Organic grow-Critical Kush & Pineapple Chunk

Poz Ekipa Uzgojaši , ovo je več završeni grow samo prenosim ,da imamo i to u arhivi .
RAdi se o full organil grow-u. Grow sam završil sa samo jednom bočicom gnojiva K2 Batboost ostal smiksal u zemlju i napravil heavy miks , biljke presadit malo starije da immdoše taman klopa koja ih čeka ,samo nisam imal pumpicu akvarijsku ,možda bi bilo i bolje ,hihhi.Nikad zadovaoljan ,uvijek može bolje .
Volim radit organski uzgoj, jer u pravilu zemljica, ustvari sve u njoj radi za tebe, ti ih moraš samo održavat živim.

UŽIVAJTE u dnevniku, pitajte, ne smeta mi da pišete, zato smo tu da svi skupa naučimo što više o uzgoju marihuane u medicinske i rekreativme​:green_heart::seedling:.

Seeds:
Barney’s Farm

Pinneaple chunk , CRITICAL KUSH

Setup:

Stupni vent ,CO2 vrečica
ventilacija-EXTRACTOR ISO-MIX 125 (235-347 M3/H) BLAUBERG (Silent 23/28 dB), Filter PRIMAKLIMA – filter PK125 s aktivnim ugljenom max 480m3/h, 2 X clip fan

Lokacija/prostor:
1m2 homebox Par+ ambient

Rasvjeta:

Mars Hydro Pro II 160 (355 W)
Hans 180W
Klima:
20 C noć, do 30C kad Paneli rade

Supstrat:

Guanokalong soil
Glisten (Worm Humus)

Gnojivo:
Guanokalong Black NPK 1-6-1, Guanokalong Fish powder, Glisten, Organska Simbioza Homeogarden, Bactrex ,Melasa

Voda (pH):
7,5-8,0

.
Nakon odmakanja u vodi i pacanja u maramici sjemenka puknula i krečemo .Al više to tak ne radim, one kocke i pikaju se direkt u zemlju

Piknute u Plagron light mix. Kad porastu i budu spremne za veći pot, -nekih 14 dana, idu u 18 L tegle.

Supersoil heavy mix miksam ovako

Pola Tegle punim sa Guano complete zemljom mješanom s prelitom , na to sloj od 150 mg Guano Black-a, i do vrha punim pot sa miksom - glisnjaka, perlit , guano zemlje i guano fish .

Critical Kush X 2 dan 12 na 18/6
Trenutno su biljozice ispod Mars-a 166W grow spektar, još par dana da se Ananas privikne i ide bloom spektar.
Kad poraste Pineapple ide pod Hans 180W ,a Kritikali budu pod Marsom na 355W ,sve u istom boksu.

Dan 18 za kritične , i 11-ti dan za Ananas 18/6

Uprav stavil Pineappl–a pod Hans vege mod na full

Topiral sam kritikala, ostale puštam nema topinga

Dan 22 za Critical-e
15 dan za Pineapple Chunk
Temp 27 noc 21C
Paneli na 45 cm!

Dan 22 za Critical-e
15 dan za Pineapple Chunk
Temp 27 noc 21C
Paneli na 45 cm!

Presađene u 18 L potove-donja polovica tegle 50-50(Zvuči puno perlita ali uspelo budete vidli na kraju Guanokalong zemlja+perlit, na taj sloj posipal 150g Guano Black i ostatak tegel napunil sa mix-om Guano zemlja+glisten+perlit+Fish powder.
U rupu za presadnju stavil po 3 žličice Homeogardenove simbioze.
Zalijane svaka sa po 2.5 L vode.

Bactrex nije stigel na vrijeme tak da s njim + melasom zaljevam sljedeci put.

Pineapple i kritikal

LST DAN
25 dan Critical Kush
18 dan Pineapple chunk njega puštam još par dana pa onda lagano zatežem

DAn 35 za Critical-e
Dan 28 za Ananas
noć 20- 23C
dan 27- 28C

Radi se na LST-u svakih par dana pomalo
Paneli 45 cm

ovako prebacil na 12/12
Kritikali stari 46 dana , a Pineapple 39

Kupil Homebox evolution 1x1x2 tak da je bila seoba
Paneli na bloom spektru Hans na 45 cm , Mars 40 cm
Predzadnje zalijevanje dobile 1g Bactrex-a na 1L vode!

dolaze Orgatrex i K2 batboost .
Za sad sve bez problema pošto prvi put radim u mix-u guano+worm humus+ black i fish prah koji je umješan u mix
Bat boost planiram koristit nakon 2 ,5tj. cvatnje.

