Malasaña cookies 2

Hvala na info, iako me malo zbunjuje što je u kPa a ne u hPa…

Fino se điknula, jesi kontao topdresat i zalit čajom uskoro, malo mi ta boja stemova lista čini ko da bi joj pasalo :slight_smile: Ne zaboravi, da kod organskog uzgoja moraš uvijek 5-10 dana unaprijed planirati, i by the way, čak i manjak dušika u cvatnji može dovesti do cal/mg lockouta, što se dešava u stretchu prvih 25 dana jer biljka nabija listnu masu pa guta dušik ko ******, tako da ako budeš topdreso, slobodno dodaj i 1/3 doze praha za vegetaciju, ako topdresaš sa 50 grama praha za cvatnju, onda je 1/3 od 50g = 16, što znači da stavljaš 34 grama praha za cvatnju i 16 grama za vegu, i dodaš po 5g ostalih prahove koje imaš, i ne zaboravi glisten i zobenu kašu umixati pri topdresanju, pa sa tankim slojom novom zemlje pokriješ i onda ljepo zaliješ sa kompost čajom… Sve u svemu, biljka dobro izgleda, jednostavno joj trebalo toplote, fino je mase nabila, što znači da ima i finu strukturu korijena što će rezultirati sada u još većem rastu, a pogotovo pošto se radi o streču prvih 25 dana cvatnje, dobra je ona koliko je spora bila, samo et zadrži to u mislima u vezi topdresinga ako već nisi topdressao.

1 Like

Da mislil sam joj kroz 2 dana dati čaj i lagani topdress. Uvijek stavljam zob i aktiviran supstart :v:…ma da zima je njoj hilo nista drugo…cim je tlo toplije leti…da sam ispocetka imal heat matove bila hi i onda mislim da tri put veca

2 Likes

Dobila dns top dress 35g pferde scheiße 15g veggie gold 5g batguano 5g algenkalk Sve hubey 5 g silicate

Zalijana sa 2 L vode u kojoj je 0.5 L čaja(veca šaka wormhumusa,malo baatguano,horse manure,mykoriza,cajna zlicica melase, grgljal u 10L tak nkj )

1 Like

Lolli napravljen danas :scissors::v:

4 Likes

Fino si ju ogulio, sad kad počne nabijat vrhove ima da vežeš sajlom…:wink::v::beers::four_leaf_clover::medal_sports:

2 Likes

Tnx Bushdoctor-u na poklonima jako su me iznenadili :green_heart::clap:narucil x5 banana blaze,poslali mi 2 paketa po 3,ostalo sve gratis

4 Likes

Ho ho počeli smo :snowflake::green_heart:

3 Likes

Kako tebe ta sreća hoće, ja naručujem kod njih zadnji 5 godina, ubace mi 3 mala aktivna filterčića za rolat džoje, a potrošim svaki put min 200€, jePem im nanu škrtu, šta sam im još klijenata dovukao :smile: :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ne šalju mi svaki put tak neš:grinning: mislim da je to bilo zato jer sam duze od 7 dana cekal narudžbu.

1 Like

Ako sam dobro izracunal danas bi joj trebal biti 21. Dan u floweru…pogodil vremenski s lollijem… Bude nešt iz toga :v:

2 Likes

Kako ne šalju, jesil zadnji put isto dobio šampite, đuzleme, gurabija, baklave, još ti nisu medene torte stavili u paket, a meni kamen da mi nabiju cijenu poštarine zbog težine sarcasm :smile: :stuck_out_tongue: :grin:

Dobro mala izgleda, sada kada se zahinca i počne se transformirat, vidjet ćeš hedčina :smiley:

Sjela joj je heat podloga ko budali šamarčina. Leti mala, fino fino.

2 Likes

Da da…šteta trebal sam ga u vege uvest da se jos razvije pošteno pa flipat al sam vec flipal prije nego heat mat dosel…kakve je sad velicine sad bi ju flipal tek :grin: bude sljedeci run letel :muscle:

Getting frosty :snowflake::snowflake::green_heart:

2 Likes

Poz…28. dan od flipa…ukupno nez :grimacing::grin:

Zaljevam s 2L svaka 2- 3 dana Dobila prosla dva zaljevanja samo vodu,danas čaj 1:1 1L vode 1L čaja

Svijetlo-PPFD- 860 DLI-37,4 …Po onoj app Ugl.raste,bude to fino :ok_hand:i vise nego sam mislil kak je grow krenul :grimacing::grinning:

1 Like

Fino se ona puni, samo imam osjećaj da je razmak u internodama prevelak, izgleda si uJepo negdje razmak sa lampom, al sve u svemu dobro ona izgleda.

2 Likes

Mislim da kak je dosel heat mat da je explodirala i zato takve internode…jer svijetlo drzim na 35 cm od kad je u floweru…bitno da se puni :muscle::muscle::grin: Bude sljedeci run bolje :v:

2 Likes

YO frende supać je, neznam da se nadovežem na flo-a , za razmak noda, ti radiš po tablici od proizvođaća,pratiš DLI, e sad di je hujeb neznam ,al nije to ništa strašno budu palice ,.Iskreno više neznam ni sam kaj da pratim LUX-e ,DLI, biljku naravno . Pomognu te vrijednosti pogotovo DLI ,jer ja sam imal problem s Zeusima jaki su, i treba ih uštimat i prokužit ,2 -3 sata prije gašenja biljke klonule ,primile previše fotona primale,trebalo je panele odmaknut ili smanjit .i tak igre sa lampama i strejnovima . Po meni , recimo maher @Gasoo on ima takve panele tipa zeus s lm301B ili H diodama, i prati samo LUX-e ,kolko sa skontal i biljke uživaju .Neki normalan razmak 60-70 cm vega al pojačani preko pola snage , 45 50 cm cvatnja ,al ovisi i o biljozi ,vidiš kod gaše je jedna opečena svjetlom, u ovom dnevniku ako sam dobro razmel .

2 Likes

Je po @cre.science tablici…na malo jace od pol radi panel…u veggge dok se slabo razvijala ,rasla full nabita i flipal sam dok jos nisam heat mat stavil…i kak sam stavil se izduzila, nez iskreno…jer i zadnju malasañu sam drzal na istom razmaku a nije se izduzila i lemon candy također…zadovoljan sam i ovak,jer kak je grow krenul pitanje je bilo dal opce kaj bude :grin::grinning: Evo jedna s blicom…Nije ona opecena il nest ne…sve ovo svijetlije su trihomi :grinning:

Uglavnom vise nego ocekivano tak da ok :v: Sljedeci grow malo bolje bude to izgledalo

1 Like