Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

Starije verzije autopota ja msm da se ne mogu ciljano “naštelat”, ali ima isto i verzija gdje direktno na tanku imaš tajmer (imao sam ja takav sistem), i u samom trejpotu gdje pot bude, u njemu isto možeš dodatno zavrniti/odvrniti onaj plovak na visini kojoj trebaš da ti napuni trejpot tekućinom, što se tiče te solucije za koju si se odlučio, to se može jednostavnije riješiti buraz, baciš ovo na tajmer:

https://www.gbk-shop.de/bewaesserung-sets
(ovi salju za citavu eu)

Bitno je samo da su ove cijevi gdje budu ovi kapilari da su za microdoziranje, tako da možeš pojedinačno svakoj biljci inviduelno naštimati koliko tekućine da dobiva i u kojem intervalu kroz tajmer na kojem radi pumpa ne, u suštini drip sistem…

2 Likes

3 Likes

VIOLATOR Kush, LSD, Northern light, PURPLE Queen :green_heart::seedling::seedling::v:

IMG_20210527_130235

VIOLATOR KUSH​:seedling::seedling::green_heart: BARNEYS FARM​:seedling::seedling::seedling:

:bud:

5 Likes

@Green420 :green_heart::green_heart::green_heart::+1::+1::+1: :grin::grin::grin::grin::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

A post was merged into an existing topic: Slike iz vanjskog uzgoja (SA KOMENTARIMA)

Nešto malo vege pa uskoro 12-12 :slight_smile:

3 Likes

Ljepo su krenule. Koji strainovi su igri?

1 Like

Big Bud > Sensi Seeds
Black Domina > Sensi Seeds
Mamba Negra > Blim Burn Seeds

1 Like

AUTO BLUEBERRY

4 Likes

2.5 tjedna vege, i od danas su 3. dan ispod 12-12… AN pH perfect (3part) i canna boosteri, za idući run idem sa florganics/guanokalong boosteri/fish sh!t (treset/cocos/humus) :sweat_drops:

3 Likes