Samo jos da skuzim

Pozdrav forumu, prvi koraci i upoznavanje sa smjernicama sam obavio. Sad bih malo u spiku sa clanovima, grovam par godina indor, osobna upotreba, 1/2 m2 boks, hps 250W za zimu i cobovi za ljeto! Upravo sam stavio na klijanje Bruce Bangez Fast od Seedsmana a imam i jednu Kriticnu taman topirao iznad 4.kata (neznam fotku okacit, pomoc molim (stari konj, informaticki nepismen, shvaca u 100 pokusaja sigurno)) Dnevnik uzgoja bih vodio dal mogu nastaviti ovdje ili kud ici. Krenuh u Organic uzgoj, zemlja je medij, kupio nova gnojiva, proucio tematiku, sparat se spremam pa u to ime izskrcao 70€ za big plant 3kg, ghe pro organic bloom, ghe pro roots, ghe fluvic. Mikorizu imam od ranije. I to bi trebalo biti sve, gleda me PK Juice, Organic nutreins, i namiguje s police onim svojim zutim okom, nedam se, odoljevam muski, nema sanse!
Eto za prvi post i previse. Sad cu stisnut na +stvori temu, ako uspije objava postao sam clan!

6 Likes

Odlično frend :grin::smiley: bus ti to pohvatal :biljka:prati sliku dole u desnom čošku ti je predzadnja ikonica nju klikneš i dodaješ slike. Kad klikneš na sliku i držiš duže vrijeme na slici tad mozeš i viš slika stavit. .

2 Likes

Poz i dobro nam došao @Lumen, naoružo si se žestoko :muscle: inače, još na to dobru melasu dodati i na konju si :ok_hand:

2 Likes

Imamo fotke,lakse se dise! A imam i dvije nikle klice za rezervu ako se s Bengazom nesto neplanirano desi.
Napaljen kao da je prva uz novi pojednostavljeni pristup prehrani krenuh u ovaj grow, povratak hps-u nakon cobova, bit ce i bocna svijetla po prvi put ukljucena i brojat cu dane cvatnje, produzim uzgoj zbog flusanja ili ispiranja pa izgubim ljepljivost i snaga padne.

5 Likes

Pozdrav kolega dobro došel :crazy:, da treba prokužit i ja sam se gubil u početku .
Družili smo se na drugom forumu , pratil sam tam tvoj rad, skužil sam te po tvom frižideru EXTRA je :green_heart: :+1: . Super seksi curka , uzdigla se ka sunčeku ,uh kak ih volim takve .Ja svoje režem kad je 80 % mlječnih, ne ćekam amber. Dozrije sa sušenjem i kjuranjem. Prije sam ulazil debelo u amber, al bolje je prije. Al, da kako ko voli. :v:
Ja sam trenutno praznog boksa i to na dulje .Al budem se prikljućil kad za to dojde vrijeme ,a sad Uživaj/mo na forumu .:peace:.

8500494_0

Tipkamo se :420: :bud: :rasta:

2 Likes

Pozdrav forumu, isprike svima na neodgovorenim porukama, danas sam pomislio kako sam shvatio ikonu koverta- poruke, no nije bas tako, razgovaram sa robotom, covjece govorim robotski! S njim razmjenio tri poruke i mice mi se s puta kako kaze na robotskom. Jedna mentoru i jedna @Green420 a dalje neznam, vise ih ne vidim.
Skoro pa growerica @Vojko ne najdoh tvoju temu pa ti ovdje saljem fotku

prvi uzgoj, sjeme Podravka ajvar! Sto bi rekla, branje crvenih ili cekati ?
Cim se snajdem otvaram dnevnik, do tada molim razumjevanje, old kljuse. Tipkat cu ovdje, koja fotka i tak to.
!
16027009587781753777286|375x500
1.) kriticna jucer popila Litru s pipice (odozdo) + 2ml fluvic
2.) sestre , mislim da su tutankamonove, sve 5!
3.) klonek, jos ne znam cija je i tko joj je pater a tko mater, neka s velikim potencijalom a nadam se da cu ju fino izgrowat! Fala frend :rofl:
4.) bruce li , osla a da sarmu probala nije, tja 8. za redom neproklijana sjemenka, 3 Lenona, 3 Nefretite pa opet Lenon od drugog trgovca i opet corak. Stare matore sjemenke, reklamaciju ne da primaju nego ni ne odgovaraju. Cipela piramid seedu, to su im najskuplje sjemenke a dilaju stare! The pas, the vrag, the prosti prst!
Dobih danas dar za ponorit, frend naletio i suprice
O je, samsung 3500, 50 cm, momentalno sam u gradevinskim radovima, prasinarim, smirglom,busim,plocice za majstorima popravljam, iza vodoinstalatera montazne trake, iza klimatologa a joj a iza strujica ostah bez struje, sve fajf! No cim zavrsim sa zidarijom evo me u hobi kutku, cujem da imamo instruktora lemljenja i pomoc u izradi Lumenskih izvora, tu na forumu! Video veza, suraund, ma sve! Fakat mi je drago da sam dio uzgoj org. :slightly_smiling_face: :upside_down_face: :wink:

