Prva prava LED avanutura

Ma biljke su prva liga, trigga nas burazer :stuck_out_tongue:

Možeš, u prvih 1-2 tjedna, dok struktura cvijetova ne započne…
By the way, isto flušat možeš zadnji 1.5 tjedan sa bud candyem:

3 Likes

@Gasoo Evo našel sam tablicu po kojoj gnojim sa Iguanom

3 Likes

Bok Uzgojaši :nerd_face:
Da zabilježim situlaciju u boxu
Prije 3 dana sam napravio defolijaciju, i dalje više ne rezuckam.(nema ni kaj :rofl:)
Ja kad radim defolijaciju radim to bez milosti​:grin:
Evo kako je to izgedalo.
21. dan od flipa

23. Dan od flipa, jutros

Jučer sam nahranio sa
4ml Power Plant
4ml Big Start
1ml PK Juice
2ml Cal-Mag
Do sljedečeg tipkanja Živili :clinking_glasses::smiley::v: :peace:

5 Likes

Auuu, očerupal ih jesi jako je to Allot, al jake su to curice kolko sam skužila, ako ih ponekad jače pošpotaš :innocent::japanese_ogre: bolje ti daju , papale jesu, anti stress njega je tu, čudomiksov napitak dobile :joy::crazy_face:.

3 Likes

To ti je moj Vojko “by the Book” tj još sam i koji listić više ostavil. Samo :mechanical_arm::mechanical_arm::mechanical_arm:

2 Likes

Bok uzgojaši.
Eto i mog update-a
Curke i dalje uživaju, cviječe se fino popunjava​:ok_hand:
Hranim ih sa Power Plant, Big Start, PK Juice, i Cal-mag, sljedeče ide melassa i med. Uskoro si nabavljam Od Canna magnezij mono, jer vidim da je LED velik potrošač magnezija.

Lots of Zkittlez- 20 dana cvate
Uploading: Polish_20201111_201230104.jpg…

Uploading: Polish_20201111_202159473.jpg… Uploading: Polish_20201111_202701566.jpg… Uploading: Polish_20201111_202915013.jpg…

Gorilla Bomb- 7 dana cvate

After 8 OG- 10 dana cvate

I sve zajedno

![Polish_20201112_190114111|666x500]

Do sljedečeg puta Živili :peace:

6 Likes

Divotica, prekrasni čičkeci ,sad ide :muscle: :mechanical_arm: :legalize: :vutra: Šečere se sve odma kak su ušle u flower uff ,kaj se bu mastilo !

3 Likes

Do lakta bum masan kad bum ih trimal

3 Likes

Ludilo, super rade ta svijetla i naravno zna se znanje!
Pitanjce o opremi, gdje si nabavio spricu za gnojivo i sto je ono iznad tajmera, na displeju pise 120?

1 Like

Fala frend. Šprica za gnojiva je u dučanu bila Šprica za mariniranje, a našel sam ju u Tedi-u prije 2 godine, na roštilj policama. A ovo kaj piše 120 to je wat meter da znam kolko mi vuče struje i da znam na kolko dimam

2 Likes

Bok Uzgojaši.
Opet se updatamo
Cviječe lagano pumpa al se i kristali. Hranim ih po tablici uz dodatak CalMag. Mislim se da im puknem jednu turu iguane bloom, nekako mi je taj PK Juice sumljiv. Opet, ako ubacim iguanu, neču znat kako radi sam Organic Nutrients. Kaj vi mislite ekipa?
Slikano prije 2 dana al nisam stigel napravit upp​:smiley::upside_down_face:

Lot’s of Zkittlez- danas je 27. Dan u cvatnji

After 8 OG- danas mu je 20. Dan kako cvate

I šečerka na kraju
Gorilla Bomb- danas joj je 14. Dan kako cvate
Trihoma ima i po stabljikama fan listova​:drooling_face::drooling_face::honey_pot:

I sve zajedno za kraj

4 Likes

Ta iguana je kao organic?
Neće nikaj promjenit, rokaj nju. Ja bi tak, ako se ovo pokazalo da ne pumpa kak treba, mjenjaj gnoj.
Svaka još 7 dana budi na ONutrients, pa ak nebude na oćiglede promjena, skok na AN :lizard:

1 Like

Da, certificirana je. Bumo vidjeli u narednim danima kak ce se sve razvijati

Meni izgleda super!:+1:

1 Like