Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

@Colitas Od mojih početaka i prvih susreta sa svetom nam biljkom koristim samo provjerene proizvode za uzgoj kanabisa.
Čim vidim takve boce pada mi mrak na :eyes:. Ako ne možeš do takvih proizvoda onda lagano s dozama kod takvih gnojiva koje si nam prikazala, uvijek kreni sa 1\3 od propisane doze i prati reakciju biljke.Probaj zbavit neke od ovih gnojiva koja smo već spominjali na forumu GNOJIVA
GNOJIVA #2
Sad zaboravi na gnojenje kako ti je kolega napisal i presadiš kad se zemlja osuši.
Dosta je mala biljka jer vjerovatno ju držiš na suncu koje je još uvjek slabo za ovo doba godine.

2 Likes

Da držim je na suncu , iako je jako malo sunčanih dana . Pokušat cu naći drugo .:wave:

2 Likes

Vozdra uzgojaši.
Bruce Banger fast, 58 dana u cvatnji
Svjetla sam smanjio sa 33k luxa na 25. Nek zna da mu se bliži kraj. Za koji dan ide Ice Flush

4 Likes

Looking good :green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

Brus bena pun kristala, a i usput si dokazao većini da se može VRLO efikasno uzgajati sa LED rasvjetom sa malo potrošnje, keep it up :slight_smile:

3 Likes

Hvala kolege. @Flo bome si mi složil odličnu kombinaciju. 180 wati je panel trošio puna 3 tjedna sad troši 160. Za 1m² više nego odlično​:100::100::100:

2 Likes

Evo mene , biljka stara 22 dana , sve bilo super do jutros . Jutros klotledona nema , ostali listovi kao da ih je nešto izgrizlo .

2 Likes

Gusjenica ti je negdje. Dobro pregledaj ispod lišča

2 Likes

Gledala ne vidim nista. Stavit cu naočale pa detaljnije obaviti pregled .

4 Likes

@Colitas negdi se sakrila, sad ko u vojsci uvedi stražu :v::seedling::green_heart:
baci :eyes: Nametnici, insketi na bilju, Gamad napada

3 Likes

Brusilica dan 69. Sutra je obaranje :vutra:

7 Likes

Vozdra , samo da javim da je presadnja uspješna bila . Nisam primjetila preveliki stres čak niti kod Automata . I was gentle :grinning::green_heart:

2 Likes

Vidi ograde za scrog treninga :stuck_out_tongue: @Colitas keep it up

1 Like

Morat cu vidit tu tehniku , pa iskoristit ogradu :+1:.Moram uskoro stavit zelenu mrežu … ovdje bas uživaju lokacija im bas odgovara . Ajde mi pošalji link za tu tehniku da ne tražim , ako nije problem , molim te ?

2 Likes

To je bila samo šala, inače:

4 Likes

@Flo nema veze … isto cu morati nešto … pa dobro je educirati se pomalo Thanks :grinning:

3 Likes

Izvuko neke slike mojih biljkica​:green_heart::seedling:
Purple Queen :purple_heart::purple_heart::purple_heart:

LSD BARNEYS FARM

5 Likes

Somango ×2, Deep cheese, Orginal cheese

Cijeli cvat, svjetla su 80-100 cm od vrhova. Morao sam nešto napravit, jer nisam imao vremena, pa da se biljke ne pate, odmaknuo sam svjetlo i zaljevanje sa dva puta tjedno, palo na jednom, tjedno… Odmah i manje hrane, žicaju, a cakle se ko bomboni :crazy_face:
Somango od Soma seeds, do sada najstabilnija genetika.

Afgan kush ×Black domina ×2,Deep cheese i WW… Jedan Afgan je dobijao B-52 odmah po swichu i to treba izbjegavati. Dvije biljke, desno, vidna razlika… Nije strechala ni milimetar…

U 3.tjednu cvata…
Gledajući druge forume i Instagram, Somango (Soma seeds) uvijek ispadne isto.
Orginal cheese od Paradise seeds, mi se čini, dobrim kandidatom za daljnje kloniranje, ali imam još sjemena…

2 Likes

@Gasoo i meni somango varijacije nikada nisu bile nešto WOW, od koga ti je ta black domina, bacio sam ju i ja isto na klijanje, orignal cheese performa vrlo dobro, keep it up…

1 Like

World of seeds je B. domina, Orginal cheese je Paradise seeds. Ove u 120ki su na diy autopotu. Kupio sam tlačnu bocu od 16L i doveo po jednu cijev, do svakog pota i kad nemam vremena, samo ju upalim(akomulator) Akumulatorska prskalica 16 L | Superklik

. Gledao sam autopotove, ali tu biljka bude u vodi, cijelo vrijeme. Naravno, da se to složit, ali ja nemam špricajke i sl. Nema se što zaštopat… Jedino, ne zaljeva ravnomjerno, jer voda dolazi iz jedne cijevi. Sad, kada završe, složit ču to malo bolje. Vjerojatno, pvc cijevi i oni zeleni tanjuri, što idu na pot i sporootpuštajuče gnojivo, da ih rokam, samo vodom. Ionako gnojim, samo u cvatu za vegetaciju, koristim jače zemlje(Kilomix) i presadim, jednom više. Sada 3 puta presađujem, ono standard… Da se napravi korjen, pa u veči pot.

1 Like