Mix Grow:vutra: Purple Queen ,LSD ,Violator Kush, NL ,Organic Grow

Pozdrav Uzgojaši ,još jedan od mojih završenih dnevnika :peace:

Grow je protekel bez ikakvih velikih problema .Mix zemlje me izdržo skroz do kraja bez nekakvih prevelikih doza gnojiva.Odličan Mix prepoučam svakom Guano + Worm +Black +Fish od Guanokalonga i nema cici mici malo fali ovog malo onog .Mogu to reč nakon 2 odrađena grow-a sa tim mixom. Koristil
dvije bočice gnojiva ,makar Orgaterx izbacil jer je soil heavy .

Praktički svakih 14 dana Bactrex , 1x K2 u vegi i par puta u cvatnji + mellasa.
OVAKO NAKON TOG GROW U SLJEDEĆM SAM SMANJIL KOLIČINU GLISTEN JER JE NAPUCAN DUŠIKOM, pa je i LSD malo imal probleme i GUANO BLACK se može smanjit i izmješat ga kroz oba sloja. Guano Black pun je sa P i treba pazit ako kombinirate druga gnojiva, ja dajem K2 boost koji nema P, može i njihov Bloom jer sadrži N i K nema P. Ako kombinirate druga gnojiva pogledajte NPK.
Guanokalong je super gnojivo kad ga se prokuži, odradiš sve s 2 proizvoda i light zemljom.

Evo primjer na tabeli kad si već izgrowal podosta biljaka i prokužio kak biljka diše, pogledajte EXPERT način uzgoja stavlja se prah Sea weed i cvatnja boca K2 BATboosta, KEEP IT SIMPLE

Seeds:

Violator Kush - Barneys Farm , indika , THC 22 % , CBD 1,5 % , 60 dana flower

L.S.D. Barneys Farm , mostly indika, THC: 24 % CBD: 1.3 % , 65 dana flower

Northern Lights - 00 Seed bank , indika , THC- high 50-55dana flower

Purple Queen -RQS , mostly indika , THC 22 % 55 dana flower

Setup:
Bluberg iso Mix 125mm Silent, stupni vent

Lokacija/prostor:

Box 1X1x2 metra

Rasvjeta:

Mars Hydro Pro II 160 (355 W)
Hans 180W

Klima:
20 C noć dan do 30

Supstrat:

Zemlja-Guanokalong soil
Gliste (Worm Humus)

Gnojivo:

Guanokalong K2 bat boost, Guanoaklong- Fish , Black , Mellasa šečerne trske, Bactrex, Orgatrex

Voda (pH):
7,5-8,0

Klijanje išlo - sjemenke u vodu na 12 h pa u vlažnu maramicu -za 2 dana korjen vani , prebacivam ih u light mix od Plagrona

Soli izgleda ovak-Pola Tegle punim sa Guano comp. zemljom mješanom s prelitom 50-50% , na to sloj od 150 mg Guano Black-a, i do vrha punim pot sa miksom - glisnjaka, perlit , guano zemlje i guano fish 100 g po tegli .

Dan 4

Da zabilježimo presadnju- dobile Bactrex 0,5g na L vode
15 dana stare

Dan 20
Dole lijevo Purple queen , dole desno Violator Kush , gore lijevo Northern lights, gore desno - LSD

Dan 28
Paneli na 45 cm
Jučer zalijane svaka sa 1,5 L vode + 1ml/L mellase

Malo LST-a
Temp noć 20C , dan 24-26 C

Dole lijevo Purple queen , dole desno Violator Kush , gore lijevo Northern lights, gore desno - LSD

Dan 37 , prvi dan na 12/12
Temp dan 27-28C
Noć 18-22 C
PAneli na 45 cm

zalijevanje sa Orgatex-om ,sva sreca da sam stavil 1 ml/L , a ne 5 ml jer je LSD malo pecnut ostale OK.jak je supstrat tak da dalje lagano.

Hans prebačen na flower mod i stavljen na pola snage, pa lagano pojačavam kroz par dana.
Mars -flower mod

Nista previse za dodat za sad sve ide super, čekam pistile.

dolle lijevo Purple queen , dole desno Violator Kush , gore lijevo Northern lights, gore desno - LSD

NL 00seed

@grandpriest slinilo se
LSD

Violator Kush

Purple Queen

44 dan / 8 dana na 12/12

4-ti dan na 12/12 pokazale spol
Popunile box
Purple Queen luduje , slijedi ju NL
Ovaj dvojac desno pod Hansom isto pići , samo LSD neki slabi streć -ne voli nekak vodu ,a i vidim da ga orgatrex spekel po vrhu lisća ,ali sitno mini-mini, a dobil samo 1ml/L
Stupni vent simulira vjetar sve se lijepo gibaju ,ma uživaju

