Seedsman CBD Giveaway 2022

Pravila i prijava za Seedsman CBD Giveaway 2022

Da biste učestovali, odgovorite na ovu temu i napišite koji soj po svom izboru želite uzgajati.
30.06.2022. zatvaramo ovu nagradnu igru ​​i izvlačimo prvih (33) sudionika koji se prvi jave u temi. Sudionici moraju preuzeti svoje nagrade putem privatne poruke od administratoru ili od moderatora u roku od sedam dana od izvlačenja.

Sojevi na listi su sljedeći, svaki sudeonik može izabrati jednu sortu iz liste, svako pakovanje sadrži po 3 sjemenke:

THC - 0.01%
CBG - 16.9%
CBC - 0.55%
CBDA - 0.02%

CBD - 14%
THC - 6-10%

CBD - 11-13%
THC - 0.2%

CBD 17%
THC 0.5%

(Ažurirat ćemo listu tjedno)

Hvala Seedsmanu na ovom izvrsnom darivanju! Molimo vas da im pokažemo našu podršku i ostavimo nekoliko fotografija ili video zapisa od uzgoja!

Dostupno samo za Hrvatsku, sjeme šaljemo sudionicima u najkraćem roku, no u nekim slučajevima mogu postojati kratkoročni problemi s dostupnošću za koje je potrebno neko vrijeme da se riješe, bitno je da pošaljete puno ime i adresu kako biste primili pošiljku, molimo vas da se obratite privatnom porukom našem administratoru @Green420, vaše privatne podatke nam možete anonimno poslati na mail adresu: uzgojorg@protonmail.com (čim isporučimo pošiljku, vaš mail će biti obrisan iz sirugnosnih razloga)
Uzgoj.org nije odgovoran za korištenje sjemenki kada se jednom isporuču, primatelj mora biti punoljetan.

5 Likes

Pozdrav,
Hvala na mogucnosti za prisustovanje u giveaway
Zelio bih uzgajati pink kush cbd 30:1 auto feminised

1 Like

Javi se putem privatne poruke našem adminu @Green420 za sve ostale informacije u vezi slanja.

Pozz,
Ja bi volio * Doctor Seedsman CBD 30:1 Auto

1 Like

Pozdrav, volio bi dobiti Pink Kush CBD :slight_smile:

Ola…ja bi peyote wifi…nisam u hr,platim poštarinu do mene :v:

Pozdrav,
Hvala ekipi na nagradnoj igri.
Zelim uzgajati :slight_smile:
Peyote WiFi CBD

1 Like

Pozz ekipa, ja bih volio uzgojiti Peyote Wi-Fi CBD 2:1, od kojeg bi napravio ulje, naravno dodao bih u ulje još pokoju vrstu…

2 Likes

Pozdrav,
ja bi volio * Doctor Seedsman CBD 30:1 Auto

Igra je završila moli sudionike koji nisu poslali podatke, da mi pošalju. Čestitam. Pozz

3 Likes

hvala ljudi tenkju pipl :grin:
:green_heart::green_heart::green_heart:

3 Likes