fotka broj 2.)

3 Likes

Šteta. Neznam kaj bi se dešavalo s tim sjemnom.
Alo ljepo si se naoružal.
Klon je prefora, ko da ima (kak bi zagorci rekli) “bradek”. Daj me prosvjetli zakaj to služi?

Pazi ruke i stavi rukavice, masku za lice​:rofl::rofl::rofl: fuck that daj mi pivu fanglu i žlicu :rofl::rofl::rofl:
Završi to pa lemilicu ruke. Odličan poklon. Jel to LM301B?:sunglasses:

Nama je drago da si nam se priključil. buš nas neš i podučil sa svojim experimentima. Uživaj na forumu​:love_you_gesture::smile:

2 Likes

I nama da si naš član :topiranje: :420:, AUUU stripovi LM301 jesu ? Lupaj kolega kaj se bude bleštalo ,uh jako jako svjetle ti čipići :sun_with_face:.Uživaj na forumu :raised_hands: :rasta: :frula: :peace:,
I mene je taj robot zeznul ja par poruka mu poslal ,al dobra je stvar sve objasni .Baš si me nasmijal , odmah sam se sjetil kad sam skužil da je robot, pa se upišal od smjeha
:peace:

2 Likes

Brate uljepšo si mi dan :joy: :rofl: moram robota izdresirati da priča po naški XD
By the way, tom klonu na pola listove odsiječi, puno energije fokusira na razvoj listova dalje, a primarni cilj bi bio korijen :wink: (i opraši korijen sa mikorhizom slobodno) I srećno sa stripovima tebra :ok_hand:

3 Likes

Jutrek @Mr.smokeallot, “bradek” bi bio poput “leptirica” za djecu neplivace, glavica iznad povrsine vode a nogice brckaju. Vaza je prozirna pa joj navukoh carapu ( carape 3kom, mi i vlagu odrzavaju u vega boksu)

A stangice, to ce biti veliko spektralno poboljsanje cobovima ( citizen, 3500 90 nic od trihoma, 3000 90 malo bolje) strasna igracka, vega boksic je dobio cvijetno svijetlo! Saljem ti samo angele, veli bog. I znas kaj? Izgleda mi istinito :innocent:
@Green420 , jesu! Veselje od kad sam pristupio, kak ce se to Luminirati, ko sunceko nad bregima pod brajdom :clinking_glasses: :grinning:
@Flo, tnx , na svemu , ovdje i ondje.
Dobro zboris, listovi , kapnuo sa fluvic , sto bi rekao na GHE doze gnojiva ? 1/2 ili 1/3 od preporucene za uzgoj u zemlji?
Robot ti je bas fino odgojen a jezik je ziva stvar, mjenja se, slengovi i narjecja, super je vec to da razumije kriva shvacanja sugovornika. Trudis se i puno se dajes a kako sijes tako ces i brati, sretno u poslu i privatno!
Zasvjetlit ce ubrzo stangice, moram dobro razmisliti o drajveru-ima. ONA jos nezna da treba i novi drajver, 4 su doma, momentalno jedan radi, jedan pauzira, jedan ce jednom za plave raditi a jedan ( gle volim drajvere a ona ne, ja narucim a ona plati jer mi je vankes poslovanje komplicirano a onda blabla u nedogled)
Ajmo smotat jednu u to ime :slightly_smiling_face:

4 Likes

GHE sam koristio do sada samo u hidru, i od starta pa sve do kraja sam davao full doze, čak sam u cvatnji morao dozu čak i podići, radio sam sa SEVIA serijom zadnji put, meni je to gnojivo veoma dobro, mislim da nema boljeg na EU tržištu, barem za hidro uzgoj.

Polako samo, bit će panela, drajvera i stripova ponovo uskoro :slight_smile: samo da je nama zdravlja :slight_smile: za sve drugo je lako :slight_smile: Budem gledao da zbavim onaj CloneX gel za kloniranje, pa ću @Mr.smokeallot poslati isto da imate, dobro dođe tak za klonove, mada veliki broj likova koristi od Aloea Vere list, umaču klon u sok/smolu od lista, i tak si boostaju korijen, jednom sam isprobao, malo duže traje nego kod Clonexa, ali uspijelo je, tak da i to treba isprobati…

P.S
Lakše ti je instalirati Aplikaciju foruma, ovdje imaš upute, jednostavno je:

1 Like

:wilted_flower: :rose: :rosette: :bouquet:
Ej evo mog/našeg cvića dolje niže u slikicama ,ma moj grower green420 :face_with_symbols_over_mouth: :rage: :ghost:je nešto pobrkal po forumu ,pa nestali neki postovi .
Imaš lijepe biljke ,zdrave ,zelene .Extra su ti curke .Pozdrav :tulip: :blossom: :blossom: :hibiscus:

Evo mog cvića

3 Likes

Pozdrav vlasniku, evo nas clanova ima za na prste nabrojiti, glup nisam ali ovdje nista ne rezumijem,mozda te lazu kad ti govore kako je sve super. Repriza rolipopa, hebeno dosadno kokiko god truda ulozili. Groweru " flo" prva si liga, vlasnice domena “flo” ovo je sto puta videno, dosadno, reklame za sponzore. Dapace napadno nabrajanje berendova, uzas covjece. Mozda sam fulao forum? Mozda me ban sljedi, kako politicki vidzeno.
? Sto pitati? Forumi ovog tipa sluze reklamiranju svih proizvodzaca pa tako je svejedno koju firmu " brend" anglosaksonki, koristili.

1 Like

Frend , malo nas je al nas ima, skupilo bu se i više članova pa se bu imalo kaj čitati

A valjda jesi ak se ne možeš snać na forumu. A stvarno je lako

Evo meni služi za vođenje dnevnika i stavljanju slika. Neznam zaš na forum tak gledaš al ok, imaš svoje viđenje i valjda je tak kak veliš
Zašto bi ti ban sljedil? Svaki član ima pravo na svoje mišljenje.
Živio frend. :peace:

Gle @Mr.smokeallot znamo se i ne slazemo se ni u cemu, volumo travu i growing. Sto cemo sada?
Htio sam ukazati na neprepoznatljivost, razmisljam iz perspektive hobista, konzumenta! Ne moras me kao kretena usmjeravati na bakteriofenomalidtus, npkcudotvorik i ine preparate. Lemljenje stripova je odlicna tema i prirucnik bez matematike i teorije, to tute s tim drajverom i gotovo. Struju najpametniji studiraju 5 godina, pa ne utvarate si valjda da cete shvatiti drajvere u 5 minuta paznje.
Drzim da sam iskreniji kritikom dobronamjernom nego odobravanju generaliziranih tema po celoj vasioni

Dobro jutro forume, hvala na dobrodoslici i mentoru na uputama. Komuniciram tabletom, snimio par fotki pa cu ih probati objaviti. To mi je vega boks, 60x40x60 , citizen cobovi 1206 3500K 90cri, odlicno svijetlo za vegu dok kod cvatnje ima problema-nema trihoma, sitni i malo ih je.
@Flo, kupio jednom melasu, zdrava hrana ducan i nisam dobro prosao tako da malo cvikam od nje. Nije iskljucena!
E sad bi bilo vrijeme za fotke no kod mene na ekranu nema ikona u zadnjem redu. Ima Odgovor , otkazati i Sakrij pregled.
Rjesit cemo i to. Inace kriticna je u ekstazi, listovi u molitvenom stavu, grane nakon topiranja buknule, lapsus se desio,topirao sam iznad 3. a ne kako sam gore naveo 4. kata, dakle 6 glavnih grana je tu.
Nastavim kad se fotke rijese, ovako je puno slova.

3 Likes

Op, op, idemo sa bočnom rasvjetom :vutra:
Cobovi su ti :ok_hand::drooling_face:.
Uskoro bu otvorena tema o dy majstorijama, buš nabacil koje slovo :hammer_and_wrench:imaš odličnih stvari.
Btw Bruce Banger

2 Likes