Sljedeće zalijevanje dodajem Bactrex taman će proć 16 dana od zadnjeg dodavanja

Temp dan 28-29
Noć 19-20
Paneli na 45 cm
Dole lijevo Purple queen dole desno Violator Kush gore lijevo Northern lightsgore desno - LSD

Dan 53 17 dana 12/12
Temp 27-29 C
noć 18-20C
Paneli na 40 cm

Purple Queen full luda biljka ,streč ogroman , prije 3 dana napravil lollipop - dan poslje pumpa dalje nije ni osjetila izdužuje se dalje ,jučer ju supercropp-al , danas pogledam hedovi gore nenedjebiva -Sve ostale biljke podigel na stiropore po 25-30 cm
Dns Lollipop na Violator-u i LSD-u .
Zadnje zaljevanje, Sensi cal - mag 1 ml/L, zalijevanje prije toga Bactrex , dajem ga svakih 14 dana po 0,5g/L
Da vas ne zbunim vrtim voda , svakih 2 tj. Bactrex .
kod Sljedećeg zaljevanja ću napraviti dressing 35g fisha, 65g blacka ,3 žličice mikorize, i 4L glistena -posipat po vrhu 1L mixa svakoj-isto napravil i u prošlom grow-u , makar mislim da ću LSD manit toga, njega ću sa PK čajem i K2 bat boostom ako zatreba , nekak mi je osjetljiv .

Zamjenil mjesta
Purple queen lijevo gore
Violator Kush -desno gore
LsD-lijevo dolje
Northen Lights-desno dolje

LSD

Violator Kush

Dan 62
26 dana na 12/12
Tem 24-28C
noć 19-21C
Paneli na 35 cm
Zadnje zaljevanje K2 Batboost 1 ml /L
Pumpamo, supercropping ,Šečerana

Dan 70 od toga 34 na 12/12
Temp dan 26-29C
noć nejde ispod 18C
paneli na 35 cm
Zadnje zaljevanje voda , prije 7 dana Bactrex. sljedeće zalijevanje lagano K2 batboost.
Purple queen najj šečernija puni se od dolje do gore skroz ali još prhko za razliku od Nl najjpunija tvrda , LSD krenul isto pumpa , Violator Kush tek sad krenul načičkal se i pušta dlakurde .

Violator Kush

NL

LSD

Purple Queen

Hi , ola, alo , aloha, Uzgojaši
Dan 78 , od toga 42 na 12/12
Laganini ulazimo u 6 tj cvatnje , da vas ne zbunim po danima cvatnje ulazimo u 7 tjedan ali računam od formiranja manjih cvitiča pa to zvući 35 dan real flower
Jučer dobile klopicu , ne pretjerivam imaju i u zemlji išel sa po 1ml / L K2 bat boost po prvi put.
Između voda , a svakih 14 dan Bactrex 0,5 g /L
Imam Orgatex , Rapunz. mellasu hm , još nebi ništa za sad daval, nek cuclaju sve iz zemljice , sljedeće zalijevanje kad bude, stavljal Bactrex ,a ak okrene neki deficit stavljam Orgatex
Paneli
Hans 35 cm -LSD(dole lijevo) se buni speckal ga hans, s NL(dolje lijevo) , imam stupni simulira super vjetar + 2 cip fana , ali hans prži na 35 cm,stavil LSD pod MArs nek odmori

MArs 35 cm
Violator Kush on nekak spor , čička se , laganini mod gore desno na slici
Ekipica 530 W LED-a , lijeve biljoze pod MArsom (Purple Queen- Gore desno), desne Pod hansom 180 W

Dan 87 ukupno 51 na 12/12
Pozdrav Uzgojaši ide sve po planu , pumpamo, šečerimo.
Temp 27C dan , 18-20C noć
Paneli
MArs 35cm
Hans podignut na 40 cm nastavil pržit Violatora kojeg sam stavil na mjesto LSD-a , a LSD pod MArs

Uprav zalijane Orgatex 2ml/L +i K2 bat boost 1ml / L, Bactrex 1g/L pošto sam ga dal zadnje prije 20 dana +

Purple Queen

Northern Lights

Violator Kush

LSD

Berba NL
pod nož 93 dana od toga 57 na 12/12

Pošto jedna biljoza manje, poigral se sa LSD-om i raširil ga na MAX

Harvest Purple Queen
Dan 102 , 66 na 12/12

Dan 106 ukupno , 70 na 12/12

Violator Kush -Barneys farm
Još malo i bližim se harvestu , jako ljepljivo i baš "Smrdljivo " smell na MAX

LSD Barneys Farm 106 ukupno 70 na 12/12

Violator kush

Harvest dan 110/75 na 12/12

HArvest
15 dana ukupno , 76 dana na 12/12 i 3 dana u mraku .
Opojna gadro LSD

!
dadadadadad|690x478

LSD 120g

Violator Kush 100 g

Northern Lights 85 g
Popušilo se skoro sve dok je došlo vrijeme updejta za smoke i harvest report :slight_smile:

Purple Queen 80 g

Uživajte kolege .Čast mi se družit s vama.
:420: :legalize: :vutra:

4 Likes

Prvi put vidim Hansa!
Taman sam počinjao i namjeravao ga kupio, ali onda su se nekima počeli kvarit, pa uzeo HLG i to greškom 100v2,ubi me ja sam siguram, da sam uzeo sa duplom 288om…
NL od 00 seeds sam imao i nije loš!
Kažem nije loš, jer uvijek dobijem masne, debele vrhove. Razlikovao se jedino, gore gdje su na Hesiu i malo je hladnije po noči, pa izvuče boje!