Lijevo Criticali , desno Ananas

55 DANA ZA cRITICAL-e 9 DANA NA 12/12![:sun2:](
48 dana za Pineapple 9 dana 12/12
paneli na 40 cm

DA usporedimo 4 dana 12/12

10 dana 12/12

13 dana na 12/12
Paneli na 40 cm
Temp dan 27-29 , noć 19-22C

vega + flower
Dan 60 za criticale
dan 53 za Ananas
Pal lolli , malo odgrabil zemljicu i nasipal na svaku malo mix glistena , light mix zemlje+black i fish-a od guanokalonga .zalil sam sve to sa mix H20 bactrex+ orgatrex.

Guramo lagano, dan 18 na 12/12
Paneli spušteni na 35 cm
Temp dan 27-29 , noć 19-22C
Dan 66 za Criticale
Dan 57 za Ananas
Lijepo napreduju , lolli ih nije ni dirnul
Uprav zalijane sa K2 batboost-om 10ml na 9 L vode - 3L mix-a po biljkici!

22 na 12/12

70 dana ukupno za criticale
61 dan ukupno za Ananas
Paneli 35 cm od vrhova
Temp dan 27-29
Vlaga 55%
Uprav zalijane mix-12 L vode + 26ml orgatrex-a + žličica Bactrex-a + 15ml melase .

26 dana na 12/12
72 dana za Critical Kush-eve
65 dana za Pineapple Chunk
Paneli na 40 cm
Temp 28-30C noć 20C

Critical Kush topirani

Netopirani

Ananas

Dan 37 na 12/12

Uzmemo u obzir da su nakon 4 dana na 12 /12 izasle pistile.
Ja brojim 29 dana prave cvatnje -brojim od formiranja malih cvjetića.
Vege + flower
83 -ći dan kupno Za Kritikale
75 -ti za Ananas
Paneli na 35cm
Svi ventici rade stupni na prvoj brzini.
Temp dan 27-29C
Noc 19-22C
Debljamo se i jako smo šečerni

Fino se šečer i debljaju
Dan 88 za Critical od toga 42 dana cvatnje
Dan 81 za Ananas isto 42 dana na 12/12
Temp dan 27-29 ovisno kak zahajcam kamin
noć 19-22C
paneli 35 cm
Zaljevanje dobile mellasu 1ml / L

Dan 95 Criticali 49 na 12/12
Dan 88 za Pineapple 49 na 12/12
Paneli na 35 cm
Temp dan 27-29C
Noć 18-21C
Criticali jučer dobili Orgatex 2 ml /L + Bactrex0,5 g/L + mellasa 1ml L
@Mr.smokeallot vidiš tu CO" bag u akciji , hedovi pucaju po šavovima

Dan 105 za Critical-e , od toga 59 na 12/12
dan 98 za Pineapple 59 na 12/12
Temp 26-27 C

Paneli na 35 cm
Bliži se kraj Ananas najzreliji , ima ambera , čekam još malo da bude nekih 20 % ,Hard as a rock , ljepljiv ,miriše njamac
Criticali se razlikuju jedan je sativa feno i on ima još vožnje , drugi Critical je isto ko i ananas kaj se tiće trihoma .
Ananas i Critical , jučer dobili mellasu
Drugi Critical jučer dobil K2 i mellasu
ŠEČERANA

Berba pala u 115 danu za Criticale i 108 za Ananas ,od toga oboje bili 69 dana na 12/12 .Ananas je mogel i prije dole, ali bil sam s druge strane zauzet i nisam nikak moggel tempirat berbu
Sušim u šatoru jer miris je pre pre strašan .
Ja pre pre pre zadovoljan dobil tvrde kompaktne hedove ,tvrde da tvrđe nemože .Ne viidi se na slikama kad mob u k… Ananas je ful ljubičast po vrhovima .

