Seedsmanova ekipa

Koliko puta ti je mačka pojela biljku?
Ja si mislim, več sam ovo čitao. Nakon cca nekog vremena, shvatim da se događa češće :grinning:

4 Likes

Pojede mu biljku, i onda viri iza ćoška, kofol nije kriv, oplakao sam tu scenu :rofl: :joy:

4 Likes

@Gasoo više puta ne brojim više. Obožava lišče, pa kad je trimanje stoji i čeka da mu dam koji listič :blush: Ok kad su veče biiljke pa si čupne po koji listić, al brate ne diraj mi male.
@Flo a sad ima i kompanjona sad su svako jutro na postrojavanju, jer ako naprave kakvu glupost nema dorućka, samo batine mogu dobit :slightly_smiling_face:.
Sad je na vratima prostorije mreža, pa mi ne mogu radit dišpet po sobi i u boxevima

5 Likes

:grin::cat2:Sretno

2 Likes

Kak idu curke? Šumica\đunglic se stvara?
:heart::green_heart::yellow_heart::seedling:

1 Like

stvara se stvara. bu uskoro update. Vrijeme me gazi :grinning:

2 Likes

Bok Uzgojaši
Konačno sam uhvatio vremena da napišem kako su curke

U ovoj sesiji, Za medij koristim Canna Terra Profesional i Bio Bizz Coco Mix 70/30 u korist Canna terri. Gnojiva su Organic Nutrient i Advanced Nutrients

Organic Nutrients ekipa
Bruce Banger Fast
Odlično juri, njega nisam topiral al je zato dobio Monstercrop, previše je jurio u visinu pa sam ga zaustavio. Za sad je sve super, na meniu mu je Power Plant I Big start, a Big Plant i micorhizu sam smixal u zemlju, i jednom tjedno dodajem Canna Mono mg

Girl Scout Crack
S obzirom kakva je bila sad je odlična, malo sam je rastegnuo i dalje ju ne diram na meniu je isto ko i kod predhodne.

Advanced Nutrients ekipa
Power Africa x M.K Ultra Fast
Ova je dosta zbijena za razliku od prijašnje ekipe, super ide, ne fali joj ništa, malo sam je samo rastegnuo… Na meniu joj je Iguana Organic Grow i Tarantula I Canna Mono MG

White Widow
Nije loša, ali zamječujem nedostatak kalcija, pa ču ovih dana pribavit od Canna Mono Ca
Na meniu joj je sve ko i kod predhodnice, i malo sam je rastegnuo.

i evo ih sve zajedno. uskoro ih flipam :grinning:

do sljedečeg puta ostanite zdravi i veseli :420: :biljka: :bud: :peace: :vutra:

5 Likes

Nateži, zateži, lomi, sve za more hedova :bud:

1 Like

A di je Franko nestao? Keep it up

3 Likes

Franko bude

2 Likes

Franco je dobil svoj room. njega bum vodil u drugom dnevniku. Danas / sutra ču napravit dnevnik.

1 Like

Bok Uzgojaši. Da i ovdje zabilježimo promjene.
Sedsmanova ekipa je izgubila jednog člana i dobila novog člana.
Bruce Banger je otišla na daljnji trening u veči box. A došo je Franco’s Lemon Cheese.
Sutra bi ih tebal prebacit na cvjetanje, no možda če bit i koji dan više jer, Girl Scout Crack ima nekih problema, nisam siguran jel nemože do kalija ili je light burn. Danas je dobila Micorhize oko steama, B52 2ml/l, i malo meda. Na promatranju je al mislim da ide na bolje, tako da vjerojatno za 2-3 dana prebacujem u cvat.
White Widow i Power Africa idu bez problema. Nedostatak kalcija na udovici je prestal.

Ovdje su slike sa pridošlicom

Do sljedečeg puta Stej high

7 Likes

Prekrasne, :heart::yellow_heart::green_heart::ok_hand:

2 Likes

Zelene, zdrave, keep it GREEN :legalize:

2 Likes

Bok Uzgojaši.
Konačno sam uhvatio vremena da objavim nešto u ovom dnevniku. Pa ajmo redom…
Prije 11 dana sam prebacio svjetla na 12/12
Temperatura: Dan 26 Noč19-21
Vlagu ne mjerim ali mislim da je u granicama normale

ADVANCED NUTRIENTS EKIPA
White Widow
Prošlo je otprilike 3 dana od kad je počela cvjetati. Imala je probleme nedostatka Cal Mag ali riješilo sam taj nedostatak sa Mono Magnezium i Mono Calcium od Canna-e
Od hrane je dobivala Iguanu Grow I big start. Danas je dobila zadnju dozu Growa, Carboload, Rhino Skin i B52. Sljedi joj loli za koji dan.

Power Africa x M.K. Ultra
Od danas joj računam dane u cvatnji. Dobro ide, bez nekih problema, mada manje pije od WW. Ali je i malo manja. Hranim je ko i WW, Loli je kroz koji dan

ORGANICS NUTRIENT BILJKA
Girl Scout Crack
Eh, ta je od malih nogu u nekim problemima ali drži se i dalje. Najstarija je u boxu i ima je podosta. Hranim je sa Power Plant i Big Start, topdresao sam je sa Mykorhizom prije 2 tjedna. U svakom drugom zaljevanju dobije i mono magnesium. Njoj od jučer računam dane u cvatnji. kroz koji dan ide loli

GLUCO GARDEN BILJKA
Francos Lemon Cheese
Za nju sam imao drugačije planove i možda je nisam trebao topirati 2. puta. Pošto su ova gnojiva mnogo jaka ovo prelazi u mikrodoziranje. Prvo je dobila previše dušika, pa sam je isprao i dodao meda u zadnju litru. Nakon što je došla k sebi. Odlučio sam nastavit dalje sa pola doze All About that Base (0.75ml/10l, a ja naravno trebam 2 litre za zalit) Zaljevanje poslje, sam joj dao pola doze Roots &Flower Buddy (1,25ml na 10l)
Za sad na sve dobro reagira, malo je gladna ali nebi se igrao sa prejakim dozama. Sjledeče zaljevanje ću stavit malo njihovih granula oko steama i uz Roots & flower Buddy ću joj stavit i pola doze Pump it Up( 1,25ml/10l) I trečinu doze njihovog Kalija (1ml/10l) Evo mjerica koje mi trebaju za doziranje gnojiva

No Sve u svemu pohvatat ču ja ta gnojiva i iskorist u nekom outdoru da mogu normalnije dozirat veče količine vode
Da ne trkeljim više evo i franceka

do sljedečeg puta budite mi zdravi veseli
:vutra: :peace: :smiling_face_with_three_hearts: :heart: :green_heart: :yellow_heart: :420: :biljka: :rasta:

6 Likes

:seedling: :legalize:

1 Like

Bok Uzgojaši.
U ovom boxu situacija je sasvim ok.
Temperatura: Dan- 27, Noć 21
Vlaga: vjerijatno u granicama normale jer ne mjerim.

ADVANCED NUTRIENTS EKIPA
WHITE WIDOW
U 3. Tjednu cvatnje je i raste bez ikakvih problema. Napravio sam joj laganu defolijaciju.
Hranim je sa Iguanom Bloom, Carboload, Rhino Skin, Big Bud

POWER AFRICA x M.K. ULTRA
Dosta kasni sa cvjetanjem, završila je prvi tjedan cvatnje. Zadnje od hrane je dobila pola doze Iguana Grow i pola doze Iguana Bloom, Carboload, Rhino Skin
Napravio sam joj loli i danas je dobila laganu defoliaciju

U ovu ekipu ubacio sam i
FRANCOS LEMON CHEESE
Dosta je mikro doziranja, Čim sam joj dao pola doze Iguane grow i pola doze Iguane Bloom, Carboload, i Rhino Skin, za dva dana je počelo cvječe. 4. Tjedan cvatnje a ona nikako da izbaci cvječe, ova gnojiva ču ostavit za više istih biljaka kako bih mogao bolje dozirati. Ovako sam samo mučio sebe a i biljku. Neznam zasto nikako nije htjela procvjetati, ali sumnjam na gnojiva.

ORGANICS NUTRIENTS
GIRL SCOUT CRACK
Najraduje bi i nju stavio na AN da se ne zekam al izgurat ču do kraja s njima.
Ide nekako ima nekih nedoataka al ne zamram se previše, takva je kakva je. Bit če dobra. U 2. Tjednu cavtnje je. Od hrane je dobila 3ml Power Plant, 1ml PK Juice.

I evo ih sve zajedno

Do sljedečeg puta Živili

4 Likes

:legalize:

1 Like