Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

2 Likes

Rastemo :green_heart::deciduous_tree::seedling::ok_hand::muscle:
Quick One auto

4 Likes

A post was merged into an existing topic: Svijetla za uzgoj - Quantum Boards, LED, COB, HPS, CFL

Ljepo to piči! Autosi,za dan,duplo su ti večji.!!
Super Green420!! Pozdravljen ,Flo i ekipa!
Da kažem samo: i ja sam za prevencijiu šprical Neemom,i kad je bilo sve ok!
Od sad dalje, pa ubuduče,preventiva-obavezno!
Ovake su sad u 3.ned.+1.nedelja prije svič,samo da ovaj grow izdrži.držim palčeve.
Jel mogu,da još jednom špricam Neem om,u toj fazi??hvala

:v:by Urbangrower

3 Likes

Pozdrav @UrbanGrower , ja sam isto tako jednom imao probleme, i outdoor i indoor i pošprico sam Neem-om u toj fazi i ništa se nije dogodilo. Samo špricaj.
Ovi moji autosi to je razlika u 4 dana, stvarno lete curke. :deciduous_tree::seedling::green_heart::ok_hand:
Od kada su ti tako listovi pobljedili? Jel ih hraniš?

1 Like

Pozdravljen Green!
Da odgovorim na pitanje u vezi boja lišča:
SvAki je list več napadnut"očigledno",al i danas ujutro pogledam ,ima i nešto žutih…stvarno neznam šta učinitt!? Jer Neem se osjetiti,kad jih pomirišem,i cvat malo vuče na taj neemov miris.
E sad,vidiš da vrhovima treba jos jos sedmica,pa
me zanima, dali izvodim “tretma”:još špricam neemom?(piše da može skoro do berbe da se koristi,al za druge kulture, ne kanabis.
Hranim jih sa alga bloom Plagron (pola-3/4doze)
Da pojacam na full?(4ml/l)?
I još problema sa pomanjkanjem đubriva.
Jer posle a.blooma,mogu koristit Plantela Cvet, alge+vitamini…?
dosta ljudi pišu,da ga koriste u outdooru…kako je u ind.?bi li moglo biti to,i Plagon pure Zym,dosta,da zavrsi grow?imam još PK 13-14,pri kraju…Nisam nešto pri parama,inače bi vec trkom do G.shoopa.
Iskreno.doslo mi da bacim sve,i ponovo ZA počnem ,al cu probat ovo izgurat…
Da se vratim k Neemu…jer samo njime sam dosad radio…znači mogal bi još jednom.?
A zalivanje-hrana,ide svaki 2.gi dan.ako bi pustio 3 dan.bez vode-pobjesila bi liste ,a to neču sad u cvatnji.
Da dodam alga growa malo?:v:

Pozdrav @UrbanGrower
Stavi opet neem neće bit ništa. A za ove ostale preparate Plagron, Plantella ti neznam odgovorit.Nebi smjeno ništa bit, hrana je hrana, ako ti fali Plagrona idi s Plantellom ja bi tako uradio. Nemoj da su gladne.
Evo mojih cura 20 X Quick One :green_heart::deciduous_tree::seedling:

1 Like

Fino šibaju!! I ZDRAVE su​:smiley:!! Želim ti uspješan grow!Najdraže mi-kad ovak lepo buknu,kao kod tebe.
Zanima me,koliko bi jih ja,mogao držat u tentu 80×80? I da nisu autosi,al bi probao sa Quick One fem.
i koje litraže da su saksije-ako bi jih vegetiral do veličine tvojih-kakve su sada-,pa da jih prebacim na cvat?SOG varianta…mislim,da bi lepu berbu imao ,da se stigne do kraja bez problema.
(Eto,još malo,pa če bit -barem meni,kod mojih “uslova”-hladnije,pa če growanje bit lakše).

Šta da radim u tentu 80.,?jedna je BubbleGumXL u njemu,i listi su žuti.Čvrsti ,al žuti.Hrranim ju isto ko WW i Spirit Fruit. Dodao sam još i malo grow alga Plagron …
Tako da…Dobro su me zeznuli ovi spideri.1.put mi je…nevinost su mi uzeli-gamat!! :slight_smile: Danas sam i mrežice vidio(,na dva buda),i ručno maknul ,nadam se neče ponovit.Špricnut ču jih sve Neemom-i da vidim,-hoče li se zaustavit…
Ovo je današnja fotka,30.dana od sviča,a napredak slab…vidi(te) :

Dat ču joj još sedmicu,pa da vidim…Poslje ove kalvarije,ide generalno čiščenje tenta,i opreme!
:v: Green420 ,Ekipa, i svi gamatmrzitelji!