Koja je razlika između Organskog tečnog gnojiva, tipa Iguana juice bloom i recimo Bactrexa?

2 Likes

@Gasoo
Bactrex je suhi prah topiv u vodi s velikim brojem korisnih mikroba(uključujući 6 sojeva Bacillus spp.), gljivama Trichoderma i aktinomicetama. Oni su posebno odabrani zbog poželjnog učinka na strukturu tla i plodnost. Te su specijalizirane korijenske bakterije sadržane u topljivom ekstraktu s organskim katalizatorima, kako bi se zajamčila brza kolonizacija i rast korijenove zone.

Njega svakih 14 dana dajem da oživim zemlju al 0.5 g

3 Likes

Nisi me shvatio!
Razlika između organskog sporootpuštajučeg organskog gnojiva i organskog gnojiva u boci, koje je odmah dostupno biljci!
Mada, sam sam odgovorio :slight_smile: jer je Iguana odmah dostupna. Više me zanima, jer to dođe na isto ili ima razlike?!
Sad imam Iguanu grow, pa sam full organic :slight_smile:
U Botanici je Iguana 260kn,zato je ne stavljaju u web shop, dok je u drugim shopovima 129kn-150kn…kad sam pitao, jel poskupila, dobio sam odgovor, da je to bila nabavna cijena???
Jbga, tada sam mislio, da je istina, da bi našao po 129kn + dostava…
Nebi, da me se krivo shvati. Botanika je odličan shop. Imaju sve na jednom mjestu. Od ANa imaju skoro sve. Možda čak i sve… Zemlja im je uvijek dobra, jer skladište unutra!

2 Likes

sry, rano je il kasno ko bi ga znal
Je Botanik je super ja tam kupujem. Naručili mi silent Blauberg vent iz španjolske samo za mene. :ok_hand:
A gle cijenu Bactrex-a 250g 800 kunića.No ima pkung po 25 g. Ako radiš organik dobro ga je imat. Nikam bez njega

2 Likes

Sad sam zadovoljan, ali volio bi probat. Imam problema, biljke mi žedne, a jedne sam zalio, drugima mi se neda mješat gnojivo, pa ih manje hranim!
Zato gore i koristim Hesi, jer čep je oko 5 ml i dajem ga napamet:)

2 Likes

Ma ja prelazim na Biotabs i prosto rečeno d… :whale:. Neda mi se mučkat, volim više strejnova imat, pa svakog ti sad zadovolji.
Pikam tabove stari moj i čića mića.

3 Likes

Ma masala! Ludo izgleda! I velis sve iber 20%, jel te uspava?
Cestitam i hvala na videu!

2 Likes

@Lumen ne čekam amber trihome, nakon tog growa, čital, časkal, kad su svi full mlječni ja režem. Sazrije sa sušenjem i kjuranjem. Od trena kad sam se posavjetoval
kod mene amber 0 na biljci, možda 2 komada na cijeloj biljozi. hihi.
A i imam još stvari čim je dulje biljka u dugom cvatu i ne režeš nego čekaš još više ambera THC prelazi u CNB i gubi vutra jačinu i efekt se promjeni. Jest da je kak se veli kauč KO lock. Al testiranjem su došli do tog saznanja kad rezat i vele nema potrebe za amberom.
Nema frke, nadam se da ti je pomogel :movie_camera::film_strip:

4 Likes

Ja si brojim sa ponedjeljkom:)
Subotu ih stavim na 12/12 i taman 8-10 dana uđu u cvat. Tako znam, da svaki ponedjeljak, cure su tjedan dana starije!
Meni je više radi gnojiva i kada, koje ubacit!

1 Like

Hvala,i moje poštovanje Gasoo,što sam tu
“tehniku”-od tebe uzel… baš je ekstra,kad na pon.znam,u koji sam sedmici…
Big respect! & Green thumb’ up-my Sansai
:v:by UrbanGrower

2 Likes

Fala z, kako ne brojim dane a trebalo bi, obicno prekoracim termin i istina gras je slabiji od ranije testiranog. Uzgajam hibride s vise sative a indike zaobilazim zbog uvjerenja da su vise stonerske naravi, kljucanje nakon par cigara. Bi li se slozio sa tvrdnjom ili to spada u predrasude?

1 Like