Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

@Colitas Od mojih početaka i prvih susreta sa svetom nam biljkom koristim samo provjerene proizvode za uzgoj kanabisa.
Čim vidim takve boce pada mi mrak na :eyes:. Ako ne možeš do takvih proizvoda onda lagano s dozama kod takvih gnojiva koje si nam prikazala, uvijek kreni sa 1\3 od propisane doze i prati reakciju biljke.Probaj zbavit neke od ovih gnojiva koja smo već spominjali na forumu GNOJIVA
GNOJIVA #2
Sad zaboravi na gnojenje kako ti je kolega napisal i presadiš kad se zemlja osuši.
Dosta je mala biljka jer vjerovatno ju držiš na suncu koje je još uvjek slabo za ovo doba godine.

2 Likes

Da držim je na suncu , iako je jako malo sunčanih dana . Pokušat cu naći drugo .:wave:

2 Likes

Vozdra uzgojaši.
Bruce Banger fast, 58 dana u cvatnji
Svjetla sam smanjio sa 33k luxa na 25. Nek zna da mu se bliži kraj. Za koji dan ide Ice Flush

3 Likes

Looking good :green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

Brus bena pun kristala, a i usput si dokazao većini da se može VRLO efikasno uzgajati sa LED rasvjetom sa malo potrošnje, keep it up :slight_smile:

2 Likes

Hvala kolege. @Flo bome si mi složil odličnu kombinaciju. 180 wati je panel trošio puna 3 tjedna sad troši 160. Za 1m² više nego odlično​:100::100::100:

2 Likes

Evo mene , biljka stara 22 dana , sve bilo super do jutros . Jutros klotledona nema , ostali listovi kao da ih je nešto izgrizlo .

2 Likes

Gusjenica ti je negdje. Dobro pregledaj ispod lišča

2 Likes

Gledala ne vidim nista. Stavit cu naočale pa detaljnije obaviti pregled .

3 Likes

@Colitas negdi se sakrila, sad ko u vojsci uvedi stražu :v::seedling::green_heart:
baci :eyes: Nametnici, insketi na bilju, Gamad napada

2 Likes