JEdna prije berbe

Ispalo ovako , skinul 451 g jihaaaaa

Ananas ispod Hansa 154g
Critical # 1 146g
Critical # 2 151g

Ajmo odma i smoke report
Critical- šta reč otvorim staklenku cjeli stan miriši na citrus , okus isto citrus i nekak zemljasto, napušen u sekundi dovoljno 2 dima i osjetiš rad .
Pineapple Chunk -Njamac Slatko vočni okus malo sir, malo voće ,malo zemlja ,kad potegneš, prvo nekakva euforija i onda kad opali i zaljepi na kauć ,uhh kako je dobar .
Pozdrav Stay High :420: :vutra: :rasta:

5 Likes

Jao, samo sam prozujao. Idem jest, pa pljuga i čitanje :salt: :+1:

Baš su topine i vidi se, da su tvrdi. Misliš, da je co2 vreča pomogla?
Dosta su loše recenzije…

2 Likes

Pa, mislim da je i do njih, kod uzgoja biljkica prije ovog nisam koristil CO2 i nisu bili takvi rezultati, a imal istu šemu gnojenja i isto svijetlo. Moram opet probat, pitam se kak bi završilo da su Zeusi visjeli iznada ljepotica.
Znam i napravilo mi velko sranje jaka rasvjeta, a biljkama je falel i CO2, to @Flo ponavlja kod LED uzgoja pogotovo ove naše preko 200 l\w. Papaju Mg, a i CO2 je potreban ako je recimo prostor mali a nemaš opciji dimmanja i rokaš biljke preko 55K - 60K LUXA. tu CO2 BAG život znaći.
Flo da nema u svom boksu nebi bilo sve kak spada. Pisal ssm već to i na drugom forumu ak si me pratil.Ja tebe jesam​:ok_hand::+1:Kak dođe do locka zbog light overkila, a tu traže CO2, pa se cijeli metabolizam poremeti, zato lagano u startu sa Zeusima, no ti to znaš sve, pa pišem za ostalu ekipu koja bude možda nekad išla na takvu tehnologiju.

5 Likes

Vidiš, znao sam, da gutaju magnezija. OG pogotovo, ali voda mi ga ima, pa nekada ne treba. Točno onaj Buddha, koji je ispod HLGa, 3000K(90akW),gari ih na 1400ma,bude zeleniji i ništa mu ne fali. Dok Zeus, ako je prejako pojačan, biljke gutaju, ne mogu do hrane. Znači, ostaje cO2…
Ti se možda sječaš, da sam ja govorio na 90%,30cm od biljaka i rokaj, e nije baš tako. To sam shvatio, ali nisam bio siguran, pa sam pisao, da OGevima fali Fosfora, jer sam imao fleke u vegetaciji, koje nikada nisam imao… Tu sam pročitao ovo i cO2 mi ima smisla!
Držim Zeuse na 2.8A,jer nemam wattmeter, pa sa multimetrom mjerim ampere. To je oko 90ak watta i to je već jako!
Sa stripovima sam imao sličan problem. Ima negdje slika, super je ispalo, ali se pojedu!
Visina bordova je oko 40ak cm i sada mislim, da je to ok!
Tema za drugu temu, da ne bunim ljude, jer je dosta jednostavno, ali dok probaš!

4 Likes

Bravo zelenjava! Hans mi i danas plijeni paznju, izvrstan dizajn i puno truda u eksp. potroseno. Crkavaju od garenja na maks , komad vise i problem odstranjen. Lako je reci!
Sto se growa tice, fenomenalno! Nije lose ovako prikazati dnevnik bez komentara sa strane, udzbenik! CO2 mozda bi mi to pomoglo u stvrdnjavanju cvijetova, pufnaste ispadaju pod cobovima u 80% uzgoja, 90cri krivim jer kombinacija 4000k 80cri + par hyperica daje manje cvjece ali tvrdo i prebogato trihomima, njih namjeravam ugurati kao bocno svjetlo uz hps , 100w dodatnih.
Cestitke na uzgojenom i tipkamo se posvuda po forumu!

1 Like

Hvala @Lumen

1 Like