Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

Ovako san zadnji put napravio nikakvih problema a zemlja je ionako malo luznata zato san je i stavio da malo zakiseli

1 Like

Super. Ak je uspjelo. Kolko se sjječam pisao da si da nešto nije bilo uspjelo. Al nema veze. Ti si gazda growa pa valjda znaš kak ti biljkama paše. Ja ti samo pišem što se desi. A kako znaš da ti je zemlja lužnata?

1 Like

Iman ph metar i pokazuje 7.0

1 Like

Ma sve su uspile al jedoj je pocelo zutit lišče al to san je malo previse zagnojio

1 Like

…Al zato muhare lete ispod borova :crazy_face::sweat_smile:

1 Like

26 dan rastuu

2 Likes

Par dana budu pod Zeus 308xt, pa lete vanka.

5 Likes

Evo jedan update dobro rastu al lišče je tamno zeleno je to ima sta veze stavio san ovčji gnoj u zemlju i jos neki za ukorijenjivanje je to mozda od previse dusika

3 Likes

Koji strain kolega??

Northern sky i red poison po dva komada

2 Likes

Hvala na odg​:v::grin: al pital sam @Green420 :grin:

Al sad znam i tvoje strainove,:wink:…za tvoje bi rekel da je višak N jer su stvatno tamne jako…a za ovčji gnoj koliko znam je jako jaki i pun N

Čekaj mahere da odgovore :wink:

Pretpostavio san da je visa dusika a sad oce se sta sjebat triba vidit a valjda nece

Ja se nadam da ti se neće ništ desit …al bi rekel da sam vodu jedno vrijeme daješ

@Flo @ZEN-CBD-farm @Green420 ti budu najbolje znali reć :v:

Nema gnojiva samo ih zalivan nikakve preparate ne stavljan

1 Like

Evo I nas.
Nismo u indoor postavili slike, ali @Green420 moze nas prebaciti. :blush:

2 Likes

@Boskobuha, višak N, N. Samo voda dalje. Kolko si stavil po potu tog gnojiva?Možeš eventualno flush napravit, al prati još malo kak bude situacija.

Rješeno, super su ti dame, sretno dalje​:deciduous_tree::green_heart:INDIKA U IGRI VIDIM. koji strejnovi?

2 Likes

Ovčji gnoj je i neki za ukorijenjivanje od pocetka ih samo zalivan nista ne dodajen

Potrošiti če one to ako su fotoperiodne, kad swičaš na 12 12 budu povukle N jer ide streć. Samo ne dodaj ništa kaj sadrži N
@Boskobuha

1 Like

Automati su ipak sta mislite oce li bit sta od njih

1 Like