PSY LIFE, Art ,.. 🌍

Volite li PSY

unnamed
Kulturu tako bi ja to nazval .Ima tu svega prirode , joge , mnogo o načinu zdrav život , ljekovite namirnice ,jako zanimljiva tema .
To je jedan način života prepun tako dobrih stvari , koliko sam uspijel istražit, Ekipo moja samo dobrota , pozitiva , glavu gore ,nasmij se i idemo .
Muzika je tu naravno isto veliki čimbenik .
Podjelite s nama slike, stvari vezne za takav način života .
Ja recimo volim te boje koje prikazuju PSY žarko , floriscentno jake , pa mandale, crteže povezane sa svemirom i vanzemaljske likove ,mnogo indijskih bogova .
psywa_0de394222e70acddd1d32bb7d3488d9e
:orange_heart: :yellow_heart: :green_heart: :blue_heart: :purple_heart: :revolving_hearts:
Kupujem takvu obleku kad naiđem , baš je fora malo hippie ,al opet ima neki wierd štih .
Super modne detalje možeš kupit .O slikama na tu temu da ne pričam ,evo jedne koja visi doma na zidu

Frendica mi crta u spavaćoj sobi veliku mandalu, hvala usput još jemput.

Bavi se i izradom SNOVOLOVKA,
JEE obožavam ih.
Evo jedna visi u dnevnoj.

evo linka ako koga zanima

https://instagram.com/dvsistershandcrafts?igshid=1l09r170a2wy3

Kako veliki pojam ,sa puno pod tema za raspravljat .

gifs trippy drugs weed smoke bowl bong lsd kush…

2 Likes

Pa ja živim PSY, get the ritam​:rainbow::heart::palm_tree:.

1 Like

Me gusta, koliko košta, jel možeš nešto dogovoriti :smiley:

3 Likes

2 zelena velika bi uzel sigurno, jer čitava radna prostorija mi je obojena u mint green boju, i uz to zeleni rgb led, ali bum još sve dogovorili uskoro, inače vrlo dobri radovi, već sam bio na instagramu :ok_hand:t2:

3 Likes

Možem tebra al baci look na instać imaju večih manjih .izabereš boju ja javim njoj .

2 Likes

Javi se na stranicu, stavil je link od instagrama, pa se dogovorimo :grin:

2 Likes

Paše u svaki dom, vrh su :heart:

4 Likes

Ej dobrodošla :v:, uživaj na forumu. :seedling::green_heart:

1 Like