Slike iz indoor uzgoja

Hvala @Flo ovi su mi prvi automatici,pa se učim

3 Likes

Jesi siguran da će te 2 biljke moći stati zajedno u taj prostor?
Pogotovo, ako preraste ova starija u većoj saksiji ovu manju, no u svakom slučaju mnogo sreće ti želim, kojih dimenzija ti je box?

3 Likes

@Igor daj malo više informacija tipa dimen. boks koje svijetlo , zemlja ,hrana , pa ti pomognemo nemaš brige zato smo tu . :seedling: :green_heart:

3 Likes

@Igor Otvori dnevnik ,pa laganim korakom bez stresa :+1:

1 Like

Box je od PVC ispune 30x50x90 ,potovi su od 6L,trenutno ne mogu da nađem veće,a da mi pašu po dimenzijama. Ovo mi je 5-6 grow u ovolikom prostoru,ranije je bila kartonska kutija,malo niža i uža (par cm) .Radio sam sa foto i vadio u proseku 50g suvog posle 30 dana vege. Prvi put sadim brendirano seme i atomatike uopšte.
Inače koristim Florabelu-žutu,a svetlo je 10LED sijalica od po 11-12w (1000-1100lm). Za cvetanje sam spremio Fertico Bloom(neorgansko gnojivo sa organskom komponentom). Sledeći dnevnik otvaram ovde,sad nek ide kako ide.

4 Likes

Možda bi se mogao uzeti neki kanister od 20l pa ga prepoliš, bude ti negdje 30cm dužine i 25cm širine, za jednu biljku, popuni se čitav taj box i razvučeš je u širinu, za 2 biljke, prepoliš 2 kanistera od 10l jel…
U vezi tog gnojiva ne mogu puno reći jer ga nisam do sada koristio, i nisam baš nešto naročito previše informacija o njemu pronašao na netu, a ni npk vrijednost, izbor zemlje je dobar, klasmann :muscle:, koristim isto florabellu u domu za cvijeće, čili i ostale biljke, (univerzalna, nakon 4-6 tjedana mora se početi tečno gnojiti), trebalo bi biti dovoljno za automate :call_me_hand:

1 Like

NPK 3:7:4. + Huminska kiselina ( organska komponenta)

Ide 1-2ml na 1Lvode.

,a imam i ovo,ide svako drugo sa slavolom.
Iako sam ga koristio nisam imao sa čime da uporedim,sada pošto sam potrošio plantelu , a i imam neki staž iza sebe,moći ću da kažem valja li nešto,kad sve završim,naravno :peace:

3 Likes

Nikad čuo za gnojivo, pa pomalo s njim kreni s 1/4 doze kad bude vrijeme, pa prati situaciju.Ne kažem da nije dobro, al ja uvjek idem sa provjerenim proizvodima. Ako si u mogućnosti uzmi Biobizz bloom i miran si.

3 Likes

Iskopal neke slike

Critical Kush i Pineapple Chunk -Barneys farm

LSD, Purple Queen, Northern Lights, Violator KUsh

() ()

Alaskan purple autoflower, CFL grow

8 Likes

@Green420 uhh critical i pineapple :drooling_face::drooling_face: ta runda je bila za pamcenje :woozy_face::evergreen_tree::evergreen_tree::seedling:

1 Like

:crazy_face::exploding_head::grin::heart_eyes:
Kaj ne, baš gmizanje po podu.

2 Likes

:golf:Northern lights​:golf:
:dash:12tjedana od sjemena :dash:
:bulb: Mars hydro + hans :bulb:
:seedling:Biotabs sve po uputama sa tablice + activera + algaA mic :seedling:

:maple_leaf: Cijeli grow bez ijednog zutog lista :maple_leaf:

9 Likes

Super​:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 Likes

To je taj rad, smiksaš sve i rokaš vodicu. Di češ jednostavnije.
Bravo, extra se nabilo, uživaj u plodovima.
:green_heart::seedling:

4 Likes

i više od super :slight_smile: samo se ceka test drive heheheheh :heartpulse:

2 Likes

Uz najboljeg mentora @Green420 sve je moguče :kissing_heart::slight_smile:
bez kompliciranja za sve biotabs / uloženo / dobiveno (extra)

3 Likes

Respect :pray::+1::green_heart::seedling::v::muscle:

1 Like

Uživaj u plodovima sada, nema potentnije i slađe vutre od svoje kada sam uzgojiš :v: :innocent:

5 Likes

Autoflower :seedling::green_heart:
Brain damage & Money glue- Growers choice

DAN 30
:green_heart::seedling::muscle: :vutra:

Zajednička NL 2 KOM
BRAIN DAMAGE
MONKEY GLUE
FATBLUBERRY

:seedling::green_heart::seedling:

Neznam koja sorta ,al fino ispalo .
Zeus mod :sun_with_face: :sun_with_face: :sun_with_face:

7 Likes

:grapes:**FATBLUBERRY **:grapes:Growers Choice
:grapes: :grapes:

Ušla u cvatnju :hibiscus::cherry_blossom::grapes::seedling::green_heart:, 15 dana od pojave prvih pistila.

Monkey glue, Brain damage, Northern light 2 kom.

:green_heart::seedling::grapes::smiling_face_with_three_hearts::hibiscus::cherry_blossom:

4 Likes