Koju sortu za idući grow

Od Barneys Farm sam imao purple punch, strain je fenomenalan, od mirisa, okusa i potencije, jednostavno :+1: zbog toga bi rado probao i originalnu verziju od Symbiotics Genetics:

Uz to bi rado isto i njihov strejn “Modified Grapes” volio probati, cross između GMO Cookies (AKA Garlic Cookies) i Purple Puncha.

Uz to isto na listi je:

5 Likes

Znam, da sam obećao neke strainove, ali poslao mi prijatelj (isto kao one prije), divne strainove!

Uglavnom, dobio sam Amnezie od Linde, Afgan kush ×Black domina(WoS) , Ice cream(Paradise seeds) , Mamba negra(Blim burn seeds).
2 Amnezije i 2 Afgan kusha su več na klijanju za novu avanturu!
Želja mi je bila Girl scout cookies, ali nju imam samo jednu, pa ju namjeravam sa Kalina asia, zajedno. Da mi je netko, prije 20 godina rekao, da ču se veselit sjemenkama i uzgoju, rekao bi mu, da ne pije kiselinu iz akomulatora!
Cannabis je na prvom mjestu, ali sadim Chili i neki svoj križanac rajčice (Sharry × domaći - veliki)!
Vidimo se u drugoj temi sa navedenim sjemenom!

2 Likes

Mamba Negra je fin strejn, prosle godine sam 2 biljke imao, obje na limun vukle, mirisi… :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Sta nitko ovdje ne preferira usa breedere?
Gledam vam malo izbore… Komercijala i totalni main stream… Nitko useful seeds, sin city seeds, karma, bodhi,gage green seeds,

1 Like

Pocasti nas sa svojim izborom. Grovaju se i usa breederi samo što nema bas puno odgovara u ovoj temi

1 Like

Da sam u Austriji, visio bi non stop po onim halama di prodaju klonove, di mozes raznorazne fenotipove birati na jednoj sorti, gdje USA genetika nije problem za nabaviti… al ovako… :slight_smile:

4 Likes

Stvar je u tome, da nismo svi iz zemlje, gdje mogu legalno kupit sjeme!
Mogu, ali u Hr.ima shop, samo sa RQS sjemenom, drugi daje falš sjeme, treči naručuje iz Slovenije, koje su stare, vjerojatno se koristile, prije prohibicije:)
Mogu naručiti iz Linde, ali od kada je ovo sa Covidom, čeka se po mjesec dana, da bi zaglavile ili u pošti ili carini. Meni je prijatelj, poslao zadnje sjeme, a jednom je bio kod mene sa ženom, pa donjeo iz Njemačke … Uglavnom, da mogu bez brige, naručivat sjeme, imao bi zavidnu kolekciju. A da ti budem iskren, mene osobno ni ne privlače neki novi strainovi, jer još nisam probao, ni one koje su izašle do 2000’te. Ima vremena, a opet dosta gledam YouTubeu i masu amera, zavidi nama u Europi na sjemenu :grinning:
Inače, odličan setup :+1:

2 Likes

Ne kužim te :astonished: . Ko da nisi iz HR, pa neznas zakone. Jes da ameri imaju dobrih genetika, ali zašto bi mi trebali naručivat USA genetike kad nam je teško doč do njih? Odakle ih ti naručuješ? Imaš li u planu i neke druge genetike za sljedeči grow? Jer realno spamas temu

1 Like

A jbga, razlicitih ukusa smo, i dobro je @Gasoo napisao, ima isto i EU breedera, fenomenalnu genetiku imaju, i na trzistu su 20+ godina, cak su od istih i ameri u to vrijeme elite cutove kupovali, i sada postoje silni hibridi, koliko ih je samo iz eu scene preslo za kanadu u 80-90tim, sa eu genetikom i znanjem stecenim sa eu scene, a i sta fali sensi seedsu, dinafemu, greenhouseu, dna, dutch passionu, barneys (koji rade sa usa breederima), exotic seeds, isto i seedsman ekipa (nisu samo reseller), nikada problema sa njima, i uvijek top dim…

https://supersativaseedclub.com/content/History-SSSC.html

3 Likes

Baš gledam podcast od SteveO i gost je Jimmy Chang!
Pita ga u 20.minuti,jer današnja djika puno bolja, od one iz 70’ih??

Uglavnom, ne slaže se s time!

Sljedeći dnevnik če biti sa Afgan kush ×Black domina ×3 i Deep cheese (Dinafem). Deep cheese sam stavio, jer dugo stoji i proklijao je prije koji tjedan. A i tko zna, što bu sa Dinafemom?!

1 Like

Vuja iz 70’ih je rasla na otvorenom, gdje imas veci spektrum boja zbog sunca, sto rezultira u vecem/sirem profilu terpena, uz to je postotak thca bio nizak nasprem sadasnjem sojevima, uz to je isto i postotak cbd-a bio znatno veci u to vrijeme, gdje pocetnik nece dobiti lose tripove, jer mu postotak cbda ispegla overdoziranje thc-om, a danas, zapalis nekog hibrida, oci ti ispadnu, a i čiče su sadile kojakve landrace sorte, uvozillo se iz pakistana, afganistana, indije, mexika, kolumbije, pa i azije (vietnamski rat) i afrike razne genetike, i 30 godina poslije, mi čadimo njihove hibride… :slight_smile:

5 Likes

A nitko ne komentira da je od 70ih proslo 50g. PUŠENJA TRAVE… tolerancija i te sheme?

Watermelon soda… uh ;D

2 Likes