Macro slike HEDOVA -CLOSE UP PICTURES

Postajte slike visoke kvalitete koriste macro način slikanja, približite fotoaparat jako blizu vašeg heda/bada, i poslikajte što je moguće oštrije, kvalitetnije :green_heart: :muscle:

VIOLATOR kUSH bARNEYS F

5 Likes

Umjetnik si, nema šta…

1 Like

Imam i ja par makro fotkica iz prošlog growa

Girl Scout Cookies- Blimburn seeds

Blue Ice OG - Seedsmanseeds

Girl Scout Crack- Seedsmanseeds

White Widow- Seedsmanseeds

4 Likes

Pineapple Chunk Barneys F :bud:

4 Likes

Par makro fotkica
Alaskan Purple

Critical Purple Kush

3 Likes

Neke od mojih biljozica :peace:

Bubble kush auto RQS :biljka: :bud:

LSD Barneys Farm :exploding_head:

Violator Kush Barneys FArm

Purple Queen RQS :purple_heart: :kiss:

Northern light 00 Seed

Ananas Chunk BF

3 Likes

Za sada New York City

Odlicna fora sa smanjivanjem slika​:+1:

2 Likes

I zadnja slika Blue cheese!

2 Likes

@Gasoo jel ovo Bluecheese od dinafema?

2 Likes

Dr Greenthumb’s Em-Dog by B-Real of Cypress

2 Likes

Auto New York City, još nekih 10ak dana. Tjedan dana, malo više je na vodi+Carbo-load (šećeri)

3 Likes

Dobro to izgleda, ja sam jedno vrijeme u organskom uzgoju, zadnja 2 tjedna, polako smanjim default hranu, a uz to dodam med i samo vodu, biljoze polude, miris bude jednostavno wow, a i primjetio sam da biljke isto brže se iskjuraju, miris klorofila skoro pa nema.

Med je bogat prirodnim šećerom i ima osjetni prehrambeni profil, a sastoji se od vitamina B6, tiamina, niacina, riboflavina, pantotenske kiseline i raznih aminokiselina. Med također sadrži minerale poput mangana, magnezija, željeza, kalcija, bakra, cinka, natrija, fosfora i kalija.

p.s
Med ispira isto naslage soli u supstratu, što dobro dođe u vremenu “fluša”…

3 Likes

Sada je na vodi do kraja!
To je malo zemlje, nemam ja iskustva sa tako malim potovima i još je do pola napunjen!
Prst ne da ne mogu zabit, nejde ni nokat, kako se korjenska masa napravila!
Ja obavezno rokam enzime i to uvijek solo… Eventualno, Carbo-load, njega dajem cijeli cvat po ml/l i kao da taj šećer prerade u trihome. Bud candy je isto dobar, ali ja imam puno magnezija u vodi, pa reko bolje onda Carbo-load!

Laughing Buddhe by Barney’s farm.
Trihomi na kilu

1 Like

Ja koristim baš macro način. Tak da se to vidi i po slikama.

2 Likes

Gle, lagao bi te… Deep cheese je od Dinafema, a Blue cheese sam dobio kao klona, prije 2 godine. Prvo sam mamu održavao, ali zapusti se, tako da su to klonovi cca 10.generacija!

Evo još Buddhe…

Ovo bu šteta pušit:)
Delali bu mo extrakte :yum:

Nastavak

1 Like