Sherbet Queen & Northern Sky auto

Pozdrav ekipa… evo da probam jedan dnevnik odradit… Krecen s automatima,svaki savjet je vise nego dobro dosao…

dobio sam na poklon 2 Northerna i 1 sherbet. Planiram 1Norhern i 1Sherbet u tegle, i 1 u zemlju na njivu…

3 Likes

Ovo su tegle koje planiram koristit…

Od zemlje cu korstit

Od gnojiva i ostale zastite imam od biobizza, ovo sa fotke.

Sjemnke su bile 24h u vodi i sada sam ih izvadio na mokar papir na mracno.

Pitanje koje me muci a mislim da znam i odg, automati idu odmah izravno u teglu bez presadivanja,… I dali tegle napunit do vrha s zemljom il ne…

Eto drustvo nadam se da ce od ovog svega ispast nesto za osladit brk… ako sam sto zaboravio javite… :slight_smile:

3 Likes

Gnojiva imaš super, zaštita je tu SMC.,zemlja TOP.
Možeš pikat direkt u finalni pot, a možeš i presađivat, mnogi govore da treba pikat odma u pot, makar ja radim prvo u manji pa u finalni, to je do tebe da izabereš.
Ako znaš napiši čiji je Sherbert.
Prebacio sam ti dnevnik tu u odgovarajuću temu, jer si ga otvorio u temi “Pitanja o uzgoju”.
Sretno, debelo, masno ti želim.

2 Likes

Presadjivanje je najbolja stvar sto mozes uciniti za korijen biljke :wink:
Napuni tegle do vrha, i zakopaj biljke do prvih listova, dlacice na stemu budu poslije korijen :wink:

3 Likes

Sori nisam nikak mogao dnevnik slozit normalno… Procitao sam negdje da automatima nije dobro presadivanje…,pa reko da pitam jos jednom. Ovo su banke i sjemenke

4 Likes

Op Anaconda seeds, nešto nove kod Hempatije vidio u ponudi, pa da vidimo i to.

2 Likes

Sve one kaj ste mi predlozili nisu imali na stanju,a vrijeme je :joy::joy:

1 Like
  1. Dan u casici,Sherbet i 1 sky su izbili, ceka se jos jedan…

high bong GIF

6 Likes

samo strpljena i puno srece ti zelim!!
weed smelling GIF by VICE Media Spain

2 Likes

I dns drugi Sky izvirio… Vise sam sretan nego kad sam saznao da je zena trudna​:joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

Napredujemo… Sherbet je najbolje napredni :wink: Koliko jos cekati pa ih presadit??

Pricekaj do 2. node pa onda presadi :peace:

Rastemoo… Sherbet i dalje najnapredniji…
Pitanje kada mogu presadit???

Dok se ne osuši zemlja u tim čašicama, i ne zalijevaj previše :peace:

1 Like