Male kućne radosti indoora

Pozdrav ekipa,

Evo malo mojih slikica.
Svi komentari i kritike dobro došle su :blush:
Indoor nije velik ali moj hobi i ljubav

Sjeme Critical Mass
Lokacija Šator
Rasvjeta Hps 600
Klima Ventilator
Supstrat Plagron mix
Gnojivo GlucoGarden Grow me Up, Base , Pump IT Up , Buddy i Flower Power

PH 6,7 do 7,5

Ec od 0,1 do 2,8

7 Likes

Pozdrav @Yaga88 dobro nam došel.
Super šećerne curice imaš. Kolko su stare.Koliko ti je veliki box?
Sretno dalje, kolko vidim ima još malo do kraja. :bud:

2 Likes

Dobrodosao @Yaga88 keep it up
Biljke su ti :muscle: i stay healthy!

2 Likes

Dobro došao Yaga. Odliče badine, koje gnonivo je na meniu?
Sretno do kraja​:grin:

4 Likes

Kakve kritike, pogle te badovine i snjega za grudat se…
Svaka čast​:+1:

3 Likes

Bas takvo cvijece volim ! :+1:

3 Likes

Sretno, prekrasne, ko dijamantići.

3 Likes

@Vojko Hvala !:muscle:t2:

1 Like

Oj, malo surfal za ta gnojiva ,bome visoke cijene ,onda mora da šljaka ,a to se vidi po tvojim biljkama .Baš su im imena zakon :slight_smile:
Najmanje pakiranja od 250 ml ,nema jeftinije od 250 kn po boćici UFFFFF.Bolje im je da rade posel .
Daj reci nebem najti ko to proizvodi ,vidim zastupništvo za HRV ,al nije Hrvatsko jel?

3 Likes

@Green420 Ja mislin da je slovenska proizvodnja I na insta profilu je jedna od slika iz ovog dnevnika​:ok_hand::love_you_gesture::camera:
E kolko biljaka je tu?

2 Likes

Aha. SOG tehnologija sad je jasnije zas takve badine :fist_right::100::ok_hand:

2 Likes

Da malo vise vremena potrošeno na vegetaciju plan je bio 12 12 pod svakom lampom ali 4 sam skuril na probu ostali samo ćevapi od njih pa je spalo na 10 10 .
Ja uvijek kažem ima tu vise faktora kreneš od sjemena genetike zemlje gnojiva osjećaja tajminga i tako ovima sam imal vremena pa sam se posvetil fino

4 Likes

Hvala na dobrodošlici ! @Green420
A neki 7 tj još malo i kraj :muscle:t2:
Potovi su 10 l ali mislim da ću za iduću rundu povećati jer jako se dobro razvija korijen otkako sam počeo raditi po novom sistemu i mislim da bih mu mogao dati još prostora , mišljenje ?

Hvala :muscle:t2::muscle:t2::muscle:t2: @Flo

Hvala trudim se :muscle:t2: @Mr.smokeallot
Zadnje tri runde sam prešao na taj neki GlucoGarden . Predložili su mi frendovi iz Italije nisam ni znao za njih inače sam se standardno vrtio Plagron Aptus

4 Likes

@Green420 Da skupo je nisam prvo htio uzeti i onda su mi nabavili broj od tog dečka sto to dela našli se malo se ispričali oko toga jer me zanimalo kemijske sam struk i mali mi je dal 30% rabata i tu mi je matematika bila dobra jer imam za vise puta .

@Mr.smokeallot pital me ako nije bed za sliku koju jer nisu do sad se reklamiral a kaže da imaju dobar pokazatelj i sad kao ulazu u ovu granu dosta.

Ako sam ja dobro shvatil proizvodnja je mala u Italiji ali su oni iz Hrvatske

4 Likes

@Mr.smokeallot sad sam vidio da si pitel koliko je biljki 24 bio start sad 20

3 Likes