Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

Just in the case you wonder We Are doing Well .
White widow auto CBD
Nepal Bomb CBD
@Hipseeds
Day 14 th :green_heart::seedling:

@Mr.smokeallot ovo je prašuma :+1::+1::+1:

7 Likes

@Flo još malo i popunil si box :vutra:
@Colitas za prvi put odlično. Šteta kaj nisu pod svjetlima, jel ih uskoro stavljaš van na sunce?

3 Likes

@Mr.smokeallot uskoro kad bude toplo . Ovdje su u sobi uz staklena vrata . Imaju sunca cijeli dan , a posto je danas hladno , a u sobi je radijator , onda je bolje da su tu u toplom . Zar ne ?

@Flo jos malo pa ću im osigurati vise mjesta . :seedling::green_heart:

3 Likes

Jep. Bolje da su na toplom. Evo da malo ugrijem temu sa slikama
Power Africa x M.K Ultra fast
54 dan. Skidam je za koji dan :bud:

9 Likes

Samo neka se šećeri :slight_smile:

Uskoro flipamo na 12-12

6 Likes

6 posts were split to a new topic: Vanjska temperatura

Pozdrav Društvo!
Vozdra Ekipa,nema me dugo, Izvinjavam.Puno posla ,trk vamo, trk tamo…
Ali uspio sam štartat oba tenta (100.ka/2×Power Plant, DP, 2.fem. s.,15.l.saksije,14.2.21dao klijat, pre par dana prebacil na 12/12…zemlja Plagron grow mix +BatGuano, od BioFloral ,umješal u zemlju, prije presadnje. Prvi put Scrog, 1.mreža popunjena, 2.ga ide izjutra…!(setup poznat, Marshydro TSW2000,VK125 ex hail )20210410_063209|281x500

A drugi, 0.64m2(80×80×160)šator, 21.2.21 na klijanje 3.fem.s.,11.l.saksije,Green Poison, Sweetseeds,Plagron grow mix zemlja i BatGuano
1.toping, lst,šaltano 12/12 na isti dan.
Zasada, ljepo piče one…temp.dan 25,26°C,noču 20°C,vlaga 50%,setup:COB’s,200w(4×50w,clu048,1212,Cittizen čipovi, driver HLG 185H-A1050C),ex hail TT100
Druga mreža ispletena…
:v:and happy growing
By UrbanGrower

5 Likes

Donji listovi pozutili , a šta da radim ?

4 Likes

To nisu listovi i to sto ti je požutilo inače brzo požuti i otpadne tako da nemaš brige

Listove brojiš od ovog kad ti izađe kao jedan taj “krak” lista

1 Like

@Sirius_420 thank you , opet sam sretna​:grinning:

2 Likes

To su kotiledoni, (cotyledon), listovi kotiledona pružaju novoj biljci sve hranjive sastojke potrebne za preživljavanje i daljno napredovanje, kako se kotiledoni probijaju površinom, započinje fotosinteza i sve veći vrh iskače iz baze kotiledona i tako nastaju listovi koji nastavljaju napredovati u procesu fotosinteze. Kotiledoni igraju presudnu ulogu u ranim fazama biljnog života, i ne smiju se otkidati ili sklonjati sa biljke, sve dok sami ne otpadnu, kod nekoga se to desi na samom početku, a nekada znaju ostati kotiledoni i do kraja berbe…

1. dan cvatnje, full dozu dobila po drugi put, bum vidjeli kak ce dalje

7 Likes

Nice bro da vidimo kak bu se strechala
pulling long hair GIF
@Colitas ide ona lagano samo da joj je više sunca :sunrise_over_mountains:
Imam ovdje Franco’s Lemon Cheese 53. Dan cvatnje ovih dana ide i na pregled pod :microscope:
U boxu mu se oslobodilo mjesta i odmah se razbacal

9 Likes

Dark Devil auto, još malooo

8 Likes

Odlična boja kolega
shiny walk GIF by Sakke Soini

3 Likes

@Mr.smokeallot dam kad ga ima , ali ga nema dovoljno i ja čekam :relieved::sun_with_face::sun_with_face::sun_with_face:

1 Like

Danas 8. dan od kako sam flipo na 12-12, jos pistila nema, no biljka iz dana u dan sve šira :slight_smile:

Jaču defolijaciju budem odradio kada se prestane sretchat, tako da ju ne stresam sada, jer danas što otkinem, prekosutra ponovo izraste ne, tak da pustim da izdivlja i onda tamo oko 21. dana cvatnje padne bolja frizura…

Cheers

9 Likes

U vecem boxu default, bez treninga, bez icega, 1 tjedan cvatnje:

8 Likes

Evo malo i moje Bonsaice trenutno, 171. dan života i 11. dan cvjetanja danas. Jućer nadograđen panel sad je ispod cca 180w LEDa…

10.4. prije i poslje lollipopa :

Sinoc :

Laku noc svima ! :top: :crazy:

6 Likes

Dobro jutro, pak je mali bondage i crop na nekoliko grana kod mimose, a kod ovih drugih sam output lampe pojacao, sve ostalo default…

7 Likes

Ice Flush
Francos Lemon Cheese, 57. Dan mu je. Još par dana i ide pod škarice :partying_face::partying_face:

10 Likes