Rso ulje iz Nizozemske

Pozdrav.
Puno čujem o klinikama u Nizozemskoj koje prodaju legalno ulje ali jos uvijek nisam doznao neko ime ili adresu pa ako neko zna pouzdano bio bi zahvalan.

Znam to. Napisao sam Rso da se zna na koje mislim mada bi tu svi to trebali znati :grin:

2 Likes

Nisam upoznat sa tim, ali koliko poznajem zakone Nizozemske koja je inače liberalna, thc (rso) ulje i kod njih ilegalno, tako da mislim da se može doći samo do istog ukoliko si na nekom specijalnom lječenju pa ti doktor to prepiše…

2 Likes

Sve sa THC-om je ilegalno ali sam pročitao da postoje klinike koje prodavaju i šalju po cijelom svijetu. Ja sam u hr uzimao od čovjeka koji je dobivao iz jedne takve klinike ali neće da kaze ime jer sad ima još bolje ali negdje na Balkanu ga nabavlja i stvarno je bolje i jače od Nizozemskog koje je isto bilo vrhunsko. Prijateljica je nakon 15 godina od moždanog počela opet micati lijevu stranu tijela.
Našao sam tu u nizozemskoj neke njihove stranice i izgledaju ok ali imaju uglavnom razrijeđena ulja i dosta kombinacija THC,cbd,cbg,cbn… Ali mi se čini preslabo tako razrijeđeno.

Stranica je www.green-oil.nl

2 Likes