Pozdrav @UrbanGrower hvala ti, možeš da uzmeš neke indike kratke cvatnje tipa Critical 2.0+, neznam dali postoji Quick one fem ovaj critical ima cvatnju od 45-50 dana , odradiš 2 tjedna vegetacije i swičaš na 12\12 i za ukupno 9 tjedana bereš ako sve štima. Uradiš nešto tipa ovako kao dole na slici, samo glavni bud, vidi rakete i bereš preko 400 grama, samo da ti svaka da 20 g , a dobit ćeš i više, naći 20 tegli staviš. Aha ti imaš 80x80 onda staviš 16 potova koji su kvadratnog oblika, ne veće od 20 cm jer ti neće stat. Možeš i manji broj potova ovisno kakve možeš kupit.
Ti imaš jak napad neznam dali češ ih se uspit rješit, razdjevičili su te :joy::joy:.
Možda ko od ekipe ima kakav savjet šta dalje sa Bubblegum-om. Stvarno neznam šta da ti savjetujem, dal da režeš ili ostaviš, sry neznam. Ja kad sam ih imao prvi put te hebene spajdere, nikako da biljke sazriju do kraja, sve pohebu ti spajderi.
Da sve dezinficiraj na kraju i u nove pobjede. Sretno dalje Urbane :deciduous_tree::seedling:

1 Like

u 80x80 stane oko 8x6,8l potova za SOG

2 Likes

ima takve doma 6.8 L i imaju 18cm stane ih 4 u jedan red znaći 16 max, ako ide u oblik rakete, može i 16 zašto kažeš 8, misliš zbog gužve? Pitam samo pa da znam za ubuduće :+1:. Ja bi uradio lollipop i sve u rakete kao sa gornje slike​:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Jesi probao sa SMC špricat?

1 Like

5ar,nisam probao sa SMC.imaš iskustva sa njim?
Jel bilo tko imao spidere ,i rješio problem sa tim
sredstvom? Sve više me iritiraju,jer biljka(e) ne napreduje kako treba…WW i FS,još nisu toliko kritične ko BubbleGumXL,tak da-u sredini mjeseca (ču imat šansu nabavit zemlju,sjemenke-i započet na novo:u 80.ki!) A za WW i FS,imam nadu.
Jer mi je ovo 1.vi put(problem sa spiderima)-me kompleksira jako.Svako mnenje za špricanje SMCjem-jako dobrodošlo,ako se uspijo netko rješit jih terminalno!
Respect groweri!

on fire GIF

Ako nemaš mogućnosti da riješiš problem, najbolje ti je uništiti te biljke i sve očistiti, da, SMC bi pomogao ali šteta je više nego načinjena, a prskati biljke u cvatnji sa SMC-om, ne znam koliko je to pametno, no možeš kada očistiš čitav ekvipment, šator, isto dodatno poprskat SMC-om, uz to pazi odakle i gdje kupuješ zemlju, za budućnost kupuj kvalitetnu zemlju, i pripremi sebi nim ulje, i od dr bronnera etericno ulje i preventivno pršćeš biljke tako u vegi, a SMC držiš kao zadnju soluciju…

1 Like

Hvala Flo na odgovoru i savjetu!
Big Respect! Tako če i biti ,da započnem na novo.
Ali ,ima(ju)nade ovi dvi,WW i FS?
Meni izgledaju,da bi mogle dogurat do kraja(fotke ispod su od malo pre)…30.dana od sviča,nema paukovih mreža u tom tentu.Ali jih “ulovim,odstranim”-spidere-,nisu toliko se uspjeli razmnožit-neem je tu bolje napravil posel.u prvi nedelji cvata sam jih špricnul dvaput,a ostatak zalil oko biljk.
Jel u ovom “stadiju”,kad su več u vrhovima,da jih špricam još jedan put sa Neemom?Ili da jih samo zalijem ?..Imaš molim savjet još oko tog pitanja?
Veliki Hvala Flo!
Pozdrav Svima

Hranim jih Plagron alga bloom 2ml/l,PK13-14 1/1,Plagron pure Zym 1/1,a zemlju koristim Plagron grow mix,u istom g.shoopu,nikad pre nisam imao problema-zemlja friška…ali imam ventilator da raztavim-očistim(vidim da sam zbog ne-dobre pripreme novog cikla-razkuživanje tenta za nove dame-fasovao tu gamat)…
:v:& healthy growing

1 Like

Opet ponavljam, ne znam koliko je pametno SMC koristiti u cvatnji, ali ako budes koristio da bilo šta spasiš, poslije isperi hedove dobro

Ponovi proceduru barem 2 puta sa cistom vodom :wink:

Radi na svoju odgovornost, ali et da barem nesto ostane…

1 Like