Koliko ste godina imali kad se zapalila prva SPRaVa?

Kolko me pamet služi , brijem u 6 il 7 razredu osnovne. :nauseated_face: :scream: :green_heart: :green_heart:

2 Likes

Nije bilo cokolada pa smo poceli s 7g jbg 90 su teske bile za cokoladu ali za cigarete ne a pravu pljugicu osnovna skola 7 8 razred .:metal:

3 Likes

13 sam imao tad,a sad imam 39 i ne nameravam prestati,samo što sad imam svoju gandžu

3 Likes

Ne znam koliko točno godina sam imao, ali negdje između 15-18 sam imao, znam samo da su svi moji drugovi čadili, no mene baš nije nešto naročito zanimalo u to vrime, više sam bio sklon gljivama :sweat_smile: :joy:

4 Likes

u 29-toj godini života.

4 Likes

Sa 19 godina na odmoru u Portugalu :crazy_face:

3 Likes
  1. razred ak se ne varam… doso sam doma a starija sestra i njena frendica su bile napljugane, od sljedece pljuge su mi ostavila za par dimova i to me strgalo…
4 Likes

Sa tlinaest​:laughing::grin: išli smo na izlet u ZG a kolega je ukro smotanu joju od čaleta. Ala sam se ubio 4 sata smo sjedili u parku dok su drugi istraživali grad. Nisam se moga pomaknut, noge me nisu slušale… sljedeči put je to bilo opreznije :grin:

5 Likes

sa 14 navrsenih prvi put…ubilo boga u meni,povracal al mi je bilo tak lepo haha i kak veli Mr.smokeallot, nisam se mogel pomaknut.drugi dan probal opet i od onda svaki dan :smile:

5 Likes

Hahaah ne ne…na vidra​:joy::joy:

2 Likes

sigurno na livadi? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like