neke nove u asortimanu. :bat::bat:Palm Ash je dosta jak i treba oprezno s njim. Kad sam se upoznaval s growingom, odma u počecima sam ga koristio i spalil sve autose, dao dozu kako piše i ode sve u pepeo, ASH :joy::joy:. :bat::bat:

2 Likes