Monstercrop_ Monster Plant

Seeds:
Bruce Banger Fast By Seedsmanseeds

Setup:

Lokacija/prostor: Grow box 100 x 100 x 200

Rasvjeta: Samsung LM301B driver Mean Well HLG-240H-c1400

Klima: Blauberg 150 i eurocool ventilator

*Supstrat:*Canna Terra Profesional i Bio Bizz Coco Mix 50/50

Gnojivo: Glucogarden cjela serija, Grow me up-granule, All about that base, You got to pump it up, Roots & Flower Buddy, Flower Buddy, i još mi je u dolasku Kalij. Za micronutriente ču još koristit, Ca, MG mono od Canne

6 Likes

Ovako je bila na dan presađivanja u teglu od 11 litara

presađivanje

Topirao sam je prvi puta prije desetak dana i opet sam je topirao jučer, sad samo čekam da se to sve razraste pa če uskoro i mreža

Do sljedečeg tipkanja budite mi zdravi, veseli i čuvajte se :peace: :bud: :biljka: :vutra: :420:

11 Likes

Sretno s Francekom, kolega :ok_hand::muscle:

3 Likes

Fala kolega :relaxed: :palm_tree: :herb: :vutra:

3 Likes

Sretno Smoke! Da bude rodonosna i bez deficita, suficita i nametnika! :upside_down_face: :heart: :black_heart: :vutra: :peace:

4 Likes

Tnx frend. Uz ova gnojiva, nadam se da nebu bilo deficita. Ako zapne Advanced Nutrients mi je pri ruci :smiley:

5 Likes

erection GIF

5 Likes

Bok Uzgojaši.
Da zabilježimo promjene. Francos Lemon Cheese je prebačen u manji box.

1. Gnojiva nisu baš nešto, odmah u startu previše dušika i počele su navirat kanđice. Ko nezna, one se pojavljuju upravo zbog previše dušika, a u kasnijoj fazi list se pocne cijeli “Koritatviti”. Može doči i do lockoutsa, pa sam odlučio isprat biljku.
  2. U veći box sam premjestio Bruce Banger, taj se razbacal nakon Monstercropa, odmah sam vidio da ta biljka ima više potencijala za taj box i ona sad nastavlja u istom tonu. Kroz koji dan mu sljedi još jedno lomljenje kosti​:sweat_smile::rofl::grinning_face_with_smiling_eyes:. Francos je bila samo na sušenju u večem boxu te je sad prebačena u manji box kojeg sutra flipam.
    Bruce Banger je dobila i neko djete​:blush: trebal sam maknut jednu granu i nju ču klonirati
    Trenutna situacija u boxu

Do sljedečeg updatea budite zdravi i veseli i čuvajte se :420: :frula:
6 Likes

Da, Bruce je puno razvijeniji, :muscle:, Sretno dalje :pusenje:

2 Likes

@Vojko ima da mu danas polomim kosti. :laughing: :joy: :rofl: :palm_tree:
Keep tracking

Da zabilježimo.
Nahranio sam je i polomio sve velike grane

:420:

4 Likes

Opa, baviš se , i kiropraktikom :paketic:,
Sretno dalje :legalize:

1 Like

Bok Uzgojaši.
Danas je palo neko presađivanje :mechanical_arm:

5 Likes

Sada kada povuče :sweat_drops: :green_heart: el monstrumo

2 Likes

Wow! Kakav korijen!! :flushed: :heart_eyes:

:vutra: :peace: :vutra:

2 Likes

Super biljke​:ok_hand:
Namjeravaš uzet klonove kad završe ili je to naslov, jer bu ogromna biljka?
Dosta njih je imalo problema sa dušikom, koristeći ova gnojiva @Sponzor . Nisam ih još proučio, ali drugačije doziranje bi trebalo riješiti problem?!
Pratim​:+1::ok_hand::ok_hand:

2 Likes

Ma samo naslov je tak. Nemam baš mjesta za klonove. Al imam legu koji če si doč reznut par komada. Al tek kad popuni box i kad ju flipnem

3 Likes

Bok Uzgojaši.
Evo stanja u boxu nakon 12 dana.
Prije 5 dana napravio sam lagani LST. Pošto raste ko luda, odlučio sam joj stavit mrežu.
Zadnje od hrane je dobila 8ml/l Power plant, Standardno u svakom zaljevanju dobije po 3ml/l Big start, i u svakom zaljevanju dobije Mono Magnezium i Kalcij.
Duplu dozu Power plant je dobila jer mi je cjelo vrijeme izgledala gladna. Sad je konačno sita :smiley:
Svjetla su na 140 w i sve ostalo ide kako treba. Od danas su svjetla smanjena na 17/7 kroz 3-4 dana smanjujem na 16/8 u tjednu iza ču stavljat do 14 sati rada i taman je prebacujem na 12/12. Hoču vidjet dal če imat kakve razlike sa takvim režimom.

7 Likes

Prava zvijer :seedling::green_heart::muscle:

2 Likes

Zvijerčina :eyes: koliko dugo je bila u vegi do sada?
Et vidiš, znam da sam nešto zaboravio poslati vam u paketu, i tek mi sada dođe, a to su različite scrogg mreže od 80x80 do 120x120… fuck it, bude sljedeći puta :slight_smile:

4 Likes