Peyote Gorilla, Francos Lemon Cheese, Aurora Indica

Seeds: 3 × Peyote Gorilla- Seedsman
https://www.seedsman.com/en/peyote-gorilla-feminised-seeds

1× Francos Lemon Cheese-GHS
                  1× Aurora Indica- Nirvana seeds
                  https://www.seedsman.com/en/nirvana-aurora-indica-feminised-seeds-5

Setup: za početak će sve bit u Mars hydro boxu, 120×60×180. Kasnije jednu Peyote odvajam u veči box. Tegle če bit 12l, trenutno su u 0.5l

Rasvjeta: 2 Zeusa 308xt, Driver 240W

Klima: za sad imam samo jedan klipfan vent, i taj box spojim sam 200mm cjev na box u kojem je Blauberg 150

Supstrat: Canna Terra Profesional, mislim si da umješam kokos. Kaj mislite dal mogu stavit coco brix bez da stelam Ph? Nisam još nikad stavljal kokos u supstrat, al zelim da mi biljke brže piju, jer pod LED se slabo isušuje zemlja

Gnojivo: Mislim da če bit Advanced Nutrients

Voda (pH): 7.3

Bok Uzgojaši.
Krečemo u nove pobjede. Čim se box oslobodio, stavio sam sjeme na klijanje.

Šporet power za klijanje​:smiley: tu ispod je 27°C
Nakon dva dana na klijanju Franco’s Lemon Cheese je izbio van
Jutros je izbila prva Gorilla :smiley::partying_face:
Pitanja dobro došla
Do sljedečeg rođendana Živili

5 Likes

Sretno!
Još jedna verzija Cheesea :+1:
Šta si mislio od ANa?

1 Like

Svoj standard. Iguane i još tih malih bočica. Nisam još točno odlučio

4 Likes

Bok Uzgojaši
Još jedna Peyote Gorilla se pridružila živima :partying_face:

Franco’s je danas raširila kotelidone pa joj od danas računam prvi dan Vegetacije.
Čekamo još dvije
Živili​:tada:

4 Likes

Bok Uzgojaši
Aurora Indica se pridružila živima​:partying_face::confetti_ball::tada:.

Čeka se još jedna Peyote Gorilla, nadam se da će se i ona probit.
Živili :v::alien:

3 Likes

Bok Uzgojaši.
Zadnja Peyote se nije probila a vjerovatno se ni neće. Sjemenka je nakon 5 dana zatvorena. Stavio sam Dr. Greenthumb’s Em Dog od HSO, na klijanje.
Ovdje ču imat samo frikuše. Naime sve izgledaju nekako deformirano. Mislim si da nije to do Mycorhize koju sam stavil oko sjemena kad sam stavljal u zemlju​:thinking:?, jer nikad nisam imal takav freak show…
Franco’s Lemon Cheese- još od svih najnormalnije izgleda, ali ko da mu ne izlazi prva noda

Peyote Gorilla 1-listići su baš “spigani”

Peyote Gorilla 2- prvi listić je požutio a vidi se da izlazi neka nodica, vidit čemo kakva če bit u narednim danima

Aurora Indica- njoj pak raste samo jedan listić na prvoj nodi.

Najradije bi ih sve bacio i neke druge stavio, no o tome ću odlučit kroz par dana.
Živili :green_heart::love_you_gesture:

5 Likes

Oj, stari, a jesu te strefile. Je pričekaj dan 2, pa buš videl.
Sretno​:green_heart::seedling:

1 Like

Bok Uzgojaši
Evo da javim da nist od ovih frikuša. Stavil sam nove na klijanje
Sad sam odabral Girl Scout Crack i StawberryBananaGrape od Seedsmana, Saphire Scout od HSO i Franco’s Lemon Cheese od GHS.
Sad nisam stavljal Mycorhizu, sad da vidimo kakve če sad izač

4 Likes

Ej Smoke kak si stavil mikorizu, po sjemenki ili si nasipal mikorizu ,pa gore sloj zemlje par cm i onda piknul sjemenku ?Mislim dali je bila u dodiru sa mikorizom od početka ?
Sretno s novom ekipom :topiranje: :420: :paketic:

2 Likes

Bolje sada, nego na pola puta!
Odlicne strainove imaš :+1:
Sretno dalje

3 Likes

Bila je u dodiru sa myco jer sam malo posolio pa stavio menkui na to oko cm zemlje. Jeb ga moral sam probat sad vidim da nejde to tako.
Fala @Gasoo

1 Like

Zanimljiv pocetak, cija je mikoriza? Koristim mykos, ono sto primjecujem su tamno zeleni listovi, takvi do kraja ostanu, ispod cobova 3000K i 3500K a sad i pod hps-om.
Probao sam i organic nutroins premium ali sa hesi gnojivima u cvatnji, kod te nisam primjetio neki benefit, mozda premalo stavljeno.

Sretan ponovni start!

3 Likes

Ouuj, šteta, sretno dalje

1 Like

Bok ekipa. Od 5 menkica izašla je samo jedna, francos, i SBG su bili čorci, iznutra sjemena nije bilo ništa…
Uglavnom. Nove 4 su na klijanju. Sjeme i nije tolkio staro da bi mogel reč prestare su menke…
I još da spomenem, kad je izašla ta jedna biljkica mačor joj je odmah pojeo jedan listić:exploding_head:
Evo je
Girl Scout Crack- dan prvi

Do sljedečeg puta, Živili

3 Likes

OMG kaj te snašlo , piči dalje SRETNO :biljka: :bud: :topiranje:

1 Like