Slike iz indoor uzgoja (SA KOMENTARIMA)

@Mr.smokeallot Ova tinejdžirica još malo pa će trebati veći aparment :grin:

2 Likes

Prije dva dana postavljena SCROG mreža,
Danas se montira “mosquitonetteh”

8 Likes

7 Likes

čISTIM KOMP PA ISKOPAL NEKAKVE SLIKICE PROŠLIH LJEPOTICA

Ayahuasca purple Barneys farm
:vutra: :vutra:

BUBBLE GUM 00SEED

AYAHUASCA I BUBBLE GUM :peace: :frula:

LSD , NL
Purple Queen , Volator Kush :420: :peace: :bud:

5 Likes

:drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face:

2 Likes

Critical fem. RQS

3 Likes

Stretch ne prestaje :smiley:

3 Likes

@Green420 dal si eksperimentirao sa plavim svijetlom tokom cvatnje ? Ako je bilo kakvih pozitivnih promjena, kakvi su omjeri bijelo - plavog bili, u watima, cca?

3 Likes

@Lumen radil sam sa panelom Mars hydro ove slike u postu iznad. Ukupne snage 355 W od toga je bilo 160 w plavog spektra koji je radil u vegi, a u cvatnji se ukljuće i crvene 195 W. Plavi spektar radi od poćetka do kraja.Bijelog spektra nema na panelu.
Ja sam bil jako zadovoljan sa panelom radi posel, berba odlićna.
Evo jos slika pod tim panelom.
Slike iz indoor uzgoja.

2 Likes

Jiha, jiha juri ti kritična :vutra:

1 Like

3 Likes

VRH-unski. U toj fazi su mi najljepše. Uskoro budu i moje u čičcima :bud:

2 Likes

@Green420 fala na odgovoru, super su ti biljke. Fino, sad bih mogao uz hps i royal blu pogoniti :slightly_smiling_face:
Prebacih nocas kriticnu u big box ( 100x50) i veliku teglu 12L

, privremena postavka, moram ocistiti blauberg i spojiti cool tube kak spada, mali ventic 12v , 150 ma slabije hladi od spojene ventilacije, ref je topliji nego inace.

2 Likes

Zaladilo pa da ih ugriješ malo a?
Kod mene je za vikend pala temp na 16. Al izdrzale su. Vatrica se kuri pa je opet normalizirano

3 Likes

Critical Purple Kush

I još jedan

Alaskan Purple

3 Likes

Travari skidam kapu! @Flo vidim vreca co2 , teoriju znam a kako u praksi vraca ulozeno?
@Green420 , vratio bih se na spiku o hansu, ludi mi je taj panel i kelvin ledare i njegov cob , 3590 sa plavim i crvenim , u pravom omjeru, puno je taj eksperimentirao.
@Mr.smokeallot , nadam se tolkim trihomima kako je u tebe!
Pikcrs: i tekst pride, sestre presadjene (3L) mikoriza, ghe pro rot jedna kap, fluvic 2ml, supstrat pripremljen pred mjesec dana sa big plantom. Nema klope u vegi, samo voda i fluvic !

Mozda su sestre samo po mami? A mozda se samo drugacije furaju :slightly_smiling_face: :upside_down_face:

2 Likes

Još dodaš melasu u prehranu i da vidiš šečerane :snowflake:

Jedna po mami druga po tati :upside_down_face:

Nek i dalje idu bez problema :mechanical_arm: :peace: :bud:

3 Likes

co2 je bitan isto kao voda, hrana i svijetlost, bez toga nema fotosinteze:

U vašim malim boxevima sa par biljčica nije potrebno (no može se dodati), ako imate dobar “upuh” zraka iz vana, dovoljno im bude, no kod veće listne mase opada drastično PPM, inače:

P.S
co2 biljke konzumiraju samo kada je svijetlo upaljeno, lampa jel, i teži je od zraka/kisika za 17 puta, tak da pada na pod, ja ostavim dnevno između 2-4h co2 bag, i da, mogu se primjetiti razlike, bolji urod znatno bude, hedovi tvrđi, i naravno više na masi dobiješ, ali nije sve do co2, svi parametri su važni…

Co2 “generator” možeš i sam napraviti od 2 flaše, i 2 cijevčice, uz šećer i kvasac:

4 Likes

Hi Lumen, ja imam 2-gu generaciju hansa tu se poigral Hans pa zamjenil neke lampice , na drugom forumu dosta ih imalo, pa sam i ja naručil da vidim to, lagano, tanko čudo. Al pokazalo se da se dosta kvari, evo i meni se pokvaril. Stranice moraju bit odvojene, donja od gornje, u protivnom ne rade neke
lampice.Kad ga odvojim sve radi kak se spada, pa visi otvoren i radi posel. Neke ne štima možda bi mogel pogledat o čemu se radi, ja sa strujom na VI. Hazeri ga hvalil i još par growera, fali mi taj čovijek i njegovi savjeti on je mene naučil jako puno o hobiju.Možda nekad i navrati.
:mechanical_arm:
Ovaj Pineapple Chunk od BFarm je bil solo pod tim hansom , a bil je co2 bag obješen, to su bili najjdeblji, najjtvrđi hedovi koje sam ikad uzgojil u indoor-u.

:420:

4 Likes

Auto New York City - Piramide seeds

Tko voli auto sorte, ovaj New York City, 5 tjedana mu treba, da uđe u cvat i nisam imao nikakvih problema. Prva dva su uzgojena u ormaru i to su mi jedina 3 automata, koje sam uzgojio!
Prvi grow u malom prostoru, pa sam ju nekak nagurao. Ostaje kao vege box. 40×40×160

2×Laughing Buddha & Mataro blue

I Cheesevi! Bez njih, ne počinjem dan:)

3 Likes