Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

Hvala brudha​:blush:
Evo imam i Franco’s Lemon Cheese 43. Dan cvatnje

3 Likes

Kad ce moja brusilica brate …načekat cu se ja :sunglasses:

1 Like
  1. dan mimosa evo, smotana ko’ sajla :see_no_evil: (an pH perfect linija po preporuci @Mr.smokeallot) od boostera dobiva samo cannazyme i velokelp

mix sorti (sjeme, pa varira, nema se nego uskoro mother biljku kakvu za konstantan kvalitet)
13. dan im, rqs, barneys, exotic, paradise seeds, greenhouse, dinafem, no samo ove od RQS frgave as usual, full na remo liniji, uz to cannazyme i rhizotonic

5 Likes

Just in the case you wonder We Are doing Well .
White widow auto CBD
Nepal Bomb CBD
@Hipseeds
Day 14 th :green_heart::seedling:

@Mr.smokeallot ovo je prašuma :+1::+1::+1:

6 Likes

@Flo još malo i popunil si box :vutra:
@Colitas za prvi put odlično. Šteta kaj nisu pod svjetlima, jel ih uskoro stavljaš van na sunce?

3 Likes

@Mr.smokeallot uskoro kad bude toplo . Ovdje su u sobi uz staklena vrata . Imaju sunca cijeli dan , a posto je danas hladno , a u sobi je radijator , onda je bolje da su tu u toplom . Zar ne ?

@Flo jos malo pa ću im osigurati vise mjesta . :seedling::green_heart:

3 Likes

Jep. Bolje da su na toplom. Evo da malo ugrijem temu sa slikama
Power Africa x M.K Ultra fast
54 dan. Skidam je za koji dan :bud:

5 Likes

Samo neka se šećeri :slight_smile:

Uskoro flipamo na 12-12

3 Likes

6 posts were split to a new topic: Vanjska temperatura

Pozdrav Društvo!
Vozdra Ekipa,nema me dugo, Izvinjavam.Puno posla ,trk vamo, trk tamo…
Ali uspio sam štartat oba tenta (100.ka/2×Power Plant, DP, 2.fem. s.,15.l.saksije,14.2.21dao klijat, pre par dana prebacil na 12/12…zemlja Plagron grow mix +BatGuano, od BioFloral ,umješal u zemlju, prije presadnje. Prvi put Scrog, 1.mreža popunjena, 2.ga ide izjutra…!(setup poznat, Marshydro TSW2000,VK125 ex hail )20210410_063209|281x500

A drugi, 0.64m2(80×80×160)šator, 21.2.21 na klijanje 3.fem.s.,11.l.saksije,Green Poison, Sweetseeds,Plagron grow mix zemlja i BatGuano
1.toping, lst,šaltano 12/12 na isti dan.
Zasada, ljepo piče one…temp.dan 25,26°C,noču 20°C,vlaga 50%,setup:COB’s,200w(4×50w,clu048,1212,Cittizen čipovi, driver HLG 185H-A1050C),ex hail TT100
Druga mreža ispletena…
:v:and happy growing
By UrbanGrower

4 Likes

Donji listovi pozutili , a šta da radim ?

1 Like

To nisu listovi i to sto ti je požutilo inače brzo požuti i otpadne tako da nemaš brige

Listove brojiš od ovog kad ti izađe kao jedan taj “krak” lista

1 Like

@Sirius_420 thank you , opet sam sretna​:grinning:

2 Likes

To su kotiledoni, (cotyledon), listovi kotiledona pružaju novoj biljci sve hranjive sastojke potrebne za preživljavanje i daljno napredovanje, kako se kotiledoni probijaju površinom, započinje fotosinteza i sve veći vrh iskače iz baze kotiledona i tako nastaju listovi koji nastavljaju napredovati u procesu fotosinteze. Kotiledoni igraju presudnu ulogu u ranim fazama biljnog života, i ne smiju se otkidati ili sklonjati sa biljke, sve dok sami ne otpadnu, kod nekoga se to desi na samom početku, a nekada znaju ostati kotiledoni i do kraja berbe…

1. dan cvatnje, full dozu dobila po drugi put, bum vidjeli kak ce dalje

3 Likes

Nice bro da vidimo kak bu se strechala
pulling long hair GIF
@Colitas ide ona lagano samo da joj je više sunca :sunrise_over_mountains:
Imam ovdje Franco’s Lemon Cheese 53. Dan cvatnje ovih dana ide i na pregled pod :microscope:
U boxu mu se oslobodilo mjesta i odmah se razbacal

2 Likes

Dark Devil auto, još malooo

4 Likes

Odlična boja kolega
shiny walk GIF by Sakke Soini

1 Like

@Mr.smokeallot dam kad ga ima , ali ga nema dovoljno i ja čekam :relieved::sun_with_face::sun_with_face::sun_with_face:

1 Like

Danas 8. dan od kako sam flipo na 12-12, jos pistila nema, no biljka iz dana u dan sve šira :slight_smile:

Jaču defolijaciju budem odradio kada se prestane sretchat, tako da ju ne stresam sada, jer danas što otkinem, prekosutra ponovo izraste ne, tak da pustim da izdivlja i onda tamo oko 21. dana cvatnje padne bolja frizura…

Cheers

2 Likes