Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

@Green420 roger that :grinning:Boljke su stare 5 tjedana . Počela im davati papicu sa 4 tjedna .
Ok presaditi cu ih , hvala !

Evo , zemlja i ono nešto .

2 Likes

mislim da ti je zemlja OK. samo ovo gnojivo što imaš nije baš pgodno za biljku cannabisa. A možda i je, ali trebaš naučiti kako dozirati Jer kolko znam to gnojivi se dozira po čepu… Sad kad presadiš netrebaš hranit ništa barem deset dana. A za kasnije lagano s tim gnojivom
Puno je to 5 tjedana za tak malu biljkicu. To je Automat kolko sam skužio iz prijašnjeg posta. Uskoro bi mogla trebati i gnojivo za cvatnju pa si i to lagano pripremi

4 Likes

Hvala . Pripremila sam . Tražila sam za korijen , ali su mi dali ovo . Mozda cu pogledati negdje drugo . Da u pravu ste pola čepa ide na 750 ml vode čini mi se svakih 10 dana , ja sam mozda malo ulila vise . Sinoc sam ih nahranila i danas to primjetila . Imam 4 automata i ove druge 3 . Sad cu ih prebaciti u veću posudu . :green_heart::seedling:

3 Likes

ali čekaj da se osuši, lakše češ izvadit biljku sa cjelim korjenom. Ovako ti je zamlja rahlija kad je mokra/vlazna. Dali vidiš korijen od ispod na rupicama teglice?

3 Likes

Ne , bas sam gledala jutros nema nista .

1 Like

@Colitas Od mojih početaka i prvih susreta sa svetom nam biljkom koristim samo provjerene proizvode za uzgoj kanabisa.
Čim vidim takve boce pada mi mrak na :eyes:. Ako ne možeš do takvih proizvoda onda lagano s dozama kod takvih gnojiva koje si nam prikazala, uvijek kreni sa 1\3 od propisane doze i prati reakciju biljke.Probaj zbavit neke od ovih gnojiva koja smo već spominjali na forumu GNOJIVA
GNOJIVA #2
Sad zaboravi na gnojenje kako ti je kolega napisal i presadiš kad se zemlja osuši.
Dosta je mala biljka jer vjerovatno ju držiš na suncu koje je još uvjek slabo za ovo doba godine.

2 Likes

Da držim je na suncu , iako je jako malo sunčanih dana . Pokušat cu naći drugo .:wave:

2 Likes

Vozdra uzgojaši.
Bruce Banger fast, 58 dana u cvatnji
Svjetla sam smanjio sa 33k luxa na 25. Nek zna da mu se bliži kraj. Za koji dan ide Ice Flush

4 Likes

Looking good :green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

Brus bena pun kristala, a i usput si dokazao većini da se može VRLO efikasno uzgajati sa LED rasvjetom sa malo potrošnje, keep it up :slight_smile:

3 Likes

Hvala kolege. @Flo bome si mi složil odličnu kombinaciju. 180 wati je panel trošio puna 3 tjedna sad troši 160. Za 1m² više nego odlično​:100::100::100:

2 Likes

Evo mene , biljka stara 22 dana , sve bilo super do jutros . Jutros klotledona nema , ostali listovi kao da ih je nešto izgrizlo .

2 Likes

Gusjenica ti je negdje. Dobro pregledaj ispod lišča

2 Likes

Gledala ne vidim nista. Stavit cu naočale pa detaljnije obaviti pregled .

4 Likes

@Colitas negdi se sakrila, sad ko u vojsci uvedi stražu :v::seedling::green_heart:
baci :eyes: Nametnici, insketi na bilju, Gamad napada

3 Likes

Brusilica dan 69. Sutra je obaranje :vutra:

7 Likes

Vozdra , samo da javim da je presadnja uspješna bila . Nisam primjetila preveliki stres čak niti kod Automata . I was gentle :grinning::green_heart:

2 Likes

Vidi ograde za scrog treninga :stuck_out_tongue: @Colitas keep it up

1 Like

Morat cu vidit tu tehniku , pa iskoristit ogradu :+1:.Moram uskoro stavit zelenu mrežu … ovdje bas uživaju lokacija im bas odgovara . Ajde mi pošalji link za tu tehniku da ne tražim , ako nije problem , molim te ?

2 Likes

To je bila samo šala, inače:

4 Likes