Lemon candy🍋 ( Exotic seeds)

Udaljil sam panel :v::green_heart:

Jeje svijetlo prejako bilo.hvala green :green_heart:
Još i pise da je strain osjetljiv na svijetlo zaboravil sam opce na to…a i sve je u granicama normale realno bilo …al ocito je strain preosjetljiv na svijetlo,…pocela se oporavljat,zelenit opet…

5 dana od switcha…pistli su vani… op op idemo :lemon::candy::green_heart:

3 Likes

Drzim ti fige, bit ce i ona dobro uzgojena, samo polako i sa strpljenjem.

2 Likes

3 Likes

Ola forumašu :lemon::candy:…15. Dan of switcha

Nekak sporo razvija cvijetove ,ima pistila vani al jos pravih cvetica nema,nadam.se da ju nije onaj lightstress sjeb… :unamused:

Napravil sam joj lolli/defolijaciju jer vecina toga nije svijetla imalo opce…

Zadnja dva dana i temperatura je pala kod mene… max u boxu 21 :sweat_smile::joy: tak da sam grijalicu usmjeril da puse u box

Nadam se da kroz tjedan budu vec neki cveteki se razvili…dns caj na grgljanje ide (worm manure,bat guano, melassa) sljedece zaljevanje onda s cajem
A i top dress lagani bude dobila kroz koji dan

3 Likes

Supać, ide to lepo, :muscle:. Pazi da ju ne pregnojiš, čaj, pa dressing, ima ona klope prije prije 18 dana si ju presadil u ovaj mix, pa promisli dal odma šusat sve. Prati nju, ak vidiš da kreće deficit kreni hranit.

1 Like

Ma nekak sporo ide al bumo vidli kroz tjedan dva…caj bum svakak stavil grgljat al top dress ne budem radil…

1 Like

Možda, provjeri isto light leakove, i kakvu temperaturu imaš u boxu.

2 Likes

Nije do leekova…stavim deku prek itd…mislim da je do temperature ,:v: po noci mi zna do 17 spustit,prek dana grijalica puse u box do 25 je,da nemam grijalicu na 21 bi bilo po danu,ostavil budem i prek noci grijalicu upaljenu :v:
Grijanje celog stana bude procekalo jos koji mj :grimacing:…a i pise na exotic seeds da light stress stvara problem u produkciji cvjetova kod ovog straina…moguce da sam ju sjeb…budemo vidli kroz tjedan dva kak bude…nek da bar za pod zub kak bi se reklo…a onda sljedeci grow upgrade sa svime :v:

4 Likes

Samo podigni temperaturu, pošto su cijene 3 puta veće za grijanje a i za struju, a da ti ne radi centralno grijanje non stop, ili da trošiš novce na neke električne grijalice koje gutaju preko 2-3000 wati, najbolja solucija je da si zbaviš do 30-40€ ovako nešto:

(Bitno je samo jednom zagrijat prostoriju, pustiš centralno grijanje na 1-2h…)

I baciš isto turbinu na thermostat, tako da se sama dimma kada je lampa ugašena, da ne izvlači punom snagom konstantno sav topli zrak…

Biljke imaju veoma spor proces cvatnje kada su temperature niske…

Ola forumasi :lemon::candy:

1. Dan od switcha

Poceli su trihomi :v:

3 Likes

Uskoro novi box, a? :smiley: Razbacala se isto bbw :sweat_smile:

3 Likes

Obavezno :v:…mislim da sam ove biljoze do 1m2 diplomiral :crazy_face: spaß…iam toga jos puno za naucit…al hvala bogu iam meštre uz bok :muscle::muscle:
(Al opet bez puno čitanja i educiranja nema meda.:grin:)

2 Likes

25.dan od switcha…dobila jos jedan loli i malo sam ju rastegnul jos

3 Likes

Nekak mi zgleda da opet panel burn-a biljku. Ili je do fotke i blica.

1 Like

Imal sam blitz upaljeni slucajno

Vegge u boxu je bila 16/8 a cvet je na 11/13
To je sredina boxa

1 Like