Sherbet Queen & Northern Sky auto

Pozdrav ekipa… evo da probam jedan dnevnik odradit… Krecen s automatima,svaki savjet je vise nego dobro dosao…

dobio sam na poklon 2 Northerna i 1 sherbet. Planiram 1Norhern i 1Sherbet u tegle, i 1 u zemlju na njivu…

3 Likes

Ovo su tegle koje planiram koristit…

Od zemlje cu korstit

Od gnojiva i ostale zastite imam od biobizza, ovo sa fotke.

Sjemnke su bile 24h u vodi i sada sam ih izvadio na mokar papir na mracno.

Pitanje koje me muci a mislim da znam i odg, automati idu odmah izravno u teglu bez presadivanja,… I dali tegle napunit do vrha s zemljom il ne…

Eto drustvo nadam se da ce od ovog svega ispast nesto za osladit brk… ako sam sto zaboravio javite… :slight_smile:

3 Likes

Gnojiva imaš super, zaštita je tu SMC.,zemlja TOP.
Možeš pikat direkt u finalni pot, a možeš i presađivat, mnogi govore da treba pikat odma u pot, makar ja radim prvo u manji pa u finalni, to je do tebe da izabereš.
Ako znaš napiši čiji je Sherbert.
Prebacio sam ti dnevnik tu u odgovarajuću temu, jer si ga otvorio u temi “Pitanja o uzgoju”.
Sretno, debelo, masno ti želim.

2 Likes

Presadjivanje je najbolja stvar sto mozes uciniti za korijen biljke :wink:
Napuni tegle do vrha, i zakopaj biljke do prvih listova, dlacice na stemu budu poslije korijen :wink:

3 Likes

Sori nisam nikak mogao dnevnik slozit normalno… Procitao sam negdje da automatima nije dobro presadivanje…,pa reko da pitam jos jednom. Ovo su banke i sjemenke

4 Likes

Op Anaconda seeds, nešto nove kod Hempatije vidio u ponudi, pa da vidimo i to.

2 Likes

Sve one kaj ste mi predlozili nisu imali na stanju,a vrijeme je :joy::joy:

1 Like
  1. Dan u casici,Sherbet i 1 sky su izbili, ceka se jos jedan…

high bong GIF

6 Likes

samo strpljena i puno srece ti zelim!!
weed smelling GIF by VICE Media Spain

2 Likes

I dns drugi Sky izvirio… Vise sam sretan nego kad sam saznao da je zena trudna​:joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

Napredujemo… Sherbet je najbolje napredni :wink: Koliko jos cekati pa ih presadit??

1 Like

Pricekaj do 2. node pa onda presadi :peace:

1 Like

Rastemoo… Sherbet i dalje najnapredniji…
Pitanje kada mogu presadit???

Dok se ne osuši zemlja u tim čašicama, i ne zalijevaj previše :peace:

3 Likes

Slikano prije 3 dana… Zbog radova sam bio prisiljen ih staviti iza garaže,medutim sada kada vidim kako pada kisa ne zelim pomisljat sto ce me docekat ujutro… Nort drugi je jos u casici i dobrro da ga nisam presadio u njivu… :frowning: eto ako tko imam kakav prijedlog nek preslozi,zanima dali pocinjat s alga mix???; p.s. ova dva clanka za pripremu zemlje sam.procitao tek sto sam presadio bilje bez pripreme te zemlje​:joy::joy::joy:

Lpp

Pozdrav ekipa… vise ne pratim ni dane ni noci,toliko ne planiranih stvari da je dobro da su bilje zive… prebacene su u vrt… Znaci Sherbet je bio napadnut jedva smo ga spasili​:joy::joy:, Sky se pokazao malo manje naprednim od Sherbeta,ali kada sam krenuo zadnja 3 dana. S Growom stvari su se pocele malo drugacije dogadat… evo tri slike pp mraku…

Lpp

4 Likes

Pozdravi ekipa… nisam nesto aktivan nigdje,spremam se na g.o. bilje ubijaju,ali i njih nesto ubija… Zuti listovi na sherbetu su prilicno veliki, northern je za sad dobar… daj svako drugo zaljevanje po 12l u biljku. Stavljam po 2ml na litru blooma i growa… povremeno pospricam za spidere… evo slike sherbeta

I slike sky a

@Green420 @Flo decki kolko treba ovo jos drzati vani,25.7 idem na more i planiram mami opet ostavit oa me zanima cca kolko da racunam berbu jel moguce da ce mama imati berbu​:joy::joy::joy:
Pozdrav ekipa…

2 Likes

Pozdrav ekipa. Dns smo stigli s mora. Zadnja 3 sana samo voda. Sherbet

Notrhern sky

Hedovi Sky-@ su bas ono full masni… I kako su bilje u dvoristu jednom,dns kako sam nosio vodu vjetar je takav miris donio od Sad dali sam ja zabrijao ili ne,ali Sky je širio takav miris nesto slatkaso na vaniliju… Sherbet klasik miris srednji Hed u sredini koji ide do vrh masivan ,dok su ostali malo manje… Do prije tri dan sam stavljao svako drugo zaljevanje po 2ml na 1l growa i blooma… Folirarno alga mix,ta Calmag.(Calmag ) sam dobio grafis od hempatije.

Pomoc. PLANIRAM jos 1dan voda, te onda “Pod Mač” kako obaviti najkvalitinije berbu… Dal stavljat prvo cijele grane u crnu vrecu na par dana,pa onda tripanje, ili trimanje pa na susenje ,pa onda u tegle??? Eto ovdje sam na proslom growu dobio 2 savjeta. Dali prafi u hidrogenu ako mitesi nisu napali? I jos jedno pitanje dali ta zemlja iz tegli je i dalje za upotrebu ili moram drugu… Planiram jos 2 automata ubacit. Vec su u casica… Oprostite na duzen postu… hvala unapred i svim Debelo i masno…

@Flo @Green420 oznaci za svaki slucaj… :relieved::partying_face:

3 Likes

Finočica. Kak si to mislio sušit? U crnoj vreči?
Ni slučajno u vreču, sve če ti popljesnivit. Nabavi kutiju stavi neki vent (možeš i kupaonski), povješaj cvječe i stavi kutiju na 18°C, pazi da ti prostorija bude prozračna. Suši tako 7-10 dana, trimaj, i nakon toga na curing u staklenku, otvaraj 2 puta dnevno

2 Likes

Pozdrav ekipa. Evo bilo je klanje,Sherbet je dao manji prinos od Skya, . Prilikom trimanja na Sherbetu sam skuzio da je pocelo kao neko truljenje…

Ovo je sve ukupno. Za 1.ozbiljni grow ja i vise nego zadovoljan. Sretno svima.

........
2 Likes