Monstercrop_ Monster Plant

Evo danas joj ide 57. Dan.
A koje rupe su na toj mreži? Moje su 10×10. A slagal sam tu mrežu jer ne mogu nigdje nać sa takvim rupama

4 Likes

Bok Uzgojaši
Nakon problema sa nedostatkom željeza, uspio sam to riješit, no malo sam i spalio mlado lišče. Prejaku dozu sam složil za zadnji put.
Sve u svemu opet jašemo :420:
Danas je dobila 10ml/l Power Plant, 5ml/l Big start, magnezij i calcij, i rhino skin.
Danas sam tajmer prebacio na 12/12 i postavio sam MOSQUITONETTECH. Ta mreža za komarce če bit 10 dana na krošnji biljke, kako bi dobi što više vrhova na vrh krošnje.

@Flo kaj veliš bu dosta LUX-a? Panel je na 210w

Do sljedečeg pisanja, budite zdravi i veseli :peace: :vutra:

4 Likes

23 K ispod mreže :ok_hand::ok_hand:, SRETNO i Nek se zeleni​:heart::yellow_heart::green_heart:

1 Like

Ne znam, moram pogledati i pronaći te mreže kada budem imao vremena, pa tak nekako, ne bi ni ja više gore dizao, mislim da bi na max wataži overkill bio, ja bi to držao konstanto max na 25-30k luxa, max 35k u vrh glave, sve preko je kontraproduktivno, inače treba bolja klimatizacija i uz to co2 itd ako furaš jače umol parametre, a i biljka je isto tada vrlo brzo sklona deficitima jer joj EC (glad dižeš) kroz penetraciju sa lumenima (kod tebe čipovi prelaze po datasheetu 200lm/W, a sam panel je konstruiran za efikasnost, preko 900 ledica na 100x100 prostoru je :sun_with_face:), pogotovo ako imaš puno listne mase, tak da, pomalo samo…

1 Like

Bok Uzgojaši
I evo ga došlo je vrijeme za slobodu :vutra:
free freedom GIF

Ovo je melem za moje oči.
Sad se vidi kako sam pretjeral sa željezom ima spaljenih vrhova lišča. Ali ništa zato. Pičimo dalje
Jede abnormalne doze i paše joj. Za dana dva vjerovatno kreče cvat :bud:

Svjetlo sam moral smanjit na 125W. Kad sam maknuo mrežu bilo je 35k luxa sad je na 22k
Za sad toliko. Dosljedečeg imitaranja Živili​:clinking_glasses::beers:

4 Likes

Ovo je film za odrasle :star_struck: i to sve sa 240w potrosnje, inace, da si sa HPS radio, koliko potrosnje bi trebalo na tom prostoru za takvu listnu masu?

4 Likes

Još ni ne trošim svih 240 . Mislim da cu ga najviše pojačat do 30k… otprilike 160w. A vegu sam odradil sa 110w, tu bi mi trebalo 400w HPS…
Ova biljka bu fakat šampion. Dobil budem preko 2g po watu ako ne i 2.5.

4 Likes

shocked chris tucker GIF

Ja ne vejrujem!! Ovo je bomba Smoke!!
Kud ćeš sa tolikom travom!? :laughing: :rofl:

Svaka čat, skidam kapu!! :metal: :ok_hand:

:peace: :peace:

1 Like

Nisam djabe MrSmookeallot​:rofl::rofl:
Fala frend

2 Likes

Like a PRO :seedling::ok_hand::muscle:
edit: ti jesi pro Bruder