Rana faza cvata?

Moze mala pomoc…nisam siguran dali bi cvjetovi trebali izgledati ovako u ranoj fazi cvata? Vrsta je Gorilla Bomb

2 Likes

Pozdrav. Gdje raste biljka? Koje svjetlo koristiš? Od kad si prebacio na 12/12? Koju prihranu im daješ?
Kad si zadnje hranio? Kolika je tegla u kojoj biljka raste?

2 Likes

Biljka je vani na balkonu,drzo sam ju u kuci prva 3 tjedna pod aogled grow light od 150w,onda sam ju prebacio van i presadio u posudu od 50l,zemlja je coco substrate60%/crnica40%,od gnojiva sam koristi NPK dok je bila u vegetaciji sad planiram prebacit na bloom boost.Posto je zemlja vec bila koristen za jednu sezonu ne znam dal bi trebalo utjecat na kolicinu gnojiva sto dajem biljci?

3 Likes

Hm. Jesi ju nutra držao na režimu cvatnje ili si je samo prebacio van?
Vani ti je sad vegetacija u fullu tako da ti biljka kreče vegetirati, osim ako nije automat.A koji NPK si koristio? Ako je feminizirano sjeme nemoj sad dodavat bloom booster, u suprotnom bi je mogao spalit.

1 Like

Svjetlo je bilo stalno upaljeno i onda sam ju samo presadio i stavio van,NPK 4-3-3,Biljka je automat.
Sad stvarno ne znam sta da radim jer nisam imao jos ovakav slucaj

4 Likes

Meni ti to liči na revegetaciju

Prošle godine sam revegetirao
Nisam još vidio takav slučaj da bi automat krenuo u revegetirati. @Flo kaj ti veliš kolega?
Drži je vani daj bloom booster i promatraj kak će napredovat, ili je vrati u box na režim 12/12 pa isto promatraj kak če reagirati u sljedečih par dana

4 Likes

Ostavit cu je vani i dat bloom booster pa cu za par dana dat upadate.Hvala na pomoci

1 Like

Biljka je u procesu revegetacije.

Današnji automati se teško mogu poredit sa automatima od prije 5-8 godina, stvar je u tome da “autoflowering” genetika što više ide ka običnoj genetici ali sa ubrzanom karakteristikom cvatnje, prije smo takve sorte zvali “super automati” koji su bili nešto WOW, bilo je svega max 5-10 sorti u vrh glave u to vrijeme, danas ti je svaka druga verzija neke sorte “fast flowering/super automat”, u suštini danas dobiješ fast verziju svake sorte u koju ukrižaju max 15-20% ruderalisa, tako da biljka nije u “fullu” automat, i stim ostane sklona revegetaciji.

P.S
Automati danas više i bolje karakteristike nose nekog strejna i njegovog fenotipa, nego isti strejn iz photoperiodnog sjemena, u suštini ne igraš lutriju sa fenotipovima kod automata, ali bitno je naravno isto kupiti kvalitetnu genetiku od izabranog bridera…

4 Likes

Evo ga mali upadate na rastu

1 Like

Koliko ova biljka ima dnevno direktne sunčane svjetlosti?

1 Like

15 sati
Zadnja 3 dana je oblačno pa nije dobila puno sunca

1 Like