Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

Postavljajte vaše slike iz indoor uzgoja:

15 Likes

:green_heart::seedling::green_heart:

13 Likes

1 tjedan ispod 12-12, turbo modus

Da, sve fem gelato 33, i ovde mix paradise seeds indika

12 Likes

Ovak su moje bile prije potresa :shushing_face:

11 Likes

Ljepo postrojene :ok_hand:

3 Likes

Mosqitoonet je napravil svoje :deciduous_tree:Poslje ih vise nisam mogel dobit u ravninu :slightly_frowning_face:
Al bitno da sam ih uspio preselit na sigurno i da su zavrsile, kolko tolko dobro

13 Likes

Dobru formaciju su imale, možda uz tu moskitonet metodu bud sweling tehniku kombinirati :vutra:

3 Likes

Valjalo bi isprobati. Na “to do” listi je :smiley:

4 Likes

Moj oosobni rekord u uzgoju marihuane pardon Marijane.
Svijetla-:muscle::seedling::green_heart::sun_with_face::sun_with_face::sun_with_face:Mars hydro proII 160 (355W) +hans 180W :sun_with_face::sun_with_face:
3 biljke :seedling::seedling::seedling:Barneys farm critical kush 2 kom i pineapple chunk. 450 i više grama.
Budem prenesel dnevnik tog vrta. Zemlja guanokalong + worm humus, bactrex i K2 batboost od gnojiva. I mellasa izemđu da nahrani floru, a Bactrec svakih 14 dana da obnovi bact i gljive u zemlji.
Sad kad Zeuse u napad na nahuškam,jedva čekam.
Evo slika
Pineapple Chuck

Critical kush & Pineapple Chunk :pineapple:

15 Likes

U ksubo ovako

8.7

Brain damage Growers choice
Monkey glue growers choice
Northern lights x2 Rqs
Fat blueberry seed66
rqs Diesel auto, nije isklijal

13dana poslje 21.7 :seedling::green_heart::muscle:

9 Likes

26 posts were merged into an existing topic: Slike iz outdoor uzgoja

Imal sam auto verziju nije procvala do 50 i nekog dana, seedsman breeder, al onda bio grmćina zauzela 70x70.
Okus je slatkast, super biljoza. Ma sve su super​:+1::ok_hand:
Imaš razlog zakaj tak mali teglić?

8 Likes

Purple Queen RQS, 50 dana 12 /12

10 Likes

RQS ovi automatici velika je stara 10 dana ,ali nisam siguran dal je QuickOne ili je Kush. Mala je stara 4 dana i Diesel je

Danas presađena

8 Likes

U nove pustolovine @Igor :muscle: sretno :dizzy:

1 Like

Hvala @Flo ovi su mi prvi automatici,pa se učim

3 Likes

Jesi siguran da će te 2 biljke moći stati zajedno u taj prostor?
Pogotovo, ako preraste ova starija u većoj saksiji ovu manju, no u svakom slučaju mnogo sreće ti želim, kojih dimenzija ti je box?

3 Likes

@Igor daj malo više informacija tipa dimen. boks koje svijetlo , zemlja ,hrana , pa ti pomognemo nemaš brige zato smo tu . :seedling: :green_heart:

3 Likes

@Igor Otvori dnevnik ,pa laganim korakom bez stresa :+1:

1 Like

Box je od PVC ispune 30x50x90 ,potovi su od 6L,trenutno ne mogu da nađem veće,a da mi pašu po dimenzijama. Ovo mi je 5-6 grow u ovolikom prostoru,ranije je bila kartonska kutija,malo niža i uža (par cm) .Radio sam sa foto i vadio u proseku 50g suvog posle 30 dana vege. Prvi put sadim brendirano seme i atomatike uopšte.
Inače koristim Florabelu-žutu,a svetlo je 10LED sijalica od po 11-12w (1000-1100lm). Za cvetanje sam spremio Fertico Bloom(neorgansko gnojivo sa organskom komponentom). Sledeći dnevnik otvaram ovde,sad nek ide kako ide.

4 Likes