🎁Nagradna igra povodom 2000 Instagram pratioca

UZGOJ. ORG GIVEAWAY
Pozdrav VUTROLJUBCI​:green_heart::deciduous_tree::tada::confetti_ball::tada:
DOSTIGLI smo 2000 pratioca na Instagramu, pa je vrijeme za GIVEAWAY​:gift::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada:

1. Opali :green_heart:na ovu objavu
  2. Komentiraj objavu sa zelenim srcem :green_heart: i napiši broj od 0-9999 i taj broj isto napiši u objavu na instagramu da lakše nađemo dobitnika

3.Klik na ovaj link za ostala pravilaGiveaway
Nagrada su sjemenka strejna BIG BUD i sjemenka Skunk #1 od Sensi seeds-a
Dobitnika objavljujemo u Petak 27.8 :tada::gift:
SRETNO SVIMA​:tada::tada::tada::tada::tada:

12 Likes

:green_heart::green_heart::green_heart: povodom nagradne igre :joy: kako cete mi povezati instagram s profilom ovdje? :stuck_out_tongue:

4 Likes

:green_heart::green_heart::green_heart: Moja 1. nagradna igra :crossed_fingers::joy::joy::joy:

3 Likes

Kad završi igra, preko random aplikacije za izvlačenje, kad okrene nekog , taj če se javit na forum meni u inbox i znat ću i vidjet dali je s tog forum profila stavljen komentar s brojem kojeg si moral stavit u instagram objavu i tu na forumu :green_heart:.

2 Likes

:green_heart: dvadeset tri (23) idemoo samo zeleno

2 Likes

Tisuću tristo dvanaest :green_heart: 1312

2 Likes

Moj broj je 9999 :green_heart::green_heart::green_heart:

4 Likes

:green_heart::green_heart::green_heart: 16. srecno svima nek najsrecniji pobedi

2 Likes

sedamsto sedamnaest 717​:green_heart::green_heart::herb:

2 Likes

420 :green_heart: neka je skanka svima

3 Likes

:green_heart:521​:green_heart:

:green_heart: petsto dvadesetjedan​:green_heart:

3 Likes

:green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart: 69

2 Likes

nemam instagram, može neko odigrat za mene? :rasta:

2 Likes

:green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:1385​:green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

1 Like

Dm12-C3X4AAVC0l

1 Like

:green_heart::green_heart::green_heart:tisucu tristo cetrdeset dva 1342

2 Likes

ČESTITAM @OGkiefster javi se u inbox!! :confetti_ball: :tada: :sparkler:

a jeste nekaka komjuniti, niste u stanju namjestit ni nagradu igru na sljepo…inače se svojima uvjek daje, ko u vladi, manjim upravama…lol :joy: :bud:

tisućupetstopet…1505 :rofl:

